Joanna Horanin

W Patronite od 18.09.2019

Odkrywanie, przygotowania i większa mobilność

650 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

650 zł

brakuje

Taka kwota już daje mi naprawdę wiele. Dzięki wam będę mogła:

- Poświęcić więcej czasu na research - wyszukać nowych bohaterów Follow the... lub znaleźć mało znane miejsca w krajach, w których przebywam.
- Poświęcić więcej czasu na pisanie praktycznych postów i poradników.
- Zapłacić tłumaczowi za przetłumaczenie tekstów na blogu z polskiego na angielski lub odwrotnie.

Wybierzemy się w odwiedziny

1 200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 200 zł

brakuje

Oczywiście, im większa suma, tym mam więcej czasu, aby poświęcić się produkowaniu wartościowych treści, ale nie tylko.

1100 Złotych daje mi możliwość odłożenia pieniędzy i wybrania się w odwiedziny do kolejnego bohatera Follow the... W planach mam przeróżne kraje i przeróżne kontynenty i mam nadzieję, ze dzięki wam będę mogła spotkać się z osobami mieszkającymi w naprawdę interesujących miejscach.

Dalsze wyprawy

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

2000 Złotych to już bilet do jakiegoś odległego zakątka globu. Dzięki wam mogę teraz odwiedzić Polaków mieszkających w Chicago, na Zanzibarze, czy w Dubaju i pokazać wam jak żyją. Odpowiedzą na wasze pytania, ale także pokażą wam ich miasto i kraj. Nauczymy się razem tak wiele!

Praca na cały etat

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Moje marzenie, które może dzięki wam się spełni... 5000 Złotych miesięcznie to już dla mnie praca na cały etat nad blogiem. Co to oznacza dla was:

- Regularne treści na blogu - opisy kierunków, porady praktyczne, miejsca, o których nie czyta się w przewodnikach.
- Regularne wizyty i spotkania z Polakami mieszkającymi za granicą - dzięki wam będę mogła parę razy do roku odbyć dłuższą wyprawę i spędzić z ekspatami nieco więcej czasu.
- Regularne vlogi - bardzo lubię je robić i mam kanał na YouTubie, ale z braku czasu niestety jest to projekt, który zawsze schodzi na dalszy plan. Dzięki waszemu wsparciu będę mogła w końcu pokazać wam nie tylko zdjęcia, ale także filmy z miejsc, w których przebywam i wywiady z osobami, z którymi się spotykam.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)