Avatar użytkownika

the pau zostaje malarką

1
patron
15 
miesięcznie
1 700 
łącznie
1
patron
15 zł 1 700 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Osobiste podziękowania na stronie The Pau i w wiadomości prywatnej w każdym miesiącu subskrypcji!
25 zł miesięcznie
Raz w miesiącu dostaniesz pocztą elektroniczną grafikę na telefonie tworzoną, zawsze osobną, tylko dla Ciebie!
45 zł miesięcznie
Wybierz 45 zł
60 dostępnych miejsc
Raz w miesiącu dostaniesz pocztą zawsze oryginalny, tylko dla Ciebie, wydruk ręcznie wykonanego obrazku w formacie A4! Jeśli zdecydujesz się na odbiór co dwa miesiące, obrazków będzie trzy!
65 zł miesięcznie
Wybierz 65 zł
30 dostępnych miejsc
Raz w miesiącu dostaniesz pocztą dwa zawsze oryginalne, tylko dla Ciebie, wydruki obrazków w formacie A4!
Jeśli zdecydujesz się na odbiór co dwa miesiące, obrazków będzie pięć!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
Nagrody z poprzednich progów: dwa indywidualne obrazki A4 plus obrazek A3 albo i większy, wysyłka w gilzie do paczkomatu. Jeśli zdecydujesz się na odbiór co dwa miesiące, obrazków A4 będzie 5, a obrazków A3+ dwa!
130 zł miesięcznie
Wybierz 130 zł
30 dostępnych miejsc
Nagrody z poprzednich progów: dwa indywidualne obrazki A4 plus obrazek A3 albo i większy, wysyłka w gilzie do paczkomatu oraz przetworzony w paulińskiej estetyce przedmiot użytkowy typu czapka, pluszak, spodnie, buty, wiadro na grzyby. Jeśli zdecydujesz się na odbiór co dwa miesiące, obrazków A4 będzie 5, a obrazków A3+ dwa, a gadżet duży i mały!
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
15 dostępnych miejsc
Przy takim wsparciu otrzymasz ode mnie nagrody z poprzednich progów - dwa obrazki A4 i obrazek A3 plus prototyp plakatu tylko dla Ciebie, np. na Twoje wydarzenie, dostarczany do paczkomatu do siedmiu dni od zamówienia wraz z pozostałymi nagrodami!
199 zł miesięcznie
Wybierz 199 zł
24 dostępne miejsca
Próg dla gitarzystów i potencjalnych wiolonczelistek: raz na pół roku przyjadę do Ciebie i pomaluję Ci gitarę albo i wiolonczelkę, naciąg do perkusji albo inny przedmiot sceny. Plus wszystkie progi niżej co miesiąc.
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
12 dostępnych miejsc
Próg dla kolekcjonerów obrazów: raz na trzy miesiące dostaniesz ode mnie prawdziwy obraz na płycie pilśniowej bądź podobnym materiale, dociążony pewną ilością drobnych prac.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
8 dostępnych miejsc
Przy takim wsparciu nagrody z poprzednich progów: dwa obrazki A4 i obrazek A3 plus ręcznie wykonany prototyp plakatu tylko dla Ciebie, np. na Twoje wydarzenie, dostarczany do paczkomatu do siedmiu dni od zamówienia wraz z pozostałymi nagrodami, ale i raz na rok pomaluję Ci ścianę obrazem w Twoim mieszkaniu bądź lokalu. Oferta szczególnie dla knajp i miejsc koncertowych!
777 zł miesięcznie
Wybierz 777 zł
6 dostępnych miejsc
Przy takim wsparciu nagrody z poprzednich progów: dwa obrazki A4 i obrazek A3 plus ręcznie wykonany prototyp plakatu tylko dla Ciebie, np. na Twoje wydarzenie, dostarczany do paczkomatu do siedmiu dni od zamówienia wraz z pozostałymi nagrodami, ale i dwa razy na rok pomaluję Ci ścianę obrazem w Twoim mieszkaniu bądź lokalu. Oferta szczególnie dla knajp i miejsc koncertowych!
1111 zł miesięcznie
Wybierz 1111 zł
4 dostępne miejsca
PRÓG ULTRA:

Przy takim wsparciu nagrody z poprzednich progów: dwa obrazki A4 i obrazek A3 plus ręcznie wykonany prototyp plakatu tylko dla Ciebie, np. na Twoje wydarzenie, dostarczany do paczkomatu do siedmiu dni od zamówienia wraz z pozostałymi nagrodami, ale i dwa razy na rok pomaluję Ci ścianę obrazem w Twoim mieszkaniu bądź lokalu, w tym raz z koncertem The Pau, w dacie ustalonej wspólnie! Oferta szczególnie dla knajp i miejsc koncertowych!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora the pau zostaje malarką w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

The Pau została malarką: Norwida znamy z książek; lecz żył był z grafik i obrazków. The Pau robi muzykę, lecz od dawna radzi sobie także z flamastrem i farbą. Chciałaby The Pau pomiędzy nagraniami i koncertami także żłobić w sztuce, tym razem plastycznej.

Chciałaby The Pau pomiędzy nagraniami i koncertami także żłobić w sztuce, tym razem plastycznej: znajduje w tej kategorii i balans, i wytchnienie: czasem maluje ze złości, a czasem z miłości.

Malarką początkującą nie jest, ale znana ze swoich plastyk jest głównie w środowisku muzycznym, co stanowi dla niej punkt wyjścia do świata całego.

Cele Autora

Dobry sprzęt plastyczny na bieżąco i na stałe
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 985 zł brakuje
0%
Tyle jest mi potrzebne na starcie na rozpoczęcie regularnej, codziennej, działalności plastycznej.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora the pau zostaje malarką już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Miles Nixon
Miles Nixon
15 zł
Anna Cwojdzinska
Anna Cwojdzinska
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.