TheSport.pl

W Patronite od 23.03.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
W sporcie widzimy misję, wyrównywanie szans i możliwość poprawy jakości życia. To również przestrzeń dla budowania relacji. Widzimy, że w sieci potrzebne jest takie miejsce, w którym spotkają się osoby myślące podobnie do nas.

O Autorze

W TheSport naszą misją jest stworzenie miejsca i przestrzeni dla pasjonatów sportu.

Potrafimy i chcemy oglądać sport z każdej strony. Patrzymy rywalizację na boiskach, torach czy kortach, ale wiemy, że równie ciekawe rzeczy dzieją się poza nimi.

W sporcie widzimy misję, wyrównywanie szans i możliwość poprawy jakości życia. Wiemy też jednak, że to również przestrzeń dla budowania relacji, realizowania celów biznesowych i nie tylko. 

Widzimy, że w sieci potrzebne jest takie miejsce, w którym spotkają się osoby myślące podobnie do nas. 

W wizję TheSport uwierzyli liczni ambasadorzy. Za pomysłem stworzenia strony stoją Piotr Baran, prezes PCG S.A., członek Rady Polskiego Związku Firm Deweloperskich, a także promotor sportu oraz  Szymon Sikorski, prezes zarządu i strateg w Publicon i Publicon Sport, będącej wyłącznym partnerem marketingowym PZPN i mogącej pochwalić się współpracą z m.in. z ORLEN Team.

Zapraszamy Cię do tworzenia TheSport razem z nami! 

 

Widzimy dwie główne potrzeby dla pasjonatów i członków biznesu sportowego w Polsce. 

Media stricte sportowe funkcjonują dzięki opisywaniu sportowego widowiska. Skupiają się na wynikach i ciekawostkach, które giną po jednym czy dwóch dniach typowego cyklu wydawniczego. 

Na TheSport.pl nie zamierzamy ścigać się z największymi portalami na newsy. Tworzymy miejsce, w którym znajdziesz przecz know-how, vademecum treningów, drogę do sportowego sukcesu wybitnych sportowców, o których nie przeczytasz na pierwszych stronach gazet. 

Chcemy odegrać ważną rolę w pomocy młodym i ambitnym sportowcom, którzy chcą nieustannie stawać się coraz lepszymi. Skupiamy się na diagnozowaniu problemów w sporcie od strony organizacyjnej i technicznej oraz wspólną pracą nad ich rozwiązywaniem. 

Eksponujemy również prawidłowe praktyki ze świata sportu, zarówno amatorskiego jak i profesjonalnego. Nasi eksperci dzielą się wiedzą na temat tego jak trenować, jak poprawiać swoje wyniki, jaki sprzęt sportowy kupić, czym się suplementować.

Na naszej stronie przeczytasz dogłębne analizy biznesowe, newsy z dziedziny sponsoringu, marketingu i PR w sporcie.

 

  • informacje ze świata biznesu sportowego - przeanalizujemy wydatki, kampanie marketingowe i reklamowe oraz porozmawiamy z ich twórcami; poszukamy innowacyjnych rozwiązań i zderzymy pomysły w eksperckich debatach; przeczytasz u nas najnowsze raporty - tak pomożemy młodym zawodnikom wejść do świata sportowego biznesu
  • sportowy lifestyle - sport to integracja, wyrównywanie szans, to sposób i styl życia: będziemy popularyzatorami zdrowia i sportowego stylu życia i pokażemy ciekawe akcje społeczne 
  • sporty, które nie goszczą na pierwszych stronach gazet - pokażemy dyscypliny, które nie goszczą na głównych portalach internetowych oraz przedstawimy ich bohaterów - tak wypromujemy nasze sportowe talenty

Tak prowadzony portal pomoże nam pracować nad lepszym światem sportu. Zaczynamy od tekstów, ale wkrótce zajmiemy się także formatami wideo, branżowymi spotkaniami oraz współpracy z młodymi zawodnikami.

Widzimy naszą platformę, jako miejsce do żywej dyskusji, wymiany pomysłów i konfrontacji swoich myśli. Dlatego każdego z naszych partnerów zapraszamy do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będziemy dyskutować i wymieniać się pomysłami na nieustanne udoskonalanie działań.

To szansa dla całej branży. Planujemy wewnętrzne spotkania, wspólne webinary, analizy przypadków i wiele dodatkowych treści. Nie będzie nudno ;)

​​​​​​​

Nie piszemy dla klików.

Nie będziemy stosować clickbaitów.

Jedyne [ZOBACZ JAK] pokażemy, kiedy przedstawimy dogłębną analizę przypadku.

Masz okazję zostać patronem wartościowego dziennikarstwa.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent