Avatar użytkownika

TheSport.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

20 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Zapraszamy Cię do naszej społeczności - czekamy w specjalnej grupie na Facebooku, gdzie będziemy dyskutować o wszystkich aspektach sportu!
50 zł miesięcznie
Bardzo doceniamy, to co robisz, dla budowania naszej społeczności!

Oprócz dostępu do naszej grupy otrzymasz także honorowe miejsce w zakładce "Partnerzy" na naszej stronie.
99 zł miesięcznie
Wow!

Jeśli zdecydujesz się na takie wsparcie, poza grupą i zakładką co tydzień otrzymasz od nas newsletter skupiony na tematach związany z biznesem i marketingiem w sporcie. Otrzymają go tylko członkowie naszej społeczności!
500 zł miesięcznie
Jesteś FANATYKIEM sportu! Ta kwota to wielkie wsparcie dla rozwoju naszej platformy!

Otrzymujesz od nas dostęp do grupy, na naszą listę patronów na stronie wpiszemy Cię złotymi zgłoskami i chętnie każdego miesiąca przygotujemy analizę na temat, który nam zaproponujesz :)
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
2 dostępne miejsca
Zareklamuj się na TheSport.pl!

Na górze strony mamy baner, który może reklamować Twoją firmę.

Chcesz więcej? Pisz, a na pewno znajdziemy rozwiązanie :)
5000 zł miesięcznie
Współpracujmy każdego dnia!

Nasza ekipa ma doświadczenie w pracy ze sportowcami na każdym etapie ich kariery. Poprowadzimy social media, zajmiemy się kontaktami z mediami i pomożemy w znalezieniu sponsorów. Porozmawiajmy, jak możemy pomóc w rozwoju Twojej kariery.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora TheSport.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

W sporcie widzimy misję, wyrównywanie szans i możliwość poprawy jakości życia. To również przestrzeń dla budowania relacji. Widzimy, że w sieci potrzebne jest takie miejsce, w którym spotkają się osoby myślące podobnie do nas.

W TheSport naszą misją jest stworzenie miejsca i przestrzeni dla pasjonatów sportu.

Potrafimy i chcemy oglądać sport z każdej strony. Patrzymy rywalizację na boiskach, torach czy kortach, ale wiemy, że równie ciekawe rzeczy dzieją się poza nimi.

W sporcie widzimy misję, wyrównywanie szans i możliwość poprawy jakości życia. Wiemy też jednak, że to również przestrzeń dla budowania relacji, realizowania celów biznesowych i nie tylko. 

Widzimy, że w sieci potrzebne jest takie miejsce, w którym spotkają się osoby myślące podobnie do nas. 

W wizję TheSport uwierzyli liczni ambasadorzy. Za pomysłem stworzenia strony stoją Piotr Baran, prezes PCG S.A., członek Rady Polskiego Związku Firm Deweloperskich, a także promotor sportu oraz  Szymon Sikorski, prezes zarządu i strateg w Publicon i Publicon Sport, będącej wyłącznym partnerem marketingowym PZPN i mogącej pochwalić się współpracą z m.in. z ORLEN Team.

Zapraszamy Cię do tworzenia TheSport razem z nami! 

 

Widzimy dwie główne potrzeby dla pasjonatów i członków biznesu sportowego w Polsce. 

Media stricte sportowe funkcjonują dzięki opisywaniu sportowego widowiska. Skupiają się na wynikach i ciekawostkach, które giną po jednym czy dwóch dniach typowego cyklu wydawniczego. 

Na TheSport.pl nie zamierzamy ścigać się z największymi portalami na newsy. Tworzymy miejsce, w którym znajdziesz przecz know-how, vademecum treningów, drogę do sportowego sukcesu wybitnych sportowców, o których nie przeczytasz na pierwszych stronach gazet. 

Chcemy odegrać ważną rolę w pomocy młodym i ambitnym sportowcom, którzy chcą nieustannie stawać się coraz lepszymi. Skupiamy się na diagnozowaniu problemów w sporcie od strony organizacyjnej i technicznej oraz wspólną pracą nad ich rozwiązywaniem. 

Eksponujemy również prawidłowe praktyki ze świata sportu, zarówno amatorskiego jak i profesjonalnego. Nasi eksperci dzielą się wiedzą na temat tego jak trenować, jak poprawiać swoje wyniki, jaki sprzęt sportowy kupić, czym się suplementować.

Na naszej stronie przeczytasz dogłębne analizy biznesowe, newsy z dziedziny sponsoringu, marketingu i PR w sporcie.

 

  • informacje ze świata biznesu sportowego - przeanalizujemy wydatki, kampanie marketingowe i reklamowe oraz porozmawiamy z ich twórcami; poszukamy innowacyjnych rozwiązań i zderzymy pomysły w eksperckich debatach; przeczytasz u nas najnowsze raporty - tak pomożemy młodym zawodnikom wejść do świata sportowego biznesu
  • sportowy lifestyle - sport to integracja, wyrównywanie szans, to sposób i styl życia: będziemy popularyzatorami zdrowia i sportowego stylu życia i pokażemy ciekawe akcje społeczne 
  • sporty, które nie goszczą na pierwszych stronach gazet - pokażemy dyscypliny, które nie goszczą na głównych portalach internetowych oraz przedstawimy ich bohaterów - tak wypromujemy nasze sportowe talenty

Tak prowadzony portal pomoże nam pracować nad lepszym światem sportu. Zaczynamy od tekstów, ale wkrótce zajmiemy się także formatami wideo, branżowymi spotkaniami oraz współpracy z młodymi zawodnikami.

Widzimy naszą platformę, jako miejsce do żywej dyskusji, wymiany pomysłów i konfrontacji swoich myśli. Dlatego każdego z naszych partnerów zapraszamy do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będziemy dyskutować i wymieniać się pomysłami na nieustanne udoskonalanie działań.

To szansa dla całej branży. Planujemy wewnętrzne spotkania, wspólne webinary, analizy przypadków i wiele dodatkowych treści. Nie będzie nudno ;)

​​​​​​​

Nie piszemy dla klików.

Nie będziemy stosować clickbaitów.

Jedyne [ZOBACZ JAK] pokażemy, kiedy przedstawimy dogłębną analizę przypadku.

Masz okazję zostać patronem wartościowego dziennikarstwa.

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora TheSport.pl już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.