W Patronite od 27.03.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
120 zł łącznie
Artysta - rysuje swoje krzywe kreski, maluje obrazy i murale. Kreuje pozytywne treści. Ilustruje rzeczywistość. Zawsze #thinkdada Jestem też działaczem społecznym. Swoją wiedzą dzielę się ze studentami i nie tylko. Wspieram dobre działania i walczę z barierami też m.in. w ludzkich głowach

O Autorze

WESPRZYJ MOJE DZIAŁANIA
BĄDŹ MOIM PATRONEM

Kochani <3 By móc tworzyć i malować obrazy potrzebne są blejtramy, pędzle i farby. Potrzebny jest też czas na to wszystko. Każdy obraz powstaje długo i jest dziełem zamkniętym, kompletnym i przemyślanym.

Teraz działam w domu w myśl zasady STAY AT HOME... #KulturawSieci znajduje w tym swój spokój i przestrzeń działania.

“Zacząłem malować jakiś czas temu nowe obrazy … anioły mają w sobie dobrą energię i moc”


Pomóżcie mi bym mógł być artystą w 100% i poświęcić się sztuce. Proszę.

Każdy grosz się liczy. Dziękuje.

                        

Kim jestem?

Przetwarzam to, co widzę i co czuję w sztukę. To co tworzę jest komentarzem rzeczywistości zastanej lub wyśnionej. To są czyste emocje, esencja mojego wewnętrznego świata. Wszystko płynie przeze mnie, przez moją duszę i serce. To jest kosmos, wszechświat”.

TOMASZ JAKUB SYSŁO
Awanturnik, kamikadze, rycerz.

Rozpoznawalny ze względu na swój znak – charakterystyczną kreskę i postać komiksowego #tfurca, którą wykorzystuje do tworzenia obrazkowych historii z pozytywnym przekazem. Społecznie wrażliwy z wyjątkowym zmysłem obserwatora. Kreator dobrej energii, siłacz w walce o słabszych, swoimi artystycznymi wcieleniami zaznaczył się na mapie Wrocławia niczym bohater komiksowy walczący o innych poprzez walkę o siebie.

Jego sztuka jest sposobem na komunikację – rozumiemy język grafik, uśmiechamy się na ostre, czasem surowe kolory, ponieważ wiemy, że ta paleta może zmienić świat na lepsze.

“Malarstwo jest dla mnie eksperymentem, próbowaniem, szukaniem nowego wyrazu. Obrazy powstają długo, są logiczne, przemyślane i ewoluują lub czasem eksplodują… na płótnach mieszam techniki, bawię się warstwami.

Tworzę, zestawiam kolory, czasem drapię płótno, przyklejam coś na obrazach, tworzę kolaże, mieszam konwencje. Tak powstaje to tzw. mięso malarskie, tkanka obrazu, wszystkiego. Lubię tak.

Dążę do satysfakcji i szczęścia w tym co robię”- mówi o sobie.

 

Tomasz Jakub Sysło – artysta plastyk, grafik, malarz, absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, influencer, społecznik, specjalista mediów społecznościowych.

 

 

WROCŁAW TO STAN ŚWIADOMOŚCI


 

FLUX

 

DZIĘKUJĘ ZA WASZE WSPARCIE.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!