W Patronite od 27.03.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
180 łącznie
Artysta - rysuje swoje krzywe kreski, maluje obrazy i murale. Kreuje pozytywne treści. Ilustruje rzeczywistość. Zawsze #thinkdada Jestem też aktywnym działaczem społecznym. Swoją wiedzą dzielę się ze studentami i nie tylko. Wspieram dobre działania i walczę z barierami też m.in. w ludzkich głowach

O Autorze

WESPRZYJ MOJE DZIAŁANIA
BĄDŹ MOIM PATRONEM

Kochani. By móc tworzyć i malować obrazy potrzebne są blejtramy, pędzle i farby. Potrzebny jest też czas na to wszystko. Każdy obraz powstaje długo i jest dziełem zamkniętym, kompletnym i przemyślanym.

Teraz działam w domu na stole kuchennym. Brak pracowni i środków na kreacje artystyczne zmusił mnie do takich działań. Lubię tworzyć i kreować sztukę. Zestawiać farby ze sobą. Wypełniać dobrą energią moje przestrzenie ... pomóż mi w tym. Wesprzyj. Zawsze trudno jest prosić o pomoc. Wierz mi, że to zawsze jest konieczność taki akt i działanie.

Dziękuję, że pomagasz.

“Zacząłem malować jakiś czas temu nowe obrazy … anioły mają w sobie dobrą energię i moc”


Pomóżcie mi bym mógł być artystą w 100% i poświęcić się sztuce.

Każdy grosz się liczy. Dziękuje.

                        

Kim jestem?

Przetwarzam to, co widzę i co czuję w sztukę. To co tworzę jest komentarzem rzeczywistości zastanej lub wyśnionej. To są czyste emocje, esencja mojego wewnętrznego świata. Wszystko płynie przeze mnie, przez moją duszę i serce. To jest kosmos, wszechświat”.

TOMASZ JAKUB SYSŁO
Awanturnik, kamikadze, rycerz.

Rozpoznawalny ze względu na swój znak – charakterystyczną kreskę i postać komiksowego #tfurca, którą wykorzystuje do tworzenia obrazkowych historii z pozytywnym przekazem. Społecznie wrażliwy z wyjątkowym zmysłem obserwatora. Kreator dobrej energii, siłacz w walce o słabszych, swoimi artystycznymi wcieleniami zaznaczył się na mapie Wrocławia niczym bohater komiksowy walczący o innych poprzez walkę o siebie.

Jego sztuka jest sposobem na komunikację – rozumiemy język grafik, uśmiechamy się na ostre, czasem surowe kolory, ponieważ wiemy, że ta paleta może zmienić świat na lepsze.

“Malarstwo jest dla mnie eksperymentem, próbowaniem, szukaniem nowego wyrazu. Obrazy powstają długo, są logiczne, przemyślane i ewoluują lub czasem eksplodują… na płótnach mieszam techniki, bawię się warstwami.

Tworzę, zestawiam kolory, czasem drapię płótno, przyklejam coś na obrazach, tworzę kolaże, mieszam konwencje. Tak powstaje to tzw. mięso malarskie, tkanka obrazu, wszystkiego. Lubię tak.

Dążę do satysfakcji i szczęścia w tym co robię”- mówi o sobie.

 

Tomasz Jakub Sysło – artysta plastyk, grafik, malarz, absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, influencer, społecznik, specjalista mediów społecznościowych.

 

 

 

DZIĘKUJĘ ZA WASZE WSPARCIE.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika