Avatar użytkownika

Tomasz Słodki

0
patronów
0 
miesięcznie
4 150 
łącznie
0
patronów
0 zł 4 150 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Tyle wystarczy, żeby zjeść 4 empanady (smażony pierożek z nadzieniem) w Kolumbii, albo napić się herbaty w Argentynie. Ta symboliczna kwota pozwoli nam realizować kolejne vlogi i podróżować do nowych krajów. Wielki szacun za wsparcie!!! :)
10 zł miesięcznie
To jest potężna kwota wsparcia. Im więcej osób, tym szybciej osiągniemy cel. Za tę kwotę możemy zjeść coś wegetariańskiego w Meksyku, albo ruszyć busem do innej miejscowości.

➡ pojawisz się na liście patronów na portalu slodkilive.pl, o ile oczywiście zgodzisz się na to :)

➡ otrzymasz dostęp do super sekretnej grupy na Facebooku, w której dzielimy się doświadczeniami podróżniczymi i dyskutujemy, to super miejsce na poznanie innych podróżniczych i wymienienie doświadczeń.
20 zł miesięcznie
Ta kwota nie w kij dmuchał. Dzięki Waszemu wsparciu możemy realizować najśmielsze pomysły.

➡ Ta kwota zawiera wszystko co w kwocie 10 zł, oraz raz w roku wyślę Ci niespodziankę w postaci jednej z moich książek. Trafi do Ciebie pocztą :)
50 zł miesięcznie
Wow, naprawdę? Wspierasz mnie kwotą 50 zł miesięcznie? To dla mnie ogromne ważne i kłaniam Ci się w pas.

➡ Dzięki temu wsparciu otrzymasz wszystko co w progu 10 zł, a raz w roku wyślę Ci Magiczne Pudełko, zawierające moje książki, płyty z muzyką, magnes z miast, które odwiedzam i... dostęp do szkoleń wizerunkowych :)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
Takiego wsparcia przyznam, że się nie spodziewałem. Dlatego otrzymasz wszystko co w progu 50 zł i dodatkowo logo na stronie głównej stronie slodkilive.pl.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
5 dostępnych miejsc
Nie wierzę, naprawdę?

➡ Wszystko co w poprzednim progu ląduje u Ciebie i dodatkowo logo w wybranej książce :). Wystarczy rok wspierać mnie i znajdziesz się w mojej publikacji :). Otrzymasz też 10 egzemplarzy książki z Twoim logotypem.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Tomasz Słodki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tomasz Słodki - autor książek, dziennikarz, biznesmen, twórca telewizji Słodki Live. - prowadził programy w Programie III, Polskim Radiu BIS, TVN24, TVP3. Pasjonat nowych technologii, wegetarianin. W 2019 roku wyjechał do Kolumbii i postanowił rzucić wszystko.

SŁODKI LIVE TRAVEL to portal podróżniczy, vlogi i reportaże z całego świata, książki podróżnicze. Słowem wszystko co dotyczy podróży. Po wielu latach pracy przy wideo kampaniach dla małych, średnich przedsiębiorstwo, korporacji, polityków, postanowiłem rzucić wszystko i zacząć podróżować po świecie, pisząc książki i realizując reportaże na YouTube. Decyzję podjąłem w 2019 roku po tym jak zamieszkałem w Kolumbii. Gdy zobaczyłem wesołych Kolumbijczyków, pomyślałem, że szkoda życia na siedzenie w jednym miejscu. 

ZDJĘCIA, FILMY i TREŚCI
Chcę, aby każdy kto kocha podróże, znalazł w moich produkcjach jak najwięcej praktycznych i ciekawych informacji. Dlatego stworzenie portalu Słodki Live Travel pozwoli na publikację nie tylko opisów i filmów, ale również galerii i dźwięków radiowych. Ponadto chcę docierać do ciekawych osób z całego świata, których historię pokażę oraz Polaków, którzy rozsiani się po świecie, a którzy mają bardzo ciekawą historię.

KSIĄŻKI PODRÓŻNICZE
Do tej pory wydałem dwie książki podróżnicze - Kolumbia i Amsterdam. Planuję całą serię przewodników po Ameryce Południowej i Europie, a w przyszłości także innych krajach i miastach. Książki zawierają kody QR, które po zeskanowaniu, kierują do przygotowanych przeze mnie materiałów filmowych. 

Pieniądze od patronów przeznaczymy na:
- licencje na oprogramowanie do montażu i tworzenia treści
- stworzenie videoportalu slodkilive.pl
- bilety lotnicze i zakwaterowanie w miejscach, z których powstaną relację
- serwery i inne techniczne kwestie

Czym nagrywam i montuje filmy:
- iPhone 11. z gimbalem Osmo DJI
- GoPro 8
- DJI Pocket 2
- mikroporty Sennheisera
- Macbook

PLAN PODRÓŻY:

MEKSYK:
3.02  Mexico Ciudad
9.02  Puerta Vallarta
14.02 Mexico Ciudad
17.03 Acapulco
31.03 Mexico Ciudad
7.04  Merida, Cancun, Tulum

KOLUMBIA:
27.04 Cartagena
30.04 Bogota

BRAZYLIA:
3.05 Sao Paulo
31.95 Rio de Janeiro
2.07 Lizbona
8.07 Madryt
16.07 Rzym
20.07 Berlin
28.07  Pol and rock Festival

Już teraz produkuje reportaże na YouTube i Facebooka, w których dzielę się zdobytymi doświadczeniami w podróży. 

 

Cele Autora

Realizacja reportaży z Ameryki Łacińskiej
 • 2 000 zł miesięcznie
 • 2 000 zł brakuje
0%
Ameryka Łacińska jest niezwykła. Zdystansowane podejście do życia i radość mieszkańców, powoduje, że my Europejczycy otwieramy oczy i głowę na inny świat, który jest oddalony od nas tylko 10 godzin lotu samolotem. Dzięki Waszemu wsparciu będę mógł realizować cotygodniowe reportaże na YouTube.
Portal podróżniczy slodkilive.pl
 • 4 000 zł miesięcznie
 • 4 000 zł brakuje
0%
Dzięki tej kwocie wsparcia będę mógł przygotować profesjonalny portal podróżniczy w kilku językach. Przy 4000 zł miesięcznie będziemy mogli tłumaczyć reportaże i artykuły na 2 języki: polski i hiszpański, a w przyszłości także na angielski. Dzięki temu dotrzemy z dobrymi wiadomościami do jeszcze większej liczby osób na świecie. Zebrana kwota pozwoli nie tylko na zamówienie tłumaczeń, ale także dostosowanie portalu do realizacji kilku języków.
Azja - relacje w 2022 roku
 • 6 000 zł miesięcznie
 • 6 000 zł brakuje
0%
6000 zł miesięcznie to potężna kwota, która pozwoli realizować kolejne materiały podróżnicze. Planujemy podróż po Azji, z której powstaną kolejne filmy i artykuły. Dzięki tej kwocie wsparcia będziemy mogli kupić bilety lotnicze i odwiedzić kolejne kraje, z których przygotujemy dla Was najpiękniejsze reportaże filmowe i zdjęcia.
Piosenka i teledysk
 • 8 000 zł miesięcznie
 • 8 000 zł brakuje
0%
Czasami też śpiewamy i nagrywamy teledyski, jeśli uda nam się zebrać taką kwotę miesięcznie, przygotowujemy dla Was piosenki i teledyski z każdego z krajów, który odwiedzimy!
Książki podróżnicze
 • 10 000 zł miesięcznie
 • 10 000 zł brakuje
0%
To jest absolutny kosmos, jeśli zrealizujemy ten plan, każdego roku powstaną 3 nowe książki podróżnicze, pokazujące dany kraj. Książki są multimedialne, co oznacza, że na wielu stronach znajdują się kody QR, które kierują do materiałów filmowych, dźwiękowych i tekstowych. Każda książka ma 160 stron i drukowana jest nawet w 6000 egzemplarzy.
Spektakle w domach kultury
 • 15 000 zł miesięcznie
 • 15 000 zł brakuje
0%
Ta kwota pozwoli na odwiedzenie raz w roku około 30 domów kultury, w których zaprezentujemy różne kraje i podejście radosne do życia. To będzie święto pozytywnej wibracji, którą chcemy pokazywać rodakom. Spektakle będą multimedialne, muzyczne i filmowe, a dzięki Waszej kwocie wsparcia dotrzemy z przekazem do wielu miast w Polsce.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Tomasz Słodki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kamila Kamińska
Kamila Kamińska
20 zł
Arkadiusz Góraj
Arkadiusz Góraj
10 zł
Piotr Cuber
Piotr Cuber
20 zł
Katarzyna Klosowska
Katarzyna Klosowska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.