Avatar użytkownika

Szkoła muzyczna TONY

1
patron
6 
miesięcznie
1 494 
łącznie
1
patron
6 zł 1 494 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Hej,

Ten próg to strzał w szóstkę!
Z dziką rozkoszą umieścimy Cię na planszy z podziękowaniami w naszych produkcjach. Zapraszamy też na wszelkie wydarzenia muzyczne, które będziemy organizować.
Dzięki wielkie za wsparcie!

16 zł miesięcznie
Toż to kwota za jaką można nabyć średniego kebaba i to w dużym mieście.
Tym niemniej kłaniamy się nisko i żeby choć trochę odzwierciedlić naszą wdzięczność.
Z wielką chęcią zapraszamy Cię do naszej ELITARNEJ SUPER GRUPY TONOWEJ, gdzie dzielimy się wszelkimy nowościami, ciekawostkami i wszystkim co się u nas dzieje.
Jest to duża i otwarta społeczność, gdzie na pewno zostaniecie ugoszczeni jak zależy..
Oczywiście dotyczą Cię też nagrody z poprzedniego progu.
Pozdrawiamy czule
26 zł miesięcznie
Łała łiła, nie w kij dmuchał
Żarty się powoli kończą, to już prawie okrągła liczba. Twoja pomoc jest dla nas MEGA istotna i pozwala nam realizować nasze cele.
W wyrazie podzięki zapraszamy Cię na nasze zajęcia grupowe takie jak "Orzeł Napada na Pada" - czyli ćwiczenia z padem perkusyjnym, "Teoria Muzyki" czy "Podstawy Improwizacji". Wszystkie prowadzone przez naszą wspaniałą kadrę.
Oczywiście dla Ciebie też są nagrody z niższych progów. Dziękujemy!
46 zł miesięcznie
Wybierz 46 zł
10 dostępnych miejsc
No i żarty się skończyły.
Niewiele brakuje a mogłaby być z tego subskrypcja na jednej ze znanych platform streamingowych. Starając się tego nie spartolić w ramach podzięki oferujemy subskrypcje w naszym stale rozwijającym się projekcie pt. "Practice Room". Znajdziecie tam filmiki treningowe z rudimentami werblowymi na pad perkusyjny i nie tylko.
Zapewnimy Ci też wcześniejsze informacje o wszelkich wydarzeniach które mają ograniczoną liczbę uczestników oraz wcześniejszy dostęp do naszych materiałów.
Dotyczą Cię też oczywiście nagrody z niższych progów.
Czapki z głów, kłaniamy się nisko.
Dziękujemy
96 zł miesięcznie
Wybierz 96 zł
5 dostępnych miejsc
Albo masz za dużo pieniędzy, albo bardzo nas lubisz.
Tak czy inaczej, jest to spora ilość hajsu, chcąc odwdzięczyć się za tak niemały gest, z niepohamowaną rozkoszą chcielibyśmy raz do roku zaprosić Cię na zamknięte spotkanie z naszą kadrą, w formie jam session, możliwością uzyskania różnych porad, po prostu rozmową twarzą w twarz i miłego spędzenia wspólnie czasu.
Oczywiście dotyczą Cięteż nagrody z niższych progów. Postaramy się też raz na jakiś czas miło was czymś zaskoczyć. Pozdrawiamy z całego serca. Bez odbioru.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Szkoła muzyczna TONY w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nasza kadra to młodzi, utalentowani i aktywnie działający muzycy. Ich spersonalizowane podejście, nowoczesna forma zajęć i profesjonalne wyposażenie TONÓW tworzą rewelacyjne warunki do uwalniania kreatywności i odnajdywania własnej drogi rozwoju muzycznego.

Hejka!  

 Z tej strony Tonowy Skrzat. Opiekuję się szkołą (i nie tylko) w masie aspektów. Między innymi Patronitem.


  • Przede wszystkim jednak tworzymy niesamowicie zgraną, otwartą i różnorodną społeczność. Z naszych rozgrzewek, filmów TONY.TV oraz innych materiałów korzysta ogromne grono ludzi z całego świata. 


  • Dlaczego Patronite? Większość rzeczy udostępniana przez nas dla was jest zupełnie darmowa, pracujemy nad nimi z ogromną radością i zapałem ale też ze sporym nakładem wysiłku i finansów.


Z wielką chęcią zaprosimy Cię na naszą rozgrzewkę, do pogrania na padzikach czy na Poranny Trening Wokalny. Pokażemy jak ćwiczyć głos, urozmaicić grę na perkusji, gitarze, basie i klawiszach. A nasza kadra wesprze was w tym z całych sił.

Cele Autora

Fajna kamerka, taka średnia
  • 5 700 zł
  • 4 206 zł brakuje
26%
Aby nasze produkcje cały czas się rozwijały pod względem zarówno wizualnym jak i wartości edukacyjnej, potrzebujemy lepszego sprzętu. Black Magic Pocket 4K to kamera z którą pracujemy od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Druga taka kamera pomoże nam nagrywać dla was materiały lepiej, szybciej i sprawniej :)
Światełka, gadżety i inne duperelki
  • 10 700 zł
  • 9 206 zł brakuje
13%
Poza akcesoriami z których już korzystamy tworząc dla Ciebie treści, potrzebujemy innych pomocy takich jak, softboxy do poprawy oświetlenia, speed booster, aby poprawiać jakość nagrywanego obrazu czy mikrofony nagłowne, dla większego komfortu naszych prezenterów i Twojego w odbiorze. Poza tym jak wiemy zawsze coś można poprawić i jak również wiadomo często wiąże się to z kosztami.
Staramy się stale poprawiać nasze materiały i dziękujemy, że to doceniasz! :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Szkoła muzyczna TONY już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
6 zł
Marcin Walentynowicz
Marcin Walentynowicz
96 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.