To są Chiny

W Patronite od 04.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 486

liczba Patronów: 505

15 patronów
400 zł miesięcznie
3 020 zł łącznie

Ratunek dla psa przeznaczonego na mięso.

5 000 zł

60%

osiągnięto

1 980 zł

brakuje

POMÓŻ NAM URATOWAĆ ŻYCIE PSA! Chcemy wykupić z rzeźni i uratowć jednego z psów które przeznaczone są na mięso. Obecnie nie mamy warunków aby zapewnić psu godnej opieki i szczęśliwego życia. Jeśli osiągniemy ten próg, uratujemy co najmniej jednego psa. Oczywiście nadamy mu wybrane przez Was imię.

Filmy z innych krajów

7 500 zł

40%

osiągnięto

4 480 zł

brakuje

Dzieki tej kwocie bedziemy w stanie zrealizować dla Was filmy z takich krajów jak Mijama, Kambodża, Wietnam, Birma, Laos, Filipiny, Malezja, Timor Wschodni i wiele innych fascynujących miejsc z Azji Południowo-Wschodniej.
Z każdej naszej prodróży wyślemy naszym Patronom pocztówki i niezwykle pamiątki.

Filmowanie na pełen etat.

10 000 zł

30%

osiągnięto

6 980 zł

brakuje

Pozwoli to nam spełnić nasze marzenie czyli produkować dla Was filmy na pełen etat. Będziemy w stanie odwiedzić odległe chinskie wsie i prowincje.
ZOBACZYCIE JAK WYGLĄDAJĄ PRAWDZIWE CHINY!
Pokażemy wam zakątki do których nie dotarł jeszcze biały człowiek. Zobaczycie obczyczaje i rzeczy o których nikt jeszcze nie zrobił filmu na YouTube ani w TV.

Wizyta i kurs języka polskiego w Polsce dla mojej żony.

12 000 zł

25%

osiągnięto

8 980 zł

brakuje

Najwiekszym marzeniem mojej żony jest wizyta w Polsce którą jest zafascynowana. Obecnie uczy sie języka polskiego i bardzo chce odwiedzić Polskę o której tak wiele słyszała i czytała. Oczywiście nagramy filmy z jej reakcjami na nasz piękny kraj a przy okazji przywieziemy masę prezentów dla naszych Patronów!

Dron

2 500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Aby robic dla Was lepsze filmy przyda sie nam mały i poręczny dron Mavic Air. Dzieki niemu będziecie mogli zobaczyc więcej ciekawych ujęć na naszych filmach.

Film z gór Avatar

3 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Wybierzemy się i zrealizujemy dla was film o górach Huang Shan w prowincji Anhui które zainspirowały twórców filmu Avatar! Oczywiscie wyślemy naszym Patronom pocztówki i pamiątki z tego niezwykłego miejsca.
Zostań Patronem