To są Chiny

W Patronite od 04.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 306

liczba Patronów: 393

19 patronów
640 zł miesięcznie
2 040 zł łącznie

Dron

2 500 zł

81%

osiągnięto

460 zł

brakuje

Aby robic dla Was lepsze filmy przyda sie nam mały i poręczny dron Mavic Air. Dzieki niemu będziecie mogli zobaczyc więcej ciekawych ujęć na naszych filmach.

Film z gór Avatar

3 000 zł

68%

osiągnięto

960 zł

brakuje

Wybierzemy się i zrealizujemy dla was film o górach Huang Shan w prowincji Anhui które zainspirowały twórców filmu Avatar! Oczywiscie wyślemy naszym Patronom pocztówki i pamiątki z tego niezwykłego miejsca.

Ratunek dla psa przeznaczonego na mięso.

5 000 zł

40%

osiągnięto

2 960 zł

brakuje

POMÓŻ NAM URATOWAĆ ŻYCIE PSA! Chcemy wykupić z rzeźni i uratowć jednego z psów które przeznaczone są na mięso. Obecnie nie mamy warunków aby zapewnić psu godnej opieki i szczęśliwego życia. Jeśli osiągniemy ten próg, uratujemy co najmniej jednego psa. Oczywiście nadamy mu wybrane przez Was imię.

Filmy z innych krajów

7 500 zł

27%

osiągnięto

5 460 zł

brakuje

Dzieki tej kwocie bedziemy w stanie zrealizować dla Was filmy z takich krajów jak Mijama, Kambodża, Wietnam, Birma, Laos, Filipiny, Malezja, Timor Wschodni i wiele innych fascynujących miejsc z Azji Południowo-Wschodniej.
Z każdej naszej prodróży wyślemy naszym Patronom pocztówki i niezwykle pamiątki.

Filmowanie na pełen etat.

10 000 zł

20%

osiągnięto

7 960 zł

brakuje

Pozwoli to nam spełnić nasze marzenie czyli produkować dla Was filmy na pełen etat. Będziemy w stanie odwiedzić odległe chinskie wsie i prowincje.
ZOBACZYCIE JAK WYGLĄDAJĄ PRAWDZIWE CHINY!
Pokażemy wam zakątki do których nie dotarł jeszcze biały człowiek. Zobaczycie obczyczaje i rzeczy o których nikt jeszcze nie zrobił filmu na YouTube ani w TV.

Wizyta i kurs języka polskiego w Polsce dla mojej żony.

12 000 zł

17%

osiągnięto

9 960 zł

brakuje

Najwiekszym marzeniem mojej żony jest wizyta w Polsce którą jest zafascynowana. Obecnie uczy sie języka polskiego i bardzo chce odwiedzić Polskę o której tak wiele słyszała i czytała. Oczywiście nagramy filmy z jej reakcjami na nasz piękny kraj a przy okazji przywieziemy masę prezentów dla naszych Patronów!
Zostań Patronem