W Patronite od 02.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1184

liczba Patronów: 1343

2 patronów
70 zł miesięcznie
210 zł łącznie
Koncerty livestream to już rzeczywistość XXI wieku. Razem wprowadźmy muzykę na żywo na wyższy poziom. Jako fundacja potrzebujemy do tego Twojego wsparcia.

O Autorze

Cześć! Tu Totuart!

Czy marzyliście kiedyś o pełnowymiarowym koncercie w telewizji, na żywo, bez ograniczeń i to w pełnej jakości? Z nami to możliwe.

Jesteśmy prekursorami zjawiska muzycznego jakim jest streaming live koncertów. Prawdopodobnie jesteśmy pierwszą regularną sceną w Polsce, gdzie z taką jakością przekazu możecie uczestniczyć w koncertach na żywo.

KRÓTKO O FUNDACJI

Totuart - Fundacja Barwienia Nadwyobraźni funkcjonuje od 2008 roku wspierając społeczność muzyczną. Przez ponad dekadę swojej działalności, dosłownie ze zrujnowanego budynku w Kielcach, tworzyła kolejno darmowe miejsca prób dla zespołów, studio nagrań audio i wideo, salę koncertową. Jako wolontariusze stworzyliśmy liczne koncerty i tony megabajtów nagrań. I tak w 2015 roku nastały czasy streamingu.


Nagrania umożliwiły zespołom wypuszczenie takich oto albumów.


 

KONCERTY ONLINE

Słuchaj tam gdzie lubisz, tak jak lubisz i z kim lubisz. Daj bodziec zespołowi jako internauta przez komentarz, like'a, subskrybcję albo po prostu jak człowiek... krzyknij, zaśpiewaj, bij brawo, "pokiwaj" głową w rytm. Wejdźmy razem z muzyką w XXI wiek!

Od 2015 roku zagraliśmy 42 koncerty livestream a scenę zagrzało 105 zespołów! Gościliśmy zespół Lost Gravity z Wielkiej Brytanii a krąg odbiorców naszych transmisji sięga całego globu.

Archiwum i aktualna lista koncertów pod linkiem: http://totuart.pl/?terminy-koncertow,12

W przeddzień pandemii było zabukowanych kolejne 12 koncertów dla 35 zespołów. Jednak musiały zostać one odwołane ze względów bezpieczeństwa.

CO DALEJ?

Właśnie rozpoczęliśmy reaktywację koncertów. Mamy za sobą pierwszy koncert 13 czerwca 2020, który przetarł szlak po epidemii. Działając w osłabionym składzie nadal poszło nam całkiem nieźle. Tak zaprezentował się zespół LUCAS FLINT z Łodzi.

Masz teraz szansę wziąć udział w nowej serii koncertów! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udało się sprawnie przesunąć zespoły na nowe terminy. Zatem już od 4 lipca zapraszamy na edycję letnią koncertów. Tu wydarzenie: 

https://www.facebook.com/events/716346552492371/?active_tab=about
Występy będą odbywać się cotygodniowo, w każdą sobotę o godz. 19:00.

Jak widzicie to jednorazowe wydarzenie 4 lipca było odpłatne. Decyzję o obiletowaniu koncertu podejmują zespoły występujące. Jest to dla nas nowa sytuacja. Natomiast znamy koszty muzyków jak przejazd, nocleg, sprzęt muzyczny więc mamy dla artystów pełne zrozumienie. Większa część z nich właśnie z tych powodów nie może wystartować, grać regularnie koncertów czy nagrywać swojej twórczości. My działając nieodpłatnie chcemy im to umożliwić. Niestety jeśli chcemy im pomóc potrzebujemy przynajmniej niewielkich wpływów finansowych. Zapewniamy, że żadna złotówka nie zostanie wydana na inne cele niż wspieranie muzyki i muzyków oraz że koncerty naszą decyzją nie będą płatne jeśli zespoły nie postanowią inaczej.

Minimalny budżet do realizacji naszych zamiarów czyli 4 koncerty miesięcznie (12 zespołów), to koszt 200-400 zł na zespół.

Zatem Drogi Patronie! Jeżeli podoba Ci się to co zobaczyłeś, to spójrz na nasze progi i sprawdź co jeszcze możemy dla siebie zrobić. :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni