Trip Hunter / Piotr Niemczewski

W Patronite od 25.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 114

Liczba Patronów: 144

Zostań Patronem
Kup na prezent
131 patronów
4 315 miesięcznie
Student, podróżnik, youtuber, twórca kanału Urban Squad oraz vloga Trip Hunter - To wszystko teraz nie ma znaczenia, bo dostałem się do New York Film Academy i potrzebuję waszego wsparcia, żeby opłacić wymarzone studia!

O Autorze

Kim jestem? Dobre pytanie.  Sam wciąż próbuję to zdefiniować... youtuber, vloger, podróżnik, wymiennik, student... przez rok mieszkałem w Oklahomie, później wróciłem do Polski tylko po to, żeby za 3 miesiące przeprowadzić się do Los Angeles.  Jednak zacznijmy od początku...

Początek tego Piotrka jakim jestem obecnie datuję na 2015 rok, kiedy to razem z Wiktorią i Ulą, moimi najlepszymi przyjaciółkami wpadliśmy na pomysł stworzenia kanału Urban Squad. Pomysł nagrywania naszych przygód ze zwiedzania opuszczonych miejsc przyjął się całkiem nieźle i prawie trzy lata później, mamy na koncie 37 filmów i ponad 31 tysięcy subskrypcji.

 

Kiedy przyjechałem do USA na jednoroczny program wymiany, moje życie zmieniło się diametralnie. Stworzyłem nowy kanał o nazwie Trip Hunter, który stał się praktycznie moim pamiętnikiem z życia w Stanach oraz ze wszystkich przygód i podróży które tam przeżywałem. To właśnie praca nad tym kanałem była czynnikiem który popchnął mnie w kierunku filmowym.  To, że kilka tysięcy osób zdecydowało się śledzić moje życie i wspiera mnie w tym co robię, jeszcze bardziej motywuje mnie do rozwoju!

Do tej pory moja edukacja dążyła w kierunku medycyny lub weterynarii, jednak doszedłem do momentu, w którym zdecydowałem, że wolę iść za moją pasją a nie za wizją stabilnej pracy w Polsce. Pobyt w  Stanach otworzył mi pełno nowych drzwi do lepszej kariery, dlatego kiedy tylko zorientowałem się co chcę w życiu robić, ruszyłem do zdawania testów, nauki i aplikowania na każdy kierunek filmowy jaki wpadł mi w ręce. Po tej szalonej jeździe bez trzymanki, w której ominęło mnie wiele terminów, spisałem już moje ambitne plany na straty. Jakiś czas temu dotarł do mnie jednak list z Nowego Jorku, informujący,  że dostałem się do New York Film Academy - jednej z najlepszych szkół filmowych w USA, której kampus znajduje się w samym sercu Hollywood. Moja radość nie trwała zbyt długo, bo cena tych studiów znacząco przekracza budżet całej mojej rodziny.  Taka okazja nie zdarza się w życiu często, dlatego zdecydowałem, że nie mogę jej zmarnować. Aplikuję na dziesiątki stypendiów, biorę udział w konkursach i zbieram pieniądze w każdy możliwy sposób. Nie ukrywam, że aby spłacić studia będę musiał zadłużyć się na kilka lat, ale wierzę,  że moje uparcie w dążeniu do celu  w połączeniu z  waszym wsparciem pozwoli mi szybko spłacić te  trzy lata nauki w NYFA. Niestety wiza studencka nie pozwala mi na pracę w USA w trakcie studiów (mogę pracować tylko na kampusie, ale mój kampus pracy nie oferuje), dlatego jedynym legalnym sposobem na zarabianie studiując w Stanach jest dla mnie Patronite. Nawet kilkoro patronów zapewni mi niewielki miesięczny przychód, którym mogę spłacić chociażby część kosztów mieszkania w LA. 

Na moich filmach zawsze staram się motywować was do podróży, chwytania życia, podejmowania ryzyka i podążania za własnymi marzeniami, jednak teraz to ja potrzebuję waszego wsparcia, żeby dotrzeć do moich własnych marzeń. Dziękuję wszystkim, którzy zdecydują się wziąć mój los w swoje ręce i przyczynić się do mojej przyszłej kariery filmowej! 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Maciej Gut
Maciej Gut
Próg: 100 zł
Krzysiek Bogucki
Krzysiek Bogucki
Próg: 50 zł
Sebastian Zawiola
Sebastian Zawiola
Próg: 10 zł
Anna Zwarycz
Anna Zwarycz
Próg: 20 zł
Arkadiusz Nowak
Arkadiusz Nowak
Próg: 50 zł
Norbert Jakubiak
Norbert Jakubiak
Próg: 10 zł