Avatar użytkownika

TrustedCosmetics.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Witaj w gronie Patronów portalu kosmetyczno-urodowego TrustedCosmetics.pl. Bardzo dziękujemy! Wpłata w wysokości 10 zł to koszt zakupu 1 kawy na mieście, który przyczyni się do rozwoju portalu! Na zdrowie!
25 zł miesięcznie
Zostań nie tylko Patronem, ale także Przyjacielem portalu kosmetyczno-urodowego TrustedCosmetics.pl.

Twoje wsparcie pomaga nam się rozwijać i poruszać kolejne istotne tematy na łamach portalu. Dzięki temu nie musimy zasypywać strony mnóstwem reklam. Zostań z nami na dłużej, a ułatwisz nam tworzenie kolejnych intrygujących treści! Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszego.

Każdy Patron z tego progu i wyższych otrzyma certyfikat z podziękowaniem za wsparcie oraz dostęp do grupy na Facebooku, w której będzie można sugerować tematykę artykułów.
50 zł miesięcznie
Zostań Srebrnym Patronem portalu kosmetyczno-urodowego TrustedCosmetics.pl

Jesteśmy szczerze wzruszone (cała redakcja)! Bardzo Ci dziękujemy! W podziękowaniu za Twoje wsparcie wymienimy Twoje imię i nazwisko oraz nazwę firmy (jeśli posiadasz firmę) w artykule z podziękowaniem za wsparcie na naszym portalu. Będzie to artykuł opublikowany na przełomie roku.

Otrzymujesz także dostęp do nagród z progu 25 zł. :)
100 zł miesięcznie
Zostań Złotym Patronem portalu kosmetyczno-urodowego TrustedCosmetics.pl
Jest nam szalenie miło, a łezki same kręcą się w oku. W podziękowaniu za Twoje wsparcie chętnie zaprosimy Cię do udzielenia wypowiedzi w artykule.

=>> Otrzymujesz nagrody takie same jak w progu 25 i 50.
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
1000 dostępnych miejsc
Zostań Platynowym Patronem portalu kosmetyczno-urodowego TrustedCosmetics.pl

Każde wsparcie jest dla nas bardzo cenne. Choć łzy wzruszenia lecą z naszych oczu, to radość jest ogromna. Chcemy podziękować Ci za wsparcie naszego portalu w postaci wywiadu, recenzji lub artykułu przygotowanego przez naszą redakcję. Materiał na stałe pozostanie na naszej stronie oraz trafi do social mediów.

=>> Otrzymujesz nagrody takie same jak w progu 25, 50, 100.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora TrustedCosmetics.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

TrustedCosmetics.pl - to hybryda magazynu urodowego z blogiem kosmetycznym. Portal prowadzony jest z pasją i zaangażowaniem od 2014 roku. To idealne miejsce w sieci dla wszystkich pasjonatów kosmetyków, zabiegów pielęgnacyjnych oraz przedstawicieli branży beauty.

Trendy, nowości i premiery kosmetyczne - pierwsze źródło informacji

 

TrustedCosmetics.pl to magazyn i blog w jednym, który stanowi cenne źródło wiedzy dla konsumentów, blogerów, influencerów, profesjonalistów z branży beauty oraz dystrybutorów i producentów kosmetyków, oraz hurtowni kosmetycznych. Chętnie przygotowujemy zestawienia, analizy i rankingi kosmetyków oraz testujemy i recenzujemy kosmetyki, dzieląc się z czytelnikami opiniami o nich. Każdego dnia informujemy o wydarzeniach z branży beauty. Polecamy salony kosmetyczne. Zaglądaj do centrum wiadomości z branży kosmetycznej i bądź na bieżąco. Śledzimy trendy kosmetyczne, wypatrujemy nowości i premiery, wszystko po to, aby zaprezentować je na portalu.

 

Stań się częścią społeczności TrustedCosmetics.pl.


 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora TrustedCosmetics.pl już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.