Avatar użytkownika

Tulia

10
patronów
410 
miesięcznie
10
patronów
410 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Dziękuję za kawkę!
Bardzo doceniam Twoje wsparcie🤎

Co otrzymasz w zamian?
☕dołączysz do wspaniałej społeczności w zamkniętej grupie moich Matronek i Patronów, z dodatkiem prywaty i nigdzie niepublikowanych jw memów!
Obrazek progu
25 zł miesięcznie
Stawiasz mi pickę? DZIĘ - KU - JĘ 💚
To już pełny brzuszek i dużo mocy, by działać dalej!

Co otrzymasz w zamian?
☕- zamknięta grupa z I progu
🍕- zapraszam do moich "close friends" na Instagramie, z dodatkowymi materiałami na stories tylko dla Patronów i Matronek!
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Nie mam słów. Karma wraca, szczególnie jak karmi się mnie sushi. Dziękuję!!! 🩷

Co otrzymasz w zamian?
☕- zamknięta grupa z I progu
🍕- "close friends" z II progu
🍣- Spotkanie online! Raz na 2 miesiące zrobimy sobie prywatne spotkanie z Q&A lub live z jednym z byłych ŚJ w kameralnym gronie Patronów i Matronek
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Witaj przyjacielu! Tak wspieramy tylko najbliższych, dlatego bardzo Ci dziękuję.

Co otrzymasz w zamian?
☕- zamknięta grupa z I progu
🍕- "close friends" z II progu
🍣- spotkania online z III progu
🎀- Dołączasz do mojej prywatnej grupy wsparcia, dlatego chciałabym zaprosić Cię na spotkanie online 1:1, gdzie się poznamy i w 30-45min odpowiem na Twoje pytania, lub pogadamy o czymkolwiek innym :)
Spotkanie dotyczy Patronów wspierających mnie na tym poziomie minimum 2 miesiące.
Obrazek progu
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
5 dostępnych miejsc
Nie wiem co powiedzieć, jeśli wybierzesz ten próg to będę jednocześnie bardzo zaskoczona i zaszczycona!

W zamian ode mnie otrzymasz oczywiście wszystkie nagrody z poprzednich progów ☕🍕🍣🎀, ale czy wiedziałeś, że poza moją działalnością na Instagramie projektuję też małe, bardzo limitowane kolekcje bluz?
Mam nadzieję, że uwielbiasz wygodę i komfort tak samo jak ja, bo po 3 miesiącach wsparcia wyślę Ci jedną z moich (najlepszych na świecie) bluz w ramach podziękowania (z najnowszej kolekcji z 02/24)💛

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Tulia w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hej! Z tej strony Tulia.

Jestem osobą ocalałą z sekty Świadków Jehowy, w której byłam wychowana. Prowadzę profil na Instagramie, gdzie udzielam wsparcia osobom młodym i odchodzącym z sekty ŚJ.

Hej! Z tej strony Tulia.

Jestem osobą ocalałą z sekty Świadków Jehowy, w której byłam wychowana. Prowadzę profil na Instagramie, gdzie opowiadam swoją historię oraz ujawniam sekrety ŚJ, o których oni nie lubią mówić. Udzielam wsparcia osobom młodym i odchodzącym z sekty ŚJ - jest to bardzo trudny proces, obarczony wieloma konsekwencjami. 

 Moja historia wychowania w sekcie i odejścia:

 

Za upublicznienie swojego wizerunku i opowiadanie o sekcie w Internecie, straciłam właściwie całe poprzednie życie - wszystkich "przyjaciół" i rodzinę będącą nadal ŚJ. Jest to cena, jaką musimy ponieść za wybudzenie się i odejście. Nie ma innej drogi. 

Każdego dnia setki tysięcy osób uczestniczy w życiu sekty ze strachu, pod wpływem doskonale skonstruowanej manipulacji włączają w swoje szeregi osoby młode, sekta kontroluje każdy aspekt życia poszczególnych członków. 

Osoby odłączające się i świeżo po odłączeniu muszą nauczyć się życia na nowo, w zupełnie nowym, nieznanym im świecie. Wsparcie rodziny i przyjaciół zostaje odcięte. Niejednokrotnie zmagają się z depresją, PTSD, i jeszcze długo po odejściu żyją w strachu.

Chcę pomagać tym osobom i nagłaśniać temat psychomanipulacji, przemocy emocjonalnej i psychicznej jakiej doświadczają dzieci w rodzinach Świadków Jehowy. 


Wykorzystuję do tego platformę Instagram, by obserwującym mnie osobom, które potrzebują pomocy łatwiej było ukryć, że są ze mną w kontakcie. Oczywiście osoby należące do sekty mają absolutny zakaz czytania i słuchania informacji z zewnątrz na ich temat.


Dziękuję za wsparcie i zapraszam do zaobserwowania mojego profilu 💗

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Tulia już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Barbra Steve
Barbra Steve
25 zł
Aneta Małejki
Aneta Małejki
10 zł
eveja
eveja
25 zł
Anonimowy patron
100 zł
Łukasz i Ania N
Łukasz i Ania N
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.