Dwóch i pół Mędrców Podcast

W Patronite od 05.11.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Patronite jest przeznaczona dla fanów „Dwóch i pół mędrców podcastu”. Będziemy poruszać się w tematach dzielących się na dwie główne kategorie tematyczne: Gaming i Lifestyle. Przy odrobinie pracy i czasu zapewne rozwinie się to do dłuższej listy.

O Autorze

Gruby wielki Troll, przysadzisty dostojny Krasnolud i mały zwinny Gnom. Te dziwaczne stworzenia połączone magią przyjaźni postanowiły stworzyć podcast. Problem był taki, że nigdy wcześniej tego nie robili.

Jednak po wielu znojach i trudach życia codziennego. Braku czasu, chorób wirusowych, zawirowań ekonomiczno politycznych, udało się.

Przedstawiamy Państwu z wielką dumą i podnieceniem, nasz wspólny projekt:

 

Dwóch i Pół Mędrców podcast.

 

Będziemy poruszać się w tematach dzielących się na dwie główne kategorie tematyczne: Gaming i Lifestyle czyli te rzeczy, które tygryski lubią najbardziej. Spotykamy się wspólnie przy wódeczce/piwku/whiskey/inne i rozmawiamy poważnie lub mniej na powyższe tematy. Uznaliśmy, iż jest to na tyle ciekawe by podzielić się tym z szerszą publiką, czyli między innymi z Tobą nasz słuchaczu.

Cele: “Każdy swoją celę, w życiu musi mieć”

Zakładamy patronite, by uzyskać środki, które pozwolą nam poprawić jakość nagrań, pod kątem technicznym. Na treści merytoryczne nie można nic kupić (poza alkoholem, który jednak ogarniamy we własnym zakresie). Rozpoczynamy od zestawu mikrofonów RØDE Podcaster. Kolejno chcemy się skupić na dodatkowych kartach dźwiękowych. Nie zdecydowaliśmy jeszcze jakich. Przy odpowiednich wiatrach, będziemy również inwestować w sprzęt do nagrań “na powietrzu” zarówno audio, jak i wideo. Chcemy poświęcić część naszego programu na krótkie vlogi wpisujące się w koncepcję podcastu.

Co będzie dalej, nie wiadomo. Możecie jednak być pewni, iż o każdych zmianach drodzy patroni i słuchacze będziecie informowani na bieżąco.

Oto miejsca, gdzie możecie nas znaleźć oraz wyrazić coś od siebie:

https://www.facebook.com/two.and.half.wiseman/

https://twitter.com/DwochP

a tu możecie nas posłuchać:

https://open.spotify.com/show/3WOBxwFrpbYzKsErhwMM01

https://radiopublic.com/dwch-i-p-mdrcw-podcast-GZlJxz

 

Pozdrawiamy:

Riduu vel Jedi_ARC

Ingvar

Kondziu vel Kondzikulus vel Konduktor


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika