Dwóch i pół Mędrców Podcast

W Patronite od 05.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Patronite jest przeznaczona dla fanów „Dwóch i pół mędrców podcastu”. Będziemy poruszać się w tematach dzielących się na dwie główne kategorie tematyczne: Gaming i Lifestyle. Przy odrobinie pracy i czasu zapewne rozwinie się to do dłuższej listy.

O Autorze

Gruby wielki Troll, przysadzisty dostojny Krasnolud i mały zwinny Gnom. Te dziwaczne stworzenia połączone magią przyjaźni postanowiły stworzyć podcast. Problem był taki, że nigdy wcześniej tego nie robili.

Jednak po wielu znojach i trudach życia codziennego. Braku czasu, chorób wirusowych, zawirowań ekonomiczno politycznych, udało się.

Przedstawiamy Państwu z wielką dumą i podnieceniem, nasz wspólny projekt:

 

Dwóch i Pół Mędrców podcast.

 

Będziemy poruszać się w tematach dzielących się na dwie główne kategorie tematyczne: Gaming i Lifestyle czyli te rzeczy, które tygryski lubią najbardziej. Spotykamy się wspólnie przy wódeczce/piwku/whiskey/inne i rozmawiamy poważnie lub mniej na powyższe tematy. Uznaliśmy, iż jest to na tyle ciekawe by podzielić się tym z szerszą publiką, czyli między innymi z Tobą nasz słuchaczu.

Cele: “Każdy swoją celę, w życiu musi mieć”

Zakładamy patronite, by uzyskać środki, które pozwolą nam poprawić jakość nagrań, pod kątem technicznym. Na treści merytoryczne nie można nic kupić (poza alkoholem, który jednak ogarniamy we własnym zakresie). Rozpoczynamy od zestawu mikrofonów RØDE Podcaster. Kolejno chcemy się skupić na dodatkowych kartach dźwiękowych. Nie zdecydowaliśmy jeszcze jakich. Przy odpowiednich wiatrach, będziemy również inwestować w sprzęt do nagrań “na powietrzu” zarówno audio, jak i wideo. Chcemy poświęcić część naszego programu na krótkie vlogi wpisujące się w koncepcję podcastu.

Co będzie dalej, nie wiadomo. Możecie jednak być pewni, iż o każdych zmianach drodzy patroni i słuchacze będziecie informowani na bieżąco.

Oto miejsca, gdzie możecie nas znaleźć oraz wyrazić coś od siebie:

https://www.facebook.com/two.and.half.wiseman/

https://twitter.com/DwochP

a tu możecie nas posłuchać:

https://open.spotify.com/show/3WOBxwFrpbYzKsErhwMM01

https://radiopublic.com/dwch-i-p-mdrcw-podcast-GZlJxz

 

Pozdrawiamy:

Riduu vel Jedi_ARC

Ingvar

Kondziu vel Kondzikulus vel Konduktor

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!