W Patronite od 22.07.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
2 044 łącznie
Tylko Tata to jedyny portal internetowy tworzony dla wszystkich, którzy walczą o swoje Dzieci. Szczególnie bliska jest nam idea przywrócenia tradycyjnego modelu Rodziny i wielkiej roli ojca w wychowaniu i kształtowaniu kolejnych pokoleń.

O Autorze


- Tata! W Twoich oczach widać mnie!!!

Armand, lat 5

 

Dlaczego TYLKO Tata? Bo każdy facet jest tak naprawdę TYLKO tatą. Nikim więcej. Jedynym celem życia każdego prawdziwego mężczyzny jest wychowywanie dziecka. Wszystkie inne działania są tylko kolejnymi etapami osiągania tego celu.

To właśnie dlatego słowo „Tata” jest najczęściej powtarzanym słowem na naszych łamach. Tak samo, jak jest najczęstszym słowem na ustach każdego dziecka.

 

 

Ponad trzy miliony wspaniałych,
dbających o rodziny ojców
zostało bezprawnie pozbawionych możliwości wychowywania swoich dzieci!

Powiesz pewnie, że przecież nie pozbawia się dobrego, troskliwego ojca możliwości wychowywania własnego dziecka bez przyczyny. W rzeczywistości rola ojca jest systemowo deprecjonowana, a sami ojcowie są jawnie dyskryminowani we wszelkich przejawach życia społecznego. Jesteśmy pozbawiani naszych dzieci częściej, niż mogłoby się to komukolwiek wydawać.

Alienacja rodzicielska to plaga naszych czasów. Polega na patologicznym izolowaniu dziecka od jednego z rodziców. W ponad dziewięćdziesięciu ośmiu procentach przypadków - od ojca. We wszystkich przypadkach prowadzi to do nieodwracalnych zaburzeń rozwojowych i niewyobrażalnej traumy dzieci. Dlaczego tak się dzieje, jakie są tego skutki i jak można to zmienić - o tym właśnie piszemy w portalu Tylko Tata.

Tworzymy serwis internetowy poświęcony ochronie więzi pomiędzy Ojcami i Dziećmi. Dajemy wytchnienie i siłę tym, którzy walczą o swoje Dzieci. Uświadamiamy opinii publicznej patologię systemu i biznesu okołorozwodowego oraz wspieramy Rodziców w zmaganiach z alienacją rodzicielską. To miejsce spotkań osób, dla których dobro i szczęście Dzieci jest wartością najwyższą.

Czym jest alienacja rodzicielska? Przeczytaj artykuł:

"Alienacja rodzicielska. Perfidna i wyrafinowana formy przemocy wobec dziecka"

 

Portal Tylko Tata to przystań dla ojców,
którzy walczą o swoje dzieci.

 

Walczymy z ignorancją i bestialstwem psychopatycznych urzędników, którzy dla zysków i z powodu swoich zaburzeń psychicznych świadomie niszczą więzi dzieci z ojcami. Biznes około-rozwodowy jest szacowany na blisko 20 miliardów złotych rocznie. Zarabiają na nim setki tysięcy osób, które dla zysku nie cofną się przed niczym. Opisujemy, demaskujemy, nagłaśniamy, piętnujemy oprawców. Często ostro, bezkompromisowo i stanowczym językiem. Ale przede wszystkim staramy się pomagać Dzieciom i Rodzicom, którzy są szkalowani, poniżani i niszczeni.

Ojców walczących z patologicznym systemem o swoje Dzieci są miliony. Wielu z nas przeszło piekło, straciło rodziny, przyjaciół, dobre imię, pracę, majątek, domy, firmy, zdrowie. Wielu nie wytrzymało rozłąki z dziećmi i patologii sądów. Ale my chcemy działać. Chcemy pomagać sobie i innym.

 

Mamy najlepszą motywację do działania
i znamy siłę mediów. I wiemy, że wygramy!

 

DOKONANIA I PLANY

Zbudowaliśmy portal praktycznie z niczego, bez środków i wystarczającej wiedzy, którą musieliśmy szybko uzupełnić. W ciągu pierwszego miesiąca, bez żadnej promocji, strona zdobyła 20 tysięcy Czytelników, a ich liczba rośnie z każdym dniem. Planujemy zwiększyć ilość publikacji autorskich i rozszerzyć projekt o produkcję i publikację własnych materiałów filmowych. Docelowo chcemy dotrzeć do miliona odbiorców.

Już samo utrzymanie dalszego funkcjonowania portalu wymaga choćby skromnych funduszy. Sami nie jesteśmy w stanie ich zapewnić, a wpływy z reklam zewnętrznych to mit. Ze względu na podejmowaną kontrowersyjną tematykę, portalowi Tylko Tata odmawia się dofinansowania z jakiegokolwiek publicznego źródła. Jedyną szansą na dalsze utrzymanie i rozwój portalu jest wsparcie Patronów.

 

Czego oczekujemy?

Wsparcia finansowego na: pilną bieżącą obsługę portalu (serwer, domeny, subskrybcje), niezbędny rozwój bazy technicznej (dodatkowy nowy laptop, naprawa starego sprzętu, twarde dyski, sprzęt nagrywający, kamera), transport (dojazdy na sprawy sądowe, wywiady, programy telewizyjne, itp.), know-how (kursy i szkolenia), promocję świadomości problemu alienacji rodzicielskiej (ulotki, plakaty, kampanie reklamowe), obsługę prawną (pomoc i opłaty sądowe dla osób, którym odmówiono zwolnienia z kosztów). Dzięki Twojemu wsparciu  będziemy mogli ulepszyć portal i dalej go tworzyć. A przede wszystkim będziemy mogli pomagać innym!

 

Co oferujemy w zamian?

Nie tylko satysfakcję ze wsparcia potrzebnego społecznie projektu, który nie może liczyć na inne formy dofinansowania. Twoje wsparcie traktujemy jak inwestycję. Dla najaktywniejszych Patronów oferujemy powierzchnię reklamową na naszych stronach, publikacje marketingowe lub okolicznościowe (np. promocje firm, personalne, urodziny, rocznice) oraz dyskretne, dedykowane działania marketingowe oraz lobbystyczne.

 

Wspierając nas choćby w skromny sposób, stajesz się współtwórcą naszego portalu! Razem stworzymy coś naprawdę wielkiego. I razem wygramy! Bo, jak powiedział kiedyś pewien cudowny pięciolatek...

 

Tata potrafi wszystko!

 

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy!

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jarosław Sawczenko
Jarosław Sawczenko
Próg: 50 zł
Michal Michal
Michal Michal
Próg: 50 zł
Rafał Usowski
Rafał Usowski
Próg: 50 zł