Avatar użytkownika

TylkoTata

0
patronów
0 
miesięcznie
2 044 
łącznie
0
patronów
0 zł 2 044 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Podobno małe jest piękne. Dlatego ta niewielka "piątka", a w zasadzie "piąteczka" - czy nawet, chciałoby się powiedzieć, wręcz... "piątusinka" - po prostu nas rozczula. To takie małe, a jak wiele może pomóc. Dziękujemy!
10 zł miesięcznie
Przysłowiowa "dycha" może mieć różne konotacje znaczeniowe. Bardzo malownicze wydaje się używanie jej na przykład w związku frazeologicznym "ledwo dycha", jednakże i ją przyjmiemy z radością, na znak zwycięstwa. Będziesz mieć w nim swój wielki udział. Dziękujemy!
15 zł miesięcznie
Ta kwota może budzić skojarzenia z pewną partią polityczną, która kiedyś obiecywała opiekę naprzemienną, jednak się z tej obietnicy nie wywiązała. Dlatego jeśli posiadasz takąż kwotę i wywołuje ona u Ciebie ambiwalentne uczucia, możesz podarować ją nam. My dalej walczymy z alienacją i Twoje wsparcie jest dla nas naprawdę bezcenne. Dziękujemy!
50 zł miesięcznie
To już jest bardzo konkretne wsparcie, dzięki któremu powraca wiara w ludzi. Wpłacając tę kwotę co miesiąc, możesz liczyć na własny banner reklamowy o wymiarach 300x250 pikseli na stronie głównej naszego portalu przez cały okres wsparcia! Dziękujemy!
100 zł miesięcznie
Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak wielką szczodrość! Otrzymasz od nas całą, osobną stronę na opublikowanie artykułu, reklamy, życzeń lub innej, dowolnej treści. Plus oczywiście banner 300x250 pikseli na stronie głównej. Dziękujemy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora TylkoTata w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tylko Tata to jedyny portal internetowy tworzony dla wszystkich, którzy walczą o swoje Dzieci. Szczególnie bliska jest nam idea przywrócenia tradycyjnego modelu Rodziny i wielkiej roli ojca w wychowaniu i kształtowaniu kolejnych pokoleń.


- Tata! W Twoich oczach widać mnie!!!

Armand, lat 5

 

Dlaczego TYLKO Tata? Bo każdy facet jest tak naprawdę TYLKO tatą. Nikim więcej. Jedynym celem życia każdego prawdziwego mężczyzny jest wychowywanie dziecka. Wszystkie inne działania są tylko kolejnymi etapami osiągania tego celu.

To właśnie dlatego słowo „Tata” jest najczęściej powtarzanym słowem na naszych łamach. Tak samo, jak jest najczęstszym słowem na ustach każdego dziecka.

 

 

Ponad trzy miliony wspaniałych,
dbających o rodziny ojców
zostało bezprawnie pozbawionych możliwości wychowywania swoich dzieci!

Powiesz pewnie, że przecież nie pozbawia się dobrego, troskliwego ojca możliwości wychowywania własnego dziecka bez przyczyny. W rzeczywistości rola ojca jest systemowo deprecjonowana, a sami ojcowie są jawnie dyskryminowani we wszelkich przejawach życia społecznego. Jesteśmy pozbawiani naszych dzieci częściej, niż mogłoby się to komukolwiek wydawać.

Alienacja rodzicielska to plaga naszych czasów. Polega na patologicznym izolowaniu dziecka od jednego z rodziców. W ponad dziewięćdziesięciu ośmiu procentach przypadków - od ojca. We wszystkich przypadkach prowadzi to do nieodwracalnych zaburzeń rozwojowych i niewyobrażalnej traumy dzieci. Dlaczego tak się dzieje, jakie są tego skutki i jak można to zmienić - o tym właśnie piszemy w portalu Tylko Tata.

Tworzymy serwis internetowy poświęcony ochronie więzi pomiędzy Ojcami i Dziećmi. Dajemy wytchnienie i siłę tym, którzy walczą o swoje Dzieci. Uświadamiamy opinii publicznej patologię systemu i biznesu okołorozwodowego oraz wspieramy Rodziców w zmaganiach z alienacją rodzicielską. To miejsce spotkań osób, dla których dobro i szczęście Dzieci jest wartością najwyższą.

Czym jest alienacja rodzicielska? Przeczytaj artykuł:

"Alienacja rodzicielska. Perfidna i wyrafinowana formy przemocy wobec dziecka"

 

Portal Tylko Tata to przystań dla ojców,
którzy walczą o swoje dzieci.

 

Walczymy z ignorancją i bestialstwem psychopatycznych urzędników, którzy dla zysków i z powodu swoich zaburzeń psychicznych świadomie niszczą więzi dzieci z ojcami. Biznes około-rozwodowy jest szacowany na blisko 20 miliardów złotych rocznie. Zarabiają na nim setki tysięcy osób, które dla zysku nie cofną się przed niczym. Opisujemy, demaskujemy, nagłaśniamy, piętnujemy oprawców. Często ostro, bezkompromisowo i stanowczym językiem. Ale przede wszystkim staramy się pomagać Dzieciom i Rodzicom, którzy są szkalowani, poniżani i niszczeni.

Ojców walczących z patologicznym systemem o swoje Dzieci są miliony. Wielu z nas przeszło piekło, straciło rodziny, przyjaciół, dobre imię, pracę, majątek, domy, firmy, zdrowie. Wielu nie wytrzymało rozłąki z dziećmi i patologii sądów. Ale my chcemy działać. Chcemy pomagać sobie i innym.

 

Mamy najlepszą motywację do działania
i znamy siłę mediów. I wiemy, że wygramy!

 

DOKONANIA I PLANY

Zbudowaliśmy portal praktycznie z niczego, bez środków i wystarczającej wiedzy, którą musieliśmy szybko uzupełnić. W ciągu pierwszego miesiąca, bez żadnej promocji, strona zdobyła 20 tysięcy Czytelników, a ich liczba rośnie z każdym dniem. Planujemy zwiększyć ilość publikacji autorskich i rozszerzyć projekt o produkcję i publikację własnych materiałów filmowych. Docelowo chcemy dotrzeć do miliona odbiorców.

Już samo utrzymanie dalszego funkcjonowania portalu wymaga choćby skromnych funduszy. Sami nie jesteśmy w stanie ich zapewnić, a wpływy z reklam zewnętrznych to mit. Ze względu na podejmowaną kontrowersyjną tematykę, portalowi Tylko Tata odmawia się dofinansowania z jakiegokolwiek publicznego źródła. Jedyną szansą na dalsze utrzymanie i rozwój portalu jest wsparcie Patronów.

 

Czego oczekujemy?

Wsparcia finansowego na: pilną bieżącą obsługę portalu (serwer, domeny, subskrybcje), niezbędny rozwój bazy technicznej (dodatkowy nowy laptop, naprawa starego sprzętu, twarde dyski, sprzęt nagrywający, kamera), transport (dojazdy na sprawy sądowe, wywiady, programy telewizyjne, itp.), know-how (kursy i szkolenia), promocję świadomości problemu alienacji rodzicielskiej (ulotki, plakaty, kampanie reklamowe), obsługę prawną (pomoc i opłaty sądowe dla osób, którym odmówiono zwolnienia z kosztów). Dzięki Twojemu wsparciu  będziemy mogli ulepszyć portal i dalej go tworzyć. A przede wszystkim będziemy mogli pomagać innym!

 

Co oferujemy w zamian?

Nie tylko satysfakcję ze wsparcia potrzebnego społecznie projektu, który nie może liczyć na inne formy dofinansowania. Twoje wsparcie traktujemy jak inwestycję. Dla najaktywniejszych Patronów oferujemy powierzchnię reklamową na naszych stronach, publikacje marketingowe lub okolicznościowe (np. promocje firm, personalne, urodziny, rocznice) oraz dyskretne, dedykowane działania marketingowe oraz lobbystyczne.

 

Wspierając nas choćby w skromny sposób, stajesz się współtwórcą naszego portalu! Razem stworzymy coś naprawdę wielkiego. I razem wygramy! Bo, jak powiedział kiedyś pewien cudowny pięciolatek...

 

Tata potrafi wszystko!

 

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy!

 

 

 

Cele Autora

Niezależny serwer i odnowienie domen
  • 3 000 zł
  • 956 zł brakuje
68%
To nasz najważniejszy cel, którego osiągnięcie konieczne jest "na wczoraj". Opłacenie hostingu i przedłużenie subskrybcji nazw domen jest warunkiem dalszego istnienia portalu. Dzięki zebranej kwocie opłacimy niezależny serwer ulokowany w miejscu, gdzie przechowywane materiały będą bezpieczne, a portal będzie zawsze dostępny dla wszystkich Czytelników.

Wszystkie nadwyżki otrzymane na ten cel spożytkujemy na pozostałe wyznaczone inwestycje.
Renowacja bazy technicznej i zakup laptopa
  • 4 000 zł
  • 1 956 zł brakuje
51%
Gdybyście wiedzieli, na jakim sprzęcie powstaje portal, to byście nie uwierzyli, że w ogóle jest to możliwe :). Jednak teraz konieczny jest pilny zakup nowego laptopa, twardych dysków do przechowywania danych, a także mikrofonów i dyktafonów do nagrywania bieżących materiałów. Poradzimy sobie na podstawowym sprzęcie za umiarkowaną cenę. Ale musi działać!

Wszystkie nadwyżki otrzymane na ten cel spożytkujemy na pozostałe wyznaczone inwestycje.
Infrastruktura i pomoc prawna
  • 5 000 zł
  • 2 956 zł brakuje
40%
Jeździmy na wywiady, spotkania i wydarzenia. Często zwracają się do nas osoby, które potrzebują naszej interwencji, pomocy, bądź udziału w rozprawach sądowych jako media lub osoby zaufania publicznego. Są też i osoby doprowadzone na skraj ubóstwa, które proszą nas o pomoc w opłatach sądowych. Często nie mamy nawet środków, żeby dojechać na miejsce i osobiście wziąć udział w danej sprawie lub wydarzeniu. Dlatego zebrane w ten sposób fundusze przeznaczymy na komunikację, transport oraz doraźną pomoc prawną najbardziej potrzebującym.

Wszystkie nadwyżki otrzymane na ten cel spożytkujemy na pozostałe wyznaczone inwestycje.
Kanał filmowy i sprzęt do produkcji własnych materiałów
  • 10 000 zł
  • 7 956 zł brakuje
20%
Podczas jednego z ważnych spotkań zepsuł nam się telefon, którym nagrywaliśmy wywiad. Unikatowy i szokujący materiał nie ujrzał światła dziennego. Nie możemy dopuścić do kolejnej takiej straty. Musimy pilnie zakupić profesjonalną kamerę, odporną na wiatr, deszcz i inne trudne warunki. Za zebrane fundusze otrzymacie poruszające materiały filmowe, które - mamy nadzieję - wstrząsną opinią publiczną i pomogą wielu osobom!

Wszystkie nadwyżki otrzymane na ten cel spożytkujemy na pozostałe wyznaczone inwestycje.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora TylkoTata już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jarosław Sawczenko
Jarosław Sawczenko
50 zł
Michal Michal
Michal Michal
50 zł
Rafał Usowski
Rafał Usowski
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.