Typerlandia

W Patronite od 27.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2213

Liczba Patronów: 1838

Zostań Patronem
2 patronów
20 miesięcznie
2 770 łącznie
Bądź częścią społeczności typerskiej!

O Autorze

 

Twórz z nami fantastyczną społeczność typerską! 

Zostając patronem Typerlandii, pomagasz w rozwoju pomysłów, do których brakuje środków. Jesteśmy grupą typerów z latami doświadczeń i publikujemy swoje analizy z większości dyscyplin sportowych całkowicie za darmo. Jesteśmy sportowymi fanatykami, którzy nie rzucają kuponów na "chybił trafił". Staramy się każdy swój wybór poprzec analizą. Wkładamy w to dużo czasu, ale nie myślimy o zarobkach, a o stworzeniu społeczności typerskiej, wymieniającej się swoimi postrzeżeniami odnośnie meczów, czy wspólnie analizującej mecze na żywo. Chcemy stworzyć ligi typerskie, również całkowicie za darmo, z nagrodami pieniężnymi dla zwycięsców. Mamy również w planach założenie kanału na YouTube, co umożliwi lepszą interakcję z Wami. Mamy mnóstwo innych pomysłów, które wymagają wiele włożonego czasu jak i pieniędzy. Twój wkład w rozwój Typerlandii na pewno zostanie wyróżniony!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
MS Maciek Sz
MS Maciek Sz
20 zł miesięcznie
Wiktor
Wiktor
120 zł jednorazowo