Avatar użytkownika

Tytus Hołdys

1
patron
100 
miesięcznie
10 550 
łącznie
1
patron
100 zł 10 550 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
"HANS ZIMMER"

Nazwijmy rzeczy po imieniu... Jesteś niesamowita/niesamowity!

Dziękuję za wsparcie i za to, że czynisz WinyloKINO piękniejszym miejscem! Każde 5 zł popycha cały ten projekt do przodu i powoduje, że mogę się mu jeszcze bardziej poświęcić.
10 zł miesięcznie
"ALEXANDRE DESPLAT"

Nie mam słów aby wyrazić swą wdzięczność. Dzięki OGROMNE!

Udział w tym progu to gwarantowane zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku, w której z wyprzedzeniem będą pojawiały się ważniejsze WinyloKINO materiały, linki do okazjonalnych & specjalnych playlist oraz wyjątkowe ciekawostki dostępne jedynie w tym miejscu.

Oprócz tego z radością wyślę ci zaproszenie na spotkanie WinyloKINOmaniaków w realu*.

* spotkanie odbędzie się w Warszawie po zdjęciu obostrzeń epidemiologicznych.
25 zł miesięcznie
"ENNIO MORRICONE"

Serce otwarte, dziękuję!

Udział w tym progu zawiera bonusy z poprzednich ORAZ specjalnie zaprojektowaną wlepkę (przesłaną na mój koszt)* i zaproszenie do udziału w comiesięcznym webinarium!

Podczas tych zamkniętych spotkań online będziemy ze szczegółami omawiać jeden film oraz jego ścieżkę dźwiękową. Porozmawiamy o kompozytorze, przeanalizujemy poszczególne utwory i określimy ich rolę w budowaniu poszczególnych scen.

* Termin dostarczenia fizycznych materiałów: około 2 miesiące od rozpoczęcia wsparcia.
50 zł miesięcznie
"THOMAS NEWMAN"

Miłości ogrom, kłaniam się w pas, dziękuję!

Udział w tym progu to gwarantowane bonusy z poprzednich ORAZ jeden napisany specjalnie przeze mnie esej o Twoim ukochanym kompozytorze bądź filmie (musisz wskazać!). Będzie on dostarczony w formie papierowej mini książeczki przesłanej na mój koszt.*

* Termin dostarczenia fizycznych materiałów: około 2 miesiące od rozpoczęcia wsparcia. Wszystkie wysyłkowe elementy progu zostaną dostarczone razem.
100 zł miesięcznie
"WOJCIECH KILAR"

Ten próg oznacza jedno - Ty jesteś Patronem Imiennym, a ja jestem prawdziwym szczęściarzem! DZIĘKUJĘ!

Udział w tym progu gwarantuje wcześniejsze bonusy ORAZ dwa dodatkowe: imienne podziękowanie podczas każdego WinyLIVE'a (w trakcie trwania wsparcia) oraz jedną, specjalną książkę o tematyce filmowej z personalną dedykacją.

Jaka to będzie książka? To niespodzianka, ale obiecuję, że będzie warta Twojej uwagi!

* Termin dostarczenia fizycznych materiałów: około 2 miesiące od rozpoczęcia wsparcia. Wszystkie wysyłkowe elementy progu zostaną dostarczone razem.
200 zł miesięcznie
"JAMES HORNER"

DZIĘKUJĘ! Gdybym mógł to bym cię wyściskał!

Udział w tym progu gwarantuje wcześniejsze bonusy (w tym bycie Patronem Imiennym!) ORAZ jeden dodatkowy: płytę winylową z wyjątkową muzyką filmową przesłaną na mój koszt!*

Jaki to będzie album? To niespodzianka, ale obiecuję, że płyta będzie w bardzo dobrym stanie i z pięknymi dźwiękami :)

* Termin dostarczenia fizycznych materiałów: około 2 miesiące od rozpoczęcia wsparcia. Wszystkie wysyłkowe elementy progu zostaną dostarczone razem.
500 zł miesięcznie
"JOHN WILLIAMS"

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!
Jesteś Królową, jesteś Królem!

Jeśli zdecydujesz się na ten próg to, poza otrzymaniem poprzednich bonusów* pozostaje mi tylko jedno: zaprosić Ciebie na prywatną rozmowę video online (o kinie i muzyce filmowej) ORAZ - jeśli oczywiście zechcesz - zaproponować współprowadzenie jednego odcinka WinyLIVE.

* Termin dostarczenia fizycznych materiałów: około 2 miesiące od rozpoczęcia wsparcia. Wszystkie wysyłkowe elementy progu zostaną dostarczone razem.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Tytus Hołdys w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nazywam się Tytus Hołdys, a to jest WinyloKINO - projekt powstały z miłości do kina i muzyki filmowej.

Cześć!

Nazywam się Tytus Hołdys i kocham kino oraz muzykę filmową. 

Odkąd pamiętam fascynowały mnie ruchome kadry i towarzyszące im dźwięki. Emocje wywoływane przez poszczególne sceny oraz ekranowa, aktorska wirtuozeria rozsadzały mnie od środka. Nieodłącznym elementem tej miłości, którą zaszczepiły we mnie dźwięki głównego motywu do "Parku Jurajskiego" autorstwa Johna Williamsa, jest muzyka filmowa. Kasety z tą ścieżką nie wyjmowałem ze swojego obdrapanego walkmana tygodniami. 

Blisko cztery lata temu przypadkowo trafiłem na targi płyt winylowych. Pośród tysięcy tytułów kątem oka dostrzegłem okładkę ze znajomym widokiem: stojący profilem mężczyzna w kurtce z wyhaftowanym złotymi nićmi skorpionem. Serce zabiło mi mocniej. I tak delikatnie podniosłem ten album z soundtrackiem do filmu "Drive" do góry, a za nim ukazał się kolejny winyl z muzyką do równie fantastycznego i ukochanego przeze mnie filmu - "Whiplash". Uśmiechnąłem się od ucha do ucha i stwierdziłem, że muszę je mieć. Że muszę ich wysłuchać w ten sposób. 

Dziś w swojej kolekcji posiadam 1000 płyt winylowych z muzyką filmową stricte - są to zarówno oryginalne ścieżki dźwiękowe jak i dedykowane filmowym czy telewizyjnym produkcjom soundtracki. Wśród nich znajduje się wiele prawdziwych pereł, jak albumy podpisane przez Ennio Morricone, Toma Cruise'a, Johna Carpentera, Randy'ego Newmana, Alexandre Desplat, Toma "Junkie XL" Holkenborga czy Margot Robbie. Większość krążków to wydania unikatowe o bardzo niskim nakładzie oraz wyprodukowane w najpiękniejszy sposób - dziś płyty winylowe są bowiem tworzone z udziałem wszystkich możliwych kolorów tęczy. 

I tymi swoimi skarbami zawsze chciałem się z innymi dzielić.

Stąd projekt WinyloKINO, który ma łączyć wszystkich miłośników kina i muzyki filmowej. Prowadzę fan page na Facebooku, na którym piszę i nagrywam materiały, organizuję cotygodniowe live'y (które stały się przepiękną społecznością samą w sobie). W czasach przedpandemicznych prowadziłem spotkania autorskie, poprzedzane muzyką i specjalnym wprowadzeniem seanse kinowe, koncerty muzyki filmowej oraz audycje radiowe o tej tematyce. Więcej informacji znajdziesz na www.https://www.tytusholdys.pl

To wszystko robię ze swojej ogromnej pasji i chęci zarażenia nią innych. Uwielbiam opowiadać o kinie i ścieżkach dźwiękowych. O twórcach, reżyserach, aktorach i aktorkach. Uchylać rąbka Hollywood i sprzedawać ciekawostki tego jakże fascynującego świata wprost kipiącego emocjami.

Będzie mi bardzo miło, jeśli stwierdzisz, że w jakiś tajemny sposób WinyloKINO uczyniło twoje życie barwniejszym i zechcesz wesprzeć moją działalność finansowo. Dzięki temu będę mógł się poświęcić temu projektowi bez granic - ruszyć z autorskim podcastem filmowym, tworzyć jeszcze więcej materiałów tekstowych oraz wideo.

Bez względu na wszystko WinyloKINO będzie trwało i będzie się rozwijało. Bez kina i muzyki filmowej żyć nie potrafię - czyli dokładnie tak samo, jak bez opowiadania, mówienia czy pisania o nim. 

Miłości i zdrowia,

Tytus Hołdys

WinyloKINO

Cele Autora

Tylko WinyloKINO
  • 7 000 zł miesięcznie
  • 6 900 zł brakuje
1%
Taka kwota pozwoli mi w 100% zająć się działalnością WinyloKINO - opłacić i rozkręcić własne studio, ruszyć z podcastem o tematyce filmowej oraz tworzyć więcej materiałów zarówno tekstowych jak i w formie wideo.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Tytus Hołdys już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Zbigniew Hołdys
Zbigniew Hołdys
100 zł
Mateusz Możdżeń
Mateusz Możdżeń
50 zł
Tomasz Wielemborek
Tomasz Wielemborek
25 zł
Paulina Grabska
Paulina Grabska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.