W Patronite od 20.01.2022

Hej!

Z tej strony UBA, UBA Żaneta :)
Być może znacie mnie z YouTube lub Instagrama.
Na YouTube prowadzę kanał, na którym opowiadam o Izraelu, w którym mieszkam już od 6 lat, o feminizmie, kulturze, technologii i moim lewackim punkcie widzenia.

O Autorze

Hej!

 

Z tej strony UBA, UBA Żaneta! Witam Was serdecznie na moim Patronite :)

Być może kojarzycie mnie z YouTube - prowadzę kanał, na którym pokazuję Wam Izrael i opowiadam o życiu na Bliskim Wschodzie. 

 

 

Mój kanał nie ogranicza się tylko do treści związanych z Izraelem - publikuję też treści feministyczne i związane z lewicowym punktem widzenia:

Moją kolejną pasją i profesją są technologie - takie tematy są również poruszane na kanale:

 

Jak widzicie, kanał jest misz-maszem przeróżnych treści, dzięki czemu stworzyliśmy na nim bardzo fajną i otwartą społeczność.

Jeżeli chcielibyście wesprzeć mój kanał - bardzo Wam dziękuję. Przygotowałam dla Was różne progi wsparcia, więc każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie.

 

Bardzo Wam dziękuję za każdą złotówkę, każde wyświetlenie i każdy komentarz. Bez Was ten kanał nie byłby nawet w połowie tak ekscytujący jak jest teraz :) 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)