Damian Drazek

W Patronite od 19.01.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 580

Liczba Patronów: 806

Zostań Patronem
13 patronów
570 miesięcznie
16 980 łącznie

1

1 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nazwa mojego kanału nie jest przypadkowa, w sumie całe życie od czegoś uciekałem. Od emocji uciekałem w narkotyki, od odpowiedzialności w dilerkę. Mając 16 lat uciekłem z domu i pojechałem na stopa do Niemiec - myślałem, że znajdę pracę i stanę się niezależny. Nie udało się. To wtedy pierwszy raz doświadczyłem bezdomności i życia na ulicy, które nauczyło mnie jak sobie radzić w ekstremalnych sytuacjach i doceniać to co się ma.

Kanał Ucieczka Do Raju powstał dokładnie 20 lat po mojej pierwszej ucieczce z domu i miał być projektem zakotwiczonym w jednym miejscu - małej, rajskiej, tropikalnej wyspie. Miał pokazywać codzienne życie i perypetie związane z prowadzeniem biznesu turystycznego w raju. I tak faktycznie było... przez kilka lat...

Z roku na rok, z miesiąca na miesiąc uczucie tzw. Dnia Świstaka - codziennie to samo -  narastało coraz bardziej (Dzień Świstaka - komedia... Jak ktoś nie widział to polecam). Stało się dla mnie jasne, że przebywanie w tak małej i odciętej od świata społeczności zaczyna mnie męczyć... Wtedy pojawiło się kolejne marzenie - podróże... Wizja przemieszczania się po świecie i kręcenia filmów, wywołała u mnie łzy wzruszenia (to uczucie, kiedy masz świadomość, że zrobisz wszystko by realizować marzenia). 

Na tą chwilę moje zarobki na YouTube nie są w stanie pokryć kosztów związanych z podróżowaniem i kręceniem filmów z tych wypraw... Świadomie nie wybieram żadnych progów po osiągnięciu których gdzieś pojadę lub coś zrobię, to mogłoby mi odebrać radość wolności i tworzenia niezależnych materiałów, a to jest dla mnie najważniejsze... Nie będę się rozpisywał, celem jest kręcenie filmów i możliwość przemieszczania się w ciekawe miejsca bez ciągłego stresu, związanego z brakiem hajsu. Jeśli podoba Ci się to co robię i chcesz się dorzucić do kolejnych wypraw - zostań Patronem. Z góry wielkie dzięki!!

Pod spodem kilka przykładów odcinków dostępnych tylko dla Patronów...
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Krzysztof Stachowski
Krzysztof Stachowski
10 zł miesięcznie
Jan Brzezinski
Jan Brzezinski
200 zł miesięcznie
Łukasz Modzelewski
Łukasz Modzelewski
90 zł jednorazowo
Dominik Palka
Dominik Palka
10 zł miesięcznie
Tomas Witkowski
Tomas Witkowski
100 zł miesięcznie
Roksana Majchrowicz
Roksana Majchrowicz
10 zł miesięcznie