Strefa Patrona:

24

patronów

745 zł

miesięcznie

4785 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
81
miesięczne wsparcie
107
liczba patronów

  Podróżnik, pasjonat wolności, bloger, vloger i szaleniec w jednym. Miłośnik przygód, przełamywania schematów i poznawania nowych kultur. Twórca kanału na YouTube - UcieczkaDoRaju.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 2000 zł
cel osiągnięty!
Więcej luzu.
Dzięki tej kwocie będziemy mogli bardziej skupić się na tworzeniu filmów i mniej przejmować się tym za co opłacić bieżące rachunki w Raju.

Tak niestety tu też są rachunki i pomimo tego, że żyjemy w biednym kraju, to niektóre rzeczy są droższe niż w Europie. Na przykład prąd produkowany ze spalanej w generatorach ropy jest dwa razy droższy niż w Polsce.

Droższy również jest internet i to kilkakrotnie.

0%
100%
osiągnięto 95%
cel: 5000 zł
brakuje 215 zł
Jeszcze więcej luzu.
5000 złotych sprawi, że będziemy mogli częściej wypuszczać się poza teren naszej wyspy, w celu eksploracji i tworzenia filmów z innych ciekawych miejsc.

Filipiny to ponad 7000 wysp, kraj ogromnych kontrastów i różnorodnych krajobrazów, gdzie ekstremalna bieda przeplata się z przepychem i bogactwem.

Każda taka wyprawa łączy się z kosztami podróży takimi jak prom, samolot, hostel itp. Realizacja tego progu pozwoli nam na jedną wyprawę miesięcznie gdzieś na terenie Filipin plus na drobne inwestycje w sprzęt.

0%
47 %
100%
osiągnięto 47%
cel: 10000 zł
brakuje 5215 zł
Podróże po Azji.
Ta kwota pozwoli na to, aby pokazywać Wam inne azjatyckie kraje, których wcześniej nie było na naszych filmach, dzięki czemu i my i Wy będziemy cały czas doświadczać czegoś nowego.

Da to nam również możliwość tworzenia zróżnicowanego materiału, dzięki czemu zobaczycie prawdziwe realia życia w różnych zakątkach Azji.

Osiągnięcie tego progu pozwoli nam również regularnie uzupełniać arsenał sprzętowy, nadając naszym produkcjom bardziej profesjonalną jakość i treść oraz realizować pomysły, których przy obecnie posiadanym sprzęcie, nie jesteśmy w stanie ruszyć.

0%
23 %
100%
osiągnięto 23%
cel: 20000 zł
brakuje 15215 zł
Podróże pa całym świecie.
Zdajemy sobie sprawę, że osiągnięcie tego progu może zająć sporo czasu i dużo więcej nakładu pracy, ale jest to jedno z naszych marzeń i zarazem celów, do których tak czy inaczej będziemy dążyć.

Nie chcemy aby świat, który Wam pokazujemy na naszych filmach kończył się na Azji, chcemy aby się na niej zaczynał.

Podsumowując wszystkie progi i cele tu zawarte - zaczynamy od eksploracji naszej rajskiej wyspy Siquijor, poprzez inne wyspy na Filipinach, zapuszczając się z czasem coraz dalej w inne azjatyckie regiony i kończąc na produkowaniu filmów z najdalszych zakątków świata, być może nawet z Polski, która dla nas w tym momencie jest właśnie takim najdalszym zakątkiem.

O Autorze

Cześć!!

Nazywam się Damian Drążek i od 2013 roku prowadzę kanał na YouTube UcieczkaDoRaju, w którym dzielę się swoimi doświadczeniami z życia na jednej z rajskich wysp na Filipinach. Przez ponad cztery lata pobytu w tym pięknym kraju, zrealizowałem ponad trzysta vlogów. We wrześniu 2017 roku kierując silnym wewnętrznym, dołączył do mnie Paweł z kamerą z dużo wyższej półki niż GoPro, którym do tej kręciłem swoje materiały. Dzięki połączeniu doświadczeń - Pawła jako kamerzysty i moich umiejętności edytorskich, nasz kanał na YouTube nabrał nowego wymiaru. 

W pierwszym filmie, który chcemy Wam pokazać opowiadamy o tym jak wygląda nasz dzień pracy, jakie są koszty z tym związane, ile na obecną chwilę zarabiamy na YouTube, jakie są nasze cele jeśli chodzi o rozwój projektu i dlaczego zakładamy profil na PATRONITE. 

Poniżej kilka odcinków z ostatniego okresu naszej YouTube'owej twórczości. Między innymi poznacie ciekawostki na temat Filipin, opinię lokalnych ludzi na różne zagadnienia oraz dowiecie się dlaczego na niektórych wyspach widać tyle wojska i policji. Poza tym dzielę się z Wami tym w jaki sposób pokonałem swoje własne słabości i jak na chwilę obecną definiuję szczęście!!

Jesteśmy całkowicie zakochani w tym co robimy i cokolwiek by się nie działo filmy będziemy realizować zawsze, jak mówi Owsiak - "Do Końca Świata i Jeden Dzień Dłużej'. Tworzenie filmów pozwala nam przenieść się do magicznej krainy, w której jesteśmy czarodziejami i tworzymy swoją własną rzeczywistość. 

W naszych filmach staramy się pokazywać wszystkie aspekty życia na Filipinach, jednak naszym głównym celem jest inspirowanie i motywowanie widzów do pozytywnego myślenia, otworzenia się na nowe możliwości oraz wiary w to, że możemy osiągnąć dużo więcej niż nam się wydaje. Nie chcemy Wam mówić jak macie żyć, lecz pokazać, że możecie żyć tak jak chcecie i realizować siebie na indywidualnie obranej ścieżce. 

Wielu z nas wybiera swoją życiową drogę w oparciu o strach i zdrowy rozsądek, ponieważ to czego naprawdę chcemy wydaje się niemożliwe, poza zasięgiem, a wręcz niedorzeczne żebyśmy tego oczekiwali. Dlatego tak wielu z nas kończy tworząc rzeczywistość, która jest odzwierciedleniem lęków, ograniczeń i oczekiwań innych, zamiast miłości, wolności i kreatywności. Prawda jest taka, że równie dobrze możemy ponieść porażkę w tym, czego nie lubimy robić, więc może warto jest zaryzykować i dać szansę temu, co kochamy.Poniżej film motywacyjny, w którym opowiadam swoją historię od czasów bycia bezdomnym do Tu i Teraz, czyli życia na rajskiej wyspie i rozwijania swojego projektu UcieczkaDoRaju. 


Jeśli chodzi o naszą dalszą twórczość, to w dużej mierze od WAS zależy jak potoczą się losy Ucieczki Do Raju. My chcemy stale się rozwijać, szlifować warsztat i powiększać nasz skromny na tą chwilę arsenał sprzętowy oraz pokazywać Wam inne interesujące miejsca w Azji i na świecie. Jeżeli widzicie wartość w tym co robimy, to możecie nas wspierać poprzez zakup przygotowanych specjalnie dla Was fantów. Za każde wsparcie duże czy małe dziękujemy z całego SERDUCHA i ślemy dawkę pozytywnej energii !!!

Nasze Nagrody

Gratulujemy wytrwałości osobom, które dotarły na sam dół naszej ściany. W tym momencie wiele już do powiedzenia nie ma. Ktoś mądry kiedyś stweirdził, że jak się czegoś chce to trzeba o to prosić. 

A Wiec Teraz Nasza Wielka Prośba Do Ciebie:

''Bardzo prosimy o wspieranie naszego projektu w kwocie nie uszczuplającej Twojego budżetu, a my odwdzięczymy się jedną z powyższych nagród, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Dokonamy wszelkich starań, aby nasze nowe produkcje miały wysoką jakość i jak najwięcej wartościowych treści, dzięki czemu małymi krokami możemy razem spowodować, że świat w którym żyjemy będzie bardziej kolorowy i pozytywny.''

 

Damian i Paweł - Ucieczka DoRaju

Peace & Love  

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 5
Jeśli pochodzisz z bogatej rodziny i masz akurat na zbyciu 5 złotych, to miej świadomość tego, że Twoje wsparcie liczy się dla nas tak samo jak każde inne, czyli BARDZO.

Dziękujemy z całego serducha!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 3
Za 10 złotych otrzymasz dostęp do jednego z wybranych przez siebie artykułów na blogu UcieczkaDoRaju.pl

Teksty są różnorodne, poruszają tematykę bardzo osobistą i pokazują moją życiową transformację. Inspirują również do tego, aby podążać za marzeniami, zmieniać swoje życie na lepsze, poznawać siebie i nowe kultury.

Każdy kto chce, może uwolnić się od systemu/matrixa i zacząć żyć jako wolny człowiek na swoich własnych zasadach.

Artykuły cieszyły się dużą popularnością w internecie, docierając do setek tysięcy czytelników i były udostępniane przez znanych polskich publicystów. Od teraz dostępne tylko dla Patronów.

*Ten próg zawiera również nagrody z progów 5PLN.
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 3
15 PLN

Ta kwota da Ci dostęp do specjalnej zamkniętej grupy na Facebook’u "UcieczkaDoRaju i Patroni", na której będą kontrowersyjne i nie tylko livestreamy, niepublikowane nigdzie indziej zdjęcia i filmy.

Będziemy mogli prowadzić luźniejsze rozmowy i poruszać tematy, których nie poruszamy nigdzie indziej. Możecie zadawać dziwne pytania, sugerować gości, których chcecie zobaczyć w livestreamie.

Mogą to być nasi filipińscy znajomi lub Polacy mieszkający na wyspie.

Zapraszamy !!

*Ten próg zawiera również nagrody z progów 5PLN i 10PLN
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Za 20 złotych wyślemy Ci mailem pozdrowienia od naszej EKIPY aktualnie przebywającej na wyspie Siquijor (w formie klimatycznego zdjęcia JPG).

Co miesiąc zaskoczymy Cię nową, fajną fotką, którą możesz umieścić na przykład na FB, Instagram lub innych social media.

*Ten próg zawiera również nagrody z progów 5PLN, 10PLN, 15PLN.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 7
Za 30 złotych wyślemy Ci pocztą widokówkę z miejsca w którym aktualnie będziemy przebywać..

Na widokówce zamieścimy specjalną dedykacją, która będzie Cię motywować do osiągania wyznaczonych celów, a zawieszona na lodówce ułatwi ich wizualizację ;)

*Ten próg zawiera również nagrody z progów 5PLN, 10PLN, 15PLN, 20PLN.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 2
Za 50 złotych otrzymasz zaprojektowany przez nas drewniany obrazek motywacyjny o rozmiarach 20/30 cm.

Jest to specjalny obrazek, który po zawieszeniu w domu lub biurze będzie Ci przypominał, że robienie tego co kochasz jest możliwe i nigdy nie jest za późno na realizację marzeń.

*Ten próg zawiera również nagrody z progów 5PLN, 10PLN, 15PLN, 20PLN.
Koszt wysyłki wliczony w cenę.
Zostań patronem
60 zł / miesiąc
patroni: 1
Za 60 złotych otrzymasz od nas specjalny czarodziejski kubek, z którego poranna kawa będzie smakowała dużo lepiej, dodając pozytywnej energii do działania.

*Ten próg zawiera również nagrody z progów 5PLN, 10PLN, 15PLN, 20PLN.
Koszt wysyłki wliczony w cenę.
Zostań patronem
75 zł / miesiąc
patroni: 1
Za 75 złotych otrzymasz od nas magiczną koszulkę, po założeniu której automatycznie poprawi Ci się wygląd i nastrój.

*Ten próg zawiera również nagrody z progów 5PLN, 10PLN, 15PLN, 20PLN.
Koszt wysyłki wliczony w cenę.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 2
Za 100 złotych otrzymasz od nas kubek i koszulkę z powyższych progów, dzięki czemu Twój portfel zaoszczędzi 35 złotych.

*Ten próg zawiera również nagrody z progów 5PLN, 10PLN, 15PLN, 20PLN.
Koszt wysyłki wliczony w cenę.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Za 200 złotych będziesz mógł przeprowadzić z nami indywidualną rozmowę na Skype na dowolny temat.

Może to być luźna konwersacja na temat dziewczyn, bardziej konkretna rozmowa na temat biznesu i inwestycji lub na każdy inny, wybrany przez Ciebie temat. Będziesz miał nas tylko dla siebie na 30-45 minut.

*Ten próg zawiera również nagrody z progów 5PLN, 10PLN, 15PLN, 20PLN.
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Za 300 złotych otrzymasz od nas specjalną nagrodę, którą będzie personalne podziękowanie za wsparcie w odcinku UcieczkaDoRaju. Firmy i instytucje również mile widziane.

*Ten próg zawiera również nagrody z progów 5PLN, 10PLN, 15PLN, 20PLN.
Zostań patronem
600 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Za 600 złotych będziesz mógł spędzić z nami cały dzień na naszej wyspie Siquijor i poznać kulisy pracy przy tworzeniu filmów, zjeść wspólny obiad i porozmawiać na każdy temat.

Pokażemy Ci również miejsca i klimaty, o których nie wiedzą nawet niektórzy mieszkańcy tej wyspy!!

*Ten próg zawiera również nagrody z progów 5PLN, 10PLN, 15PLN, 20PLN.
Zostań patronem
1500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Za 1.500 złotych zarezerwujesz sobie i komuś bliskiemu dwutygodniowy pobyt w naszym Guest House.

Będziesz miał do dyspozycji dwuosobowy pokój z klimatyzacją i własną łazienką oraz możliwość doświadczenia prawdziwej Ucieczki Do Raju. Wybierając ten próg, zapewnisz sobie również nagrody i gadżety z wszystkich pozostałych progów, o łącznej wartości 1.300 złotych.

Obracając to wszystko w żart, z matematycznego punktu widzenia, dwa tygodnie w raju będą Was kosztować 200 złotych, co w prostym rachunku różniczkowym daje sumę 14,2857143 złotych dziennie.

*Ten próg jako jedyny zawiera wszystkie pozostałe progi!!
**Terminy rezerwacji są ustalane indywidualnie.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy