Damian Drazek

W Patronite od 19.01.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
20 350 łącznie
UcieczkaDoRaju to kanał głównie podróżniczy skupiający się na Azji południowo wschodniej - Chiny, Singapur, Malezja, Kambodża, Tajlandia, Filipiny, Indonezja i Sri Lanka... To dotychczasowe destynacje...

O Autorze

Nazywam się Damian Drążek i od 2013 roku prowadzę na YouTube
kanał podróżniczy UcieczkaDoRaju

Projekt UcieczkaDoRaju możecie kojarzyć głównie z Filipinami - krajem
ponad siedmiu tysięcy wysp. Moje podróże skupiają się na Azji południowo 
wschodniej.


  

Staram się zabierać swoich widzów w ciekawe miejsca i pokazywać świat swoimi oczami...
W każdym miejscu próbuję znaleźć różne ciekawostki i niuanse z nim związane...


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika