Damian Drazek

W Patronite od 19.01.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 899

liczba Patronów: 822

7 patronów
140 zł miesięcznie
14 990 zł łącznie

1

1 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nazwa mojego kanału nie jest przypadkowa, w sumie całe życie od czegoś uciekałem. Od emocji uciekałem w narkotyki, od odpowiedzialności w dilerkę. Mając 16 lat uciekłem z domu i pojechałem na stopa do Niemiec - myślałem, że znajdę pracę i stanę się niezależny. Nie udało się. To wtedy pierwszy raz doświadczyłem bezdomności i życia na ulicy, które nauczyło mnie jak sobie radzić w ekstremalnych sytuacjach i doceniać to co się ma.

Kanał Ucieczka Do Raju powstał dokładnie 20 lat po mojej pierwszej ucieczce z domu i miał być projektem zakotwiczonym w jednym miejscu - małej, rajskiej, tropikalnej wyspie. Miał pokazywać codzienne życie i perypetie związane z prowadzeniem biznesu turystycznego w raju. I tak faktycznie było... przez kilka lat...

Z roku na rok, z miesiąca na miesiąc uczucie tzw. Dnia Świstaka - codziennie to samo -  narastało coraz bardziej (Dzień Świstaka - komedia... Jak ktoś nie widział to polecam). Stało się dla mnie jasne, że przebywanie w tak małej i odciętej od świata społeczności zaczyna mnie męczyć... Wtedy pojawiło się kolejne marzenie - podróże... Wizja przemieszczania się po świecie i kręcenia filmów, wywołała u mnie łzy wzruszenia (to uczucie, kiedy masz świadomość, że zrobisz wszystko by realizować marzenia). 

Na tą chwilę moje zarobki na YouTube nie są w stanie pokryć kosztów związanych z podróżowaniem i kręceniem filmów z tych wypraw... Świadomie nie wybieram żadnych progów po osiągnięciu których gdzieś pojadę lub coś zrobię, to mogłoby mi odebrać radość wolności i tworzenia niezależnych materiałów, a to jest dla mnie najważniejsze... Nie będę się rozpisywał, celem jest kręcenie filmów i możliwość przemieszczania się w ciekawe miejsca bez ciągłego stresu, związanego z brakiem hajsu. Jeśli podoba Ci się to co robię i chcesz się dorzucić do kolejnych wypraw - zostań Patronem. Z góry wielkie dzięki!!

Pod spodem kilka przykładów odcinków dostępnych tylko dla Patronów...
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni