ukidi - Video blog - rośliny tropikalne

W Patronite od 19.07.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 269

liczba Patronów: 344

14 patronów
535 zł miesięcznie
1 495 zł łącznie

Budowa szklarni tropikalnej

11 111 zł

13%

osiągnięto

9 616 zł

brakuje

Mój a zarazem nasz strategiczny cel to DOM DLA ROSLIN TROPIKALNYCH i może jakiegoś zwierzaka :) Będzie to szklarnia tropikalna z klimatem jak na nasze warunki w miarę tropikalnym. Potrzebna kwota nie jest mała, jednak wszytko kosztuje: materiały budowlane (cement, cegły, pustaki, żwir, zbrojenie, kopara, stal na konstrukcję oraz instalacja GWC itp.) Całość będzie relacjonowana na bieżąco na moim kanale Ukidi na YT. Większość prac wykonam własnymi rękami (może toś z was mi pomoże) więc z drugiej strony patrząc kwota nie jest taka nie osiągalna, osiągnijmy ją razem! To tylko pięć x 1 :)
Cel jest szacunkową sumą której brakuje do ukończenia projektu (minus podatki). Nie zależnie od tego ile uzbieramy będę dożył do jego zakończenia własnymi środkami, więc każda złotówka się przyda i nic nie przepadnie a jeżeli coś zostanie to przeznaczę na dodatkowe wyposażenie lub rośliny.
Jak wiecie już, od dawna dzielę się z wami doświadczeniem i wiedzą o roślinach na moim kanale. Wszyscy w miarę możliwości otrzymujecie odpowiedzi na różne pytania. Do tego wszystkiego chcę stworzyć miejsce do którego będzie mógł przyjechać każdy z was i zobaczyć rośliny tropikalne, czasami nawet bardzo rzadkie.
Wiadomo że każdy ma swój ograniczony czas wolny i dotyczy to również odwiedzin u mnie ale myślę że dla każdego kiedyś się on znajdzie.

Co zyskasz zostając patronem tego celu.
Nie materialnie:
1. Będziesz mógł obserwować kanał na YT i będziesz dumny że wspierasz projekt który widzisz.
2. Możesz w przyszłości (po ukończeniu) mnie odwiedzić a dla hojnych patronów to więcej czasu i nawet nocleg da się załatwić :)
Materialnie:
1. Dla hojnych patronów a zarazem hobbystów - bezpłatny lub zwiększony dostęp do roślin tropikalnych.
2. Dla hojnych patronów degustacje owoców i roślin tropikalnych nawet z wysyłką do domu, wiele tego nie będzie ale coś się znajdzie.

Zapraszam do wspierania tego celu - jak już go wspieram! I ty dołącz. Zapraszam na YT i szukaj Ukidi a w odc. nr. 100 wszystko omówię
Zostań Patronem