Fundacja "Tymczasem u Magdy"

W Patronite od 19.12.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 214

Liczba Patronów: 180

Zostań Patronem
Kup na prezent
108 patronów
2 460 miesięcznie
81 185 łącznie
Fundacja, dom tymczasowy i pierwsza pomoc dla porzuconych i osieroconych osesków przeróżnych ssaków. Na FB i IG @tymczasemumagdy znajdziecie bieżące relacje z moich działań. Na niniejszym profilu Patronite w sekcji "posty" dzielę się swoją wiedzą na temat pomocy zwierzętom.

O Autorze

Nazywam się Magdalena Jaźwińska i od 2018 roku prowadzę dom tymczasowy dla kociąt, szczeniąt i innych młodych ssaków, usytuowany w Pruszkowie pod Warszawą. Zapewniam im kompleksową opiekę, zarówno bytową, jak i zdrowotną, aż do momentu, gdy będą gotowe na wyruszenie w podróż do nowego domu lub wypuszczenie na wolność. Cały czas dokształcam się dzięki książkom, artykułom naukowym, szkoleniom i nabywam nowe, przydatne umiejętności przy wsparciu lekarzy oraz techników weterynarii (sama także pracuję w lecznicy). Prowadzę media społecznościowe, w których ukazuję życie codzienne z malcami, kanał na YouTube, gdzie publikuję filmy instruktażowe na temat zajmowania się oseskami; piszę także artykuły dotyczące istotnych elementów opieki, które znaleźć można na niniejszym profilu w sekcji "posty". Prowadzę warsztaty i konsultacje na temat opieki nad oseskami. Moim największym celem jest danie szansy tym, którym los próbował ją zabrać. Mam nadzieję, że moja działalność zachęci innych do pomocy najmłodszym i najbardziej potrzebującym zwierzętom. Od maja 2022 roku moja działalność zyskała statut fundacji i mam nadzieję, że dzięki temu będę miała szansę pomóc jeszcze większej liczbie zwierząt, z pomocą innych wolontariuszy o wielkim sercu.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika