Avatar użytkownika

unbroken reed

29
patronów
490 
miesięcznie
8 360 
łącznie
29
patronów
490 zł 8 360 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Ta moneta, to bardzo dużo! Jest w niej poszanowanie do pracy, wdzięczność i mnóstwo satysfakcji. Dzięki!
🚴‍♀️ Każdy wspierający już na zawsze pozostanie cząstką moich materiałów w tablicach widocznych na końcach filmów.
10 zł miesięcznie
Moi widzowie oszczędzają dziesiątki tych banknotów, dzięki szkoleniu się i opanowywaniu serwisowego oręża w domowym zaciszu. Szanuję!
🚴‍♀️ Zapraszam Cię do zamkniętej grupy dyskusyjnej unbroken reed.
🚴‍♀️ Będę odpowiadał tam na najbardziej nietypowe pytania z segmentu rowerowego.
50 zł miesięcznie
Taka oszczędność dzięki moim filmom oznacza, że opanowałeś już spore umiejętności. Serwis suportu/sterów/odpowietrzanie hamulców, każde z nich będzie w przyszłości procentować! Podziwiam Cię!
🚴‍♀️ Takie wsparcie to nie przelewki! Twoje zdanie będzie się liczyć przy wyborze tematów do kręceniu materiałów. Z przyjemnością nakręcę materiał z Twoich propozycji.
100 zł miesięcznie
Taki banknot zaoszczędzony na samodzielnym serwisie to czysta satysfakcja! Poza dobrze wykonanym serwisem dolnych goleni/puszki powietrznej itp. zostajesz z pieniędzmi w kieszeni, które możesz śmiało zainwestować.
🚴‍♀️ Ambasador mojej twórczości zasługuje na wyróżnienie! Otrzymasz koszulkę Wspoierającego!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
8 dostępnych miejsc
Minął jeden księżyc! Wyszkoliłem Cię, ale to nie wszystko... Materiały które publikuję to dla Ciebie już za mało i musimy spotkać się osobiście.
🚴‍♀️ Jako wspierający w tej kwocie masz gwarancję indywidualnego spotkania i szlifowania diamentu jakim jest Twój Talent!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora unbroken reed w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dzień dobry!

Jako unbroken reed obnażam tajniki serwisowania rowerów. Zajmuję się tym zagadnieniem zaledwie kilka lat, ale mam pewien dar... Potrafię przekazać 101% swoich umiejętności.

​Unbroken reed, właściwie Marcin Kmiecik - serwisant amortyzacji, mechanik rowerowy.
Nagrywa, montuje i publikuje jedne z najdokładniejszych poradników serwisowych w Polsce.

Zaczynał od szkoły plastycznej, przez klasycznego humana i rekrutację do szkoły oficerskiej, wreszcie trafił na Instytut Informatyki Analitycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tam po zaliczeniu semestru stwierdził, że tak się nie da żyć (przytył 10kg) i wrócił do rodzinnego Nowego Sącza na Instytut Kultury Fizycznej PWSZ, gdzie osiągnął tytuł licencjacki z fizjoterapii. Stopień magisterski z wyróżnieniem osiągnął na UJ w trybie zaocznym, bo już wtedy rozpoczął swoją przygodę z profesjonalnym serwisem rowerowym. 


Dorywcza praca złapana niejako przypadkiem okazała się szansą na realizację jedynego planu, który był niezmienny od pierwszego dnia w klasie plastycznej, przez wszystkie kolejne edukacyjne wariacje -Marcin zawsze chciał uczyć. Wiele wskazuje na to, że w segmencie rowerowym, nagrywając to czego inni nie pokazują, otwierając wszystko na czym napisane jest "Do not open" i ucząc tego innych, znalazł swój "modus operandi".
Jak przystało na osobę z południa kocha Góry, czemu też daje wyraz w swojej twórczości na kanale "dopamin":
I choć tyle mogłoby wystarczyć na solidne "exegi monumentum", to z pewnością nie jest to koniec umiejętności którymi jeszcze nieraz zaskoczy sam siebie i swoich odbiorców.

Cele Autora

To czysta inwestycja
  • 500 zł miesięcznie
  • 10 zł brakuje
98%
Dzięki temu budżetowi każdy miesiąc będzie oznaczał nową inwestycję w narzędzia lub szkolenia i dodatkowy film o nich.
Niezależność
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 510 zł brakuje
49%
Nagrywając filmy na cudzym terenie muszę ostrożnie dobierać tematy i ważyć słowa. Urządzenie własnego mini warsztatu/studia pozwoliłoby na 100% niezależności, a w przyszłości szlifowanie Waszych serwisowych umiejętności! Dzięki takiemu wsparciu mogę rozpocząć uzbrajanie nowego stanowiska serwisowego na neutralnym gruncie, które nie będzie dla mnie... Wykorzystasz je TY! Szkoląc się w serwisowej sztuce!
Pompa próżniowa
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 510 zł brakuje
9%
Na rzeczywistą pompę próżniową do amortyzacji trzeba wydać wielokrotność tej kwoty. Często stanowi to zaporę dla małych i średnich serwisów rowerowych nie mówiąc już o jednostkach.
Stawiam hipotezę, że za 5000 zł dam radę wykonać takie urządzenie, nagrać o tym serię filmów i wyjaśnić to w wystarczająco prosty sposób, żeby każdy z Was (nawet na domowe potrzeby) był w stanie ją wykonać.

AAAAAA! I najważniejsze! Działający egzemplarz będzie do wygrania dla Wspierających!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora unbroken reed już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
Artur Grzybowski
Artur Grzybowski
50 zł
Karol Jasik
Karol Jasik
10 zł
Michał Jaroń
Michał Jaroń
10 zł
Michał Swolkień
Michał Swolkień
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.