Avatar użytkownika

unbroken reed

29
patronów
530 
miesięcznie
5 615 
łącznie
29
patronów
530 zł 5 615 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Ta moneta, to bardzo dużo! Jest w niej poszanowanie do pracy, wdzięczność i mnóstwo satysfakcji. Dzięki!
🚴‍♀️ Każdy wspierający już na zawsze pozostanie cząstką moich materiałów w tablicach widocznych na końcach filmów.
10 zł miesięcznie
Moi widzowie oszczędzają dziesiątki tych banknotów, dzięki szkoleniu się i opanowywaniu serwisowego oręża w domowym zaciszu. Szanuję!
🚴‍♀️ Zapraszam Cię do zamkniętej grupy dyskusyjnej unbroken reed.
🚴‍♀️ Będę odpowiadał tam na najbardziej nietypowe pytania z segmentu rowerowego.
50 zł miesięcznie
Taka oszczędność dzięki moim filmom oznacza, że opanowałeś już spore umiejętności. Serwis suportu/sterów/odpowietrzanie hamulców, każde z nich będzie w przyszłości procentować! Podziwiam Cię!
🚴‍♀️ Takie wsparcie to nie przelewki! Twoje zdanie będzie się liczyć przy wyborze tematów do kręceniu materiałów. Z przyjemnością nakręcę materiał z Twoich propozycji.
100 zł miesięcznie
Taki banknot zaoszczędzony na samodzielnym serwisie to czysta satysfakcja! Poza dobrze wykonanym serwisem dolnych goleni/puszki powietrznej itp. zostajesz z pieniędzmi w kieszeni, które możesz śmiało zainwestować.
🚴‍♀️ Ambasador mojej twórczości zasługuje na wyróżnienie! Otrzymasz koszulkę Wspoierającego!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
8 dostępnych miejsc
Minął jeden księżyc! Wyszkoliłem Cię, ale to nie wszystko... Materiały które publikuję to dla Ciebie już za mało i musimy spotkać się osobiście.
🚴‍♀️ Jako wspierający w tej kwocie masz gwarancję indywidualnego spotkania i szlifowania diamentu jakim jest Twój Talent!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora unbroken reed w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dzień dobry!

Jako unbroken reed obnażam tajniki serwisowania rowerów. Zajmuję się tym zagadnieniem zaledwie kilka lat, ale mam pewien dar... Potrafię przekazać 101% swoich umiejętności.

​Unbroken reed, właściwie Marcin Kmiecik - serwisant amortyzacji, mechanik rowerowy.
Nagrywa, montuje i publikuje jedne z najdokładniejszych poradników serwisowych w Polsce.

Zaczynał od szkoły plastycznej, przez klasycznego humana i rekrutację do szkoły oficerskiej, wreszcie trafił na Instytut Informatyki Analitycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tam po zaliczeniu semestru stwierdził, że tak się nie da żyć (przytył 10kg) i wrócił do rodzinnego Nowego Sącza na Instytut Kultury Fizycznej PWSZ, gdzie osiągnął tytuł licencjacki z fizjoterapii. Stopień magisterski z wyróżnieniem osiągnął na UJ w trybie zaocznym, bo już wtedy rozpoczął swoją przygodę z profesjonalnym serwisem rowerowym. 


Dorywcza praca złapana niejako przypadkiem okazała się szansą na realizację jedynego planu, który był niezmienny od pierwszego dnia w klasie plastycznej, przez wszystkie kolejne edukacyjne wariacje -Marcin zawsze chciał uczyć. Wiele wskazuje na to, że w segmencie rowerowym, nagrywając to czego inni nie pokazują, otwierając wszystko na czym napisane jest "Do not open" i ucząc tego innych, znalazł swój "modus operandi".
Jak przystało na osobę z południa kocha Góry, czemu też daje wyraz w swojej twórczości na kanale "dopamin":
I choć tyle mogłoby wystarczyć na solidne "exegi monumentum", to z pewnością nie jest to koniec umiejętności którymi jeszcze nieraz zaskoczy sam siebie i swoich odbiorców.

Cele Autora

To czysta inwestycja
  • 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Dzięki temu budżetowi każdy miesiąc będzie oznaczał nową inwestycję w narzędzia lub szkolenia i dodatkowy film o nich.
Niezależność
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 470 zł brakuje
53%
Nagrywając filmy na cudzym terenie muszę ostrożnie dobierać tematy i ważyć słowa. Urządzenie własnego mini warsztatu/studia pozwoliłoby na 100% niezależności, a w przyszłości szlifowanie Waszych serwisowych umiejętności! Dzięki takiemu wsparciu mogę rozpocząć uzbrajanie nowego stanowiska serwisowego na neutralnym gruncie, które nie będzie dla mnie... Wykorzystasz je TY! Szkoląc się w serwisowej sztuce!
Pompa próżniowa
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 470 zł brakuje
10%
Na rzeczywistą pompę próżniową do amortyzacji trzeba wydać wielokrotność tej kwoty. Często stanowi to zaporę dla małych i średnich serwisów rowerowych nie mówiąc już o jednostkach.
Stawiam hipotezę, że za 5000 zł dam radę wykonać takie urządzenie, nagrać o tym serię filmów i wyjaśnić to w wystarczająco prosty sposób, żeby każdy z Was (nawet na domowe potrzeby) był w stanie ją wykonać.

AAAAAA! I najważniejsze! Działający egzemplarz będzie do wygrania dla Wspierających!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora unbroken reed już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał  Waś
Michał Waś
5 zł
Guma Guma
Guma Guma
10 zł
wiesiu
wiesiu
10 zł
jacek grela
jacek grela
10 zł
Andrzej Dz
Andrzej Dz
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.