Urbcast - podcast o miastach

W Patronite od 02.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1559

Liczba Patronów: 1200

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
205 miesięcznie
2 570 łącznie

Stwórzmy techniczne zaplecze podcastu

499 zł

miesięcznie

41%

osiągnięto

294 zł

brakuje

To jest mój pierwszy podstawowy cel — taki na początek, jeśli uda nam się go osiągnąć to będę bardzo szczęśliwy i będę mógł się bardziej skupić na tworzeniu podcastu, zamiast pozyskaniu środków.

Czemu 499? Bo tyle kosztuje mnie comiesięczne techniczne utrzymanie podcastu. Edycja audio, strona internetowa, serwer czy subskrypcje programów do tworzenia treści dają całkiem pokaźną sumkę, a mówimy tutaj tylko o opcji minimum.

Stwórzmy stabilne podstawy

999 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

794 zł

brakuje

Właśnie taka miesięczna inwestycja w podcast pozwoli mi pójść na całość. Dzięki temu będę mógł zacząć myśleć o poszerzeniu mojej działalności. Transkrypcje z odcinków? Webinary? E-book z dużą dawką praktycznej urbanistycznej czy architektonicznej wiedzy?

Czemu 999? Myślę, że to wciąż stosunkowo skromna kwota jak na rozwój takiego medium, jakim jest podcast. Ale Wasze wsparcie w takiej miesięcznej kwocie pozwoli mi uwolnić swoje twórcze moce i dziesiątki pomysłów, które przychodzą mi codziennie do głowy.

Zaczynamy edukację urbanistyczną na poważnie

1 999 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

1 794 zł

brakuje

Taka miesięczna kwota wsparcia to duża dawka zaufania, za którą będę Ci bardzo wdzięczny. Mając takie wsparcie, będę czuł się na siłach realizować też dodatkowe formaty, jak np. krótkie wideo, w których będę omawiał urbanistyczne zagadnienia.

Czemu 1999? Bo myślę, że taka kwota pozwoli mi na kupno dodatkowego sprzętu do nagrywania, jak i na opłacenie pomocy z produkcją treści np. montaż czy grafiki.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Szymon Jarmołowski
Szymon Jarmołowski
Próg: 10 zł
Anna Szewczyk
Anna Szewczyk
Próg: 5 zł
Jarosław Piotrowski
Jarosław Piotrowski
Próg: 5 zł
Ola J.
Ola J.
Próg: 10 zł
Patryk Bławat
Patryk Bławat
Próg: 10 zł