Urbcast - podcast o miastach

W Patronite od 02.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1901

Liczba Patronów: 1234

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
95 miesięcznie
1 320 łącznie

Stwórzmy techniczne zaplecze podcastu

499 zł

miesięcznie

19%

osiągnięto

404 zł

brakuje

To jest mój pierwszy podstawowy cel — taki na początek, jeśli uda nam się go osiągnąć to będę bardzo szczęśliwy i będę mógł się bardziej skupić na tworzeniu podcastu, zamiast pozyskaniu środków.

Czemu 499? Bo tyle kosztuje mnie comiesięczne techniczne utrzymanie podcastu. Edycja audio, strona internetowa, serwer czy subskrypcje programów do tworzenia treści dają całkiem pokaźną sumkę, a mówimy tutaj tylko o opcji minimum.

Stwórzmy stabilne podstawy

999 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

904 zł

brakuje

Właśnie taka miesięczna inwestycja w podcast pozwoli mi pójść na całość. Dzięki temu będę mógł zacząć myśleć o poszerzeniu mojej działalności. Transkrypcje z odcinków? Webinary? E-book z dużą dawką praktycznej urbanistycznej czy architektonicznej wiedzy?

Czemu 999? Myślę, że to wciąż stosunkowo skromna kwota jak na rozwój takiego medium, jakim jest podcast. Ale Wasze wsparcie w takiej miesięcznej kwocie pozwoli mi uwolnić swoje twórcze moce i dziesiątki pomysłów, które przychodzą mi codziennie do głowy.

Zaczynamy edukację urbanistyczną na poważnie

1 999 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

1 904 zł

brakuje

Taka miesięczna kwota wsparcia to duża dawka zaufania, za którą będę Ci bardzo wdzięczny. Mając takie wsparcie, będę czuł się na siłach realizować też dodatkowe formaty, jak np. krótkie wideo, w których będę omawiał urbanistyczne zagadnienia.

Czemu 1999? Bo myślę, że taka kwota pozwoli mi na kupno dodatkowego sprzętu do nagrywania, jak i na opłacenie pomocy z produkcją treści np. montaż czy grafiki.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Ola J.
Ola J.
Próg: 10 zł
Iwona Benek
Iwona Benek
Próg: 10 zł
Eli Magpie
Eli Magpie
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Wojciech Misterka
Wojciech Misterka
Próg: 20 zł
Maciej Jagielak
Maciej Jagielak
Próg: 5 zł