W Patronite od 24.05.2019

Cześć! Tu warszawska formacja VENFLON! Zaaplikujemy Wam dawkę muzyki, przy której nie będziecie stać obojętnie. Energetyczna fuzja metalu i grunge'u oraz niebanalne polskie teksty sprawiają, że nasza muzyka porywa słuchaczy i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej nuty.

O Autorze

Cześć! Tu warszawska formacja VENFLON! Zaaplikujemy Wam dawkę muzyki, przy której
nie będziecie stać obojętnie. Energetyczna fuzja metalu i grunge'u oraz niebanalne polskie teksty sprawiają, że nasza muzyka porywa słuchaczy i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej nuty. Nagrywamy w studio numery z koncertową energią, a koncerty gramy selektywnie i profesjonalnie jak w studio. Niezależnie czy na wielkich scenach czy w małych, kameralnych klubach - gramy zawsze z pełnym zaangażowaniem i oddaniem dla słuchaczy.

Venflon działa prężnie od 2003 roku. Przez ten czas wypuścił osiem wydawnictw, zagrał kilkaset żywiołowych koncertów na terenie całej Polski zarówno na największych scenach (Juwenalia UW 2005, Hunterfest 2007, Ursynalia (2008, 2013, 2015) Przystanek Woodstock 2015) jak i w małych, klimatycznych salach. Dzielił sceny z wieloma znanymi artystami: HIM, 3 Doors Down, Napalm Death, Hatebreed, Guano Apes i wieloma innymi.
Szerszej publiczności Venflon dał się poznać za sprawą występu w 3-ej edycji programu "Must Be The Music. Tylko Muzyka" (doszli do półfinału), w programie "Kuba Wojewódzki" oraz w "Teleexpressie".

Obecnie jesteśmy świeżo po premierze nowego albumu zatytułowanego "Czerń", który został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy. Ze względu na nie najlepsze doświadczenia z wydawcami postanowiliśmy wydać ten album sami. Wszystkie koszty związane z produkcją oraz wydaniem płyty zostały pokryte z naszych prywatnych środków, co mocno nadwyrężyło nasze domowe budżety. Bez wsparcia wytwórni będziemy musieli sami skutecznie wypromować i rozdystrybuować nowy materiał. Profesjonalnie zrobione teledyski, rozwój zespołowych social media oraz reklama za ich pośrednictwem to koszty, których obecnie nie jesteśmy w stanie pokryć.

Ponieważ przez ponad 15 lat funkcjonowania dorobiliśmy się całkiem pokaźnej grupki oddanych fanów, którzy pomogli nam już w niejednej sytuacji i dzięki którym, pomimo wielu przeciwności wciąż gramy, postanowiliśmy zwrócić się z prośbą właśnie do nich. Do Was kochani. Proponujemy Wam zostanie naszymi patronami za pośrednictwem serwisu patronite.pl. Jesteśmy przekonani, że przyniesie to wymierne korzyści zarówno nam, jak i Wam. My zyskamy pomoc finansową w realizowaniu naszych projektów, a Wy dostaniecie w zamian materiały najwyższej jakości. Między innymi za pośrednictwem social mediów będziecie mogli śledzić funkcjonowanie zespołu od kuchni. Zniżki na merch pozwolą Wam wyposażyć się w odjazdowe Venflonowe gadżety. Specjalne bonusy, jak darmowe wejściówki na koncerty czy zaproszenia na wydarzenia typu meet and greet sprawią, że będziecie czynnie uczestniczyć w życiu zespołu natomiast my będziemy bliżej Was.
Nie zwlekajcie i wstąpcie do elitarnego grona patronów legendarnej formacji Venflon już dziś! ;)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)