Gry

VFW-304

W Patronite od 21.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2295

Liczba Patronów: 1761

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
40 miesięcznie
689 łącznie
VFW-304 Virtual Fighter Wing, działamy w oparciu o symulator lotu DCS World. Skrzydło posiada własne serwery DCS 24/7 Przeprowadzamy szkolenia oraz rozgrywamy misję w multi.

O Autorze

Wirtualne skrzydło bombowe zrzesza miłośników lotnictwa.

 

Nasze skrzydło składa się z dywizjonów wykonujących różne zadania na polu walki. Posiadamy maszyny A-10C II, F-15C oraz F16C. Docelowo dywizjon F-15C zostanie wyposażony w maszyny F-15E. Skrzydło cały czas się rozwija i jest otwarte dla nowych członków. Prowadzimy szkolenia podstawowe, nie musisz się znać wprowadzimy wszystkich chętnych w arkana DCS World.

 

 

  SERWERY ONLINE

Posiadamy serwery online, na których prowadzimy szkolenia oraz rozgrywamy misję.

Serwery nie posiadają hasła - otwarte dla każdego.

 

Dotację przeznaczamy na rozbudowę serwerów oraz bieżące opłaty.  

 

 Misje są tworzone przez doświadczonych MM, z użyciem skryptów. 

 

PORADY

Masz problem z konfiguracją urządzeń oraz samej gry - to już go nie masz. Wystarczy dołączyć do naszego discorda oraz odwiedzić naszą stronkę.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika