Avatar użytkownika

VHS HELL

36
patronów
587 
miesięcznie
26 341 
łącznie
36
patronów
587 zł 26 341 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
5 zł - tyle wynosi kara za nieprzewinięcie kasety w wypożyczalni. Mi się to już raczej nie przytrafi (wszystkie wypożyczalnie na moim osiedlu padły już dawno temu) więc Twój piątak wesprze rozwój projektu VHS HELL. Dziękuję po stokroć!
12 zł miesięcznie
12 zł - to członkowska składka Klubu VHS HELL! Dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, w której będę zamieszczał dodatkowe materiały, backstagowe fotki z pokazów i konkursy. Ponadto na Twój adres zostanie wysłana imienna i numerowana Karta Klubowa, którą będziesz mógł/mogła dumnie nosić w portfelu niczym kartę wypożyczalni kaset video w latach 90.!
25 zł miesięcznie
25 zł - to już naprawdę spora kwota, która czyni z Ciebie zasłużonego członka Klubu! W ramach podziękowań wyślę na Twój adres fotos VHS HELL. Nawet na strzelnicy takiego nie ustrzelisz!
Oczywiście nagrody z poprzednich progów w pakiecie.
49 zł miesięcznie
49 zł - oficjalnie zostajesz imiennym mecenasem Klubu! W podziękowaniu wyślę Ci elegancką, metalową przypinkę VHS HELL, a Twoje nazwisko (lub jak wolisz nick) pojawi się w comiesięcznych podziękowaniach na fanpejdżu.
Nagrody z poprzednich progów w pakiecie, a jakże!
99 zł miesięcznie
99 zł - VHS VIP! Otrzymasz podwójne zaproszenie na jeden z trójmiejskich pokazów*, na którym oprowadzę Cię bo backstage'u i przy piwku opowiem, jak się przygotowuje tego typu imprezę. Na pamiątkę dostaniesz kilka fotografii i osobne, imienne podziękowania na fanpejdżu.
* Jak tylko epidemia odpuści! Dojazd nie jest w pakiecie (w przeciwieństwie do nagród z poprzednich progów!).
499 zł miesięcznie
Wybierz 499 zł
2 dostępne miejsca
499 zł - VHS BOSS! Zapraszam Cię do wzięcia udziału w sesji foto*, której owocem będzie kolejny plakat VHS HELL mojego autorstwa. Dodatkowo otrzymasz kilka pamiątkowych odbitek i wydrukowany plakat!
*Dojazd nie jest w pakiecie (no chyba, że mieszkasz w Trójmieście), w przeciwieństwie do nagród z poprzednich progów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora VHS HELL w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

VHS HELL - jesteśmy Żółwiami Ninja antropologii polskiej popkultury!

 

Cześć,

nazywam się Krystian Kujda i jestem założycielem projektu VHS HELL, który już od 2010 roku zajmuje się zbieraniem, archiwizowaniem i publikowaniem materiałów związanych z polską erą wideo i szeroko pojętą popkulturą doby transformacji.

Organizujemy również pokazy filmów dystrybuowanych w Polsce na kasetach wideo. W ciągu ponad jedenastu lat działalności VHS HELL odbyło się ponad 160 pokazów. Współpracowaliśmy z takimi festiwalami jak Nowe Horyzonty, Festiwal Filmów Kultowych, Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja, Octopus Film Festival czy Cinemaforum.

Generalnie jesteśmy nerdami, którzy uwielbiają dzielić się swoją pasją!

Wasze wsparcie będzie nieocenione przy dalszych poszukiwaniach artefaktów z ery wideo. Chcemy dotrzeć do lektorów, właścicieli wypożyczalni, dystrybutorów i piratów, aby przeprowadzić z nimi wywiady. Marzy nam się też nowa strona internetowa z uporządkowanym archiwum. Przed nami wciąż mnóstwo skanowania, digitalizowania i poszukiwania po całej Polsce kaset wideo i historii z początku lat 90. Mam nadzieję, że dzięki Wam będziemy mogli skupić się na naszej pasji i poświęcić jej jeszcze więcej czasu!

 

Cele Autora

Kierownik Klubu VHS HELL
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 413 zł brakuje
29%
Postanowiłem, że cel będzie umowny. Niezależnie od wysokości wsparcia na Patronite dalej będę robić to, co robię. Już wkrótce powstanie nowa strona internetowa VHS HELL, a kolejne dostawy kaset wideo są już w drodze. Ale! Im większe wsparcie, tym bardziej będę mógł skupić się na rozwoju projektu, bez obaw na koszty z nim związane (w tym sprzętu do digitalizacji, transportu, samych artefaktów z czasów transformacji, strony internetowej). Dzięki Wam będę mógł przeznaczyć więcej czasu na pasję (żegnajcie nudne zlecenia!), a co za tym idzie, więcej unikatowych materiałów dot. polskiego rynku wideo lat 90. znajdzie się w social mediach!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora VHS HELL już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Łukasz Biechoński
Łukasz Biechoński
12 zł
Krzysztof Kwapinski
Krzysztof Kwapinski
12 zł
Maciej Grzeszczuk
Maciej Grzeszczuk
49 zł
Jarek Kowal
Jarek Kowal
12 zł
Magdalena Jędrzejewska
Magdalena Jędrzejewska
12 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.