Avatar użytkownika

Vingardium Grubiosa

36
patronów
667 
miesięcznie
13 583 
łącznie
36
patronów
667 zł 13 583 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Dziękujemy, że wspierasz nasze wysiłki tworzenia grubopozytywnej przestrzeni swoją szczęśliwą siódemką! To oznacza, że niewątpliwie jeszcze (o) nas usłyszysz :>
15 zł miesięcznie
Wow, 15 złotych, tyle kosztuje masło do ciała, takie z rosska! Myślimy, że ciało-pielęgnacja kryje się przede wszystkim w wyzwoleniu ze stereotypowego patrzenia i bezwstydnym gadaniu o własnych ciałach. Życzymy Ci tyle radości i dobrych wzruszeń, ile nam daje nagrywanie tego podcastu!
25 zł miesięcznie
Jest nam ogromnie miło i czujemy się niebiańsko docenione. Dziękujemy, że grubancypacja jest tak blisko Twojego serduszka oraz.. portfela <3
40 zł miesięcznie
Szok i niedowierzanie! Jesteśmy głęboko wzruszone, że chcesz nas wesprzeć taką kwotą. Twoja kasa pozwala nam na lepszą jakość podcastu, a nawet myślenie o dodatkowych działaniach.
100 zł miesięcznie
Nigdy nie sądziłyśmy, że dożyjemy czasów, w których ten próg powstanie, tymczasem... oto jest. Bardzo, ale to bardzo dziękujemy, że chcesz nas wspierać tak znaczną donacją. Czujemy się, jakbyśmy wsiadały do rakiety na planetę Sukces!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Vingardium Grubiosa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Grubancypantki o byciu grubx bez przepraszania.
Ciałopozytywny podcast, którego brakowało Ci w słuchawkach. Pierwsza polska audycja o grubości i innych wstydach, dzięki której zobaczysz społeczno-polityczny kontekst życia w grubym ciele w zupełnie nowym świetle.

Cześć! Tu Ula, czyli @GalantaLala i Natalia vel @nataszex.
Znamy się z odmętów internetu, gdzie każda z nas stara się edukować na temat włączania ciał wypchniętych poza to, co dozwolone i atrakcyjne. A zwłaszcza takich ciał, jak nasze, czyli grubych!

Jesienią 2020 roku wpadłyśmy na pomysł, że może zamiast dyskusji na mesendżerze (lub obok nich), podzielimy się przemyśleniami na temat funkcjowania grubych ciał w społeczeństwie z szerszą publicznością, czyli z Wami.
Połączyłyśmy nasze perspektywy, wrażliwości i spojrzenia, i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki powstała ciałolubna, polityczna przestrzeń. Ta przestrzeń to...

 

Grubancypantki o byciu grubx bez przepraszania

Ciałopozytywny podcast, którego brakowało Ci w słuchawkach. Pierwsza polska audycja o grubości i innych wstydach, dzięki której zobaczysz społeczno-polityczny kontekst życia w grubym ciele w zupełnie nowym świetle.Natalia Skoczylas - przede wszystkim działaczka feministyczna i edukatorka antyprzemocowa, zawodowo związana z III sektorem. Współorganizowałam demonstracje, występowałam w teatrze, a teraz koordynuję projekty aktywizujące społecznie młodzież i staram się skończyć studia prawnicze. Godzę to wszystko z prowadzeniem konta na insta przy akompaniamencie lęków i ataków paniki.

Urszula Chowaniec - (ma strasznie grafomańskie bio) jestem naturalizowaną Łodzianką, marketerką, blogerką, edukatorką, feministką, publicystką, mamą i okazjonalnie modelką plus size. Od 2016 prowadzę bloga galantalala.pl, którego zaczęłam dlatego, że nikt w polskim internecie nie pisał wcześniej, że bycie grubym to nie koniec świata.

 

Cele Autora

Życióweczka na grubo
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 833 zł brakuje
44%
Spieszymy z informacją na co potrzebujemy kaski:

1) pokrycie miesięcznych kosztów produkcji (wynagrodzenie za montaż i elementy identyfikacji wizualnej),
2) dokształcanie się, czyli książki o grubości, udział w płatnych webinarach / konferencjach.

No i jeśli starczy to chciałybyśmy się także czasem odwiedzić, bo mieszkamy w dwóch różnych miastach! Jeszcze lody, to by było spoko.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Vingardium Grubiosa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Justyna Lis
Justyna Lis
40 zł
Paulina Szot
Paulina Szot
7 zł
Magdalena Pytel
Magdalena Pytel
25 zł
Małgorzata Jankiewicz
Małgorzata Jankiewicz
7 zł
Asia Jaworska
Asia Jaworska
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.