Vingardium Grubiosa

W Patronite od 03.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1061

Liczba Patronów: 774

Zostań Patronem
Kup na prezent
19 patronów
344 miesięcznie
6 219 łącznie
Grubancypantki o byciu grubx bez przepraszania. Ciałopozytywny podcast, którego brakowało Ci w słuchawkach. Pierwsza polska audycja o grubości i innych wstydach, dzięki której zobaczysz społeczno-polityczny kontekst życia w grubym ciele w zupełnie nowym świetle.

O Autorze

Cześć! Tu Ula, czyli @GalantaLala i Natalia vel @nataszex.
Znamy się z odmętów internetu, gdzie każda z nas stara się edukować na temat włączania ciał wypchniętych poza to, co dozwolone i atrakcyjne. A zwłaszcza takich ciał, jak nasze, czyli grubych!

Jesienią 2020 roku wpadłyśmy na pomysł, że może zamiast dyskusji na mesendżerze (lub obok nich), podzielimy się przemyśleniami na temat funkcjowania grubych ciał w społeczeństwie z szerszą publicznością, czyli z Wami.
Połączyłyśmy nasze perspektywy, wrażliwości i spojrzenia, i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki powstała ciałolubna, polityczna przestrzeń. Ta przestrzeń to...

 

Grubancypantki o byciu grubx bez przepraszania

Ciałopozytywny podcast, którego brakowało Ci w słuchawkach. Pierwsza polska audycja o grubości i innych wstydach, dzięki której zobaczysz społeczno-polityczny kontekst życia w grubym ciele w zupełnie nowym świetle.Natalia Skoczylas - przede wszystkim działaczka feministyczna i edukatorka antyprzemocowa, zawodowo związana z III sektorem. Współorganizowałam demonstracje, występowałam w teatrze, a teraz koordynuję projekty aktywizujące społecznie młodzież i staram się skończyć studia prawnicze. Godzę to wszystko z prowadzeniem konta na insta przy akompaniamencie lęków i ataków paniki.

Urszula Chowaniec - (ma strasznie grafomańskie bio) jestem naturalizowaną Łodzianką, marketerką, blogerką, edukatorką, feministką, publicystką, mamą i okazjonalnie modelką plus size. Od 2016 prowadzę bloga galantalala.pl, którego zaczęłam dlatego, że nikt w polskim internecie nie pisał wcześniej, że bycie grubym to nie koniec świata.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika