Vlog na Skale / Sacerdos.pl

W Patronite od 29.05.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2399

Liczba Patronów: 2611

Zostań Patronem
1 patron
15 miesięcznie
369 łącznie
Moja strona jest blogiem pokazującym wiarę jako styl życia. Zamieszczam na nim wpisy o tematyce religijnej, edukacji, mediów, podróży, dotyczące twórczej pracy z młodzieżą i dorosłymi. Promuję także akcje i inicjatywy stymulujące osobisty rozwój wewnętrzny. Prowadzę także kanał YT.

O Autorze

Witaj na moim Patronite!

Jako duchowny staram się pokazywać wiarę jako styl życia. Na swoim blogu zamieszczam wpisy o tematyce religijnej, edukacji, mediów, podróży, dotyczące twórczej pracy z młodzieżą i dorosłymi. Promuję także akcje i inicjatywy stymulujące osobisty rozwój wewnętrzny. Nie stronię także od “świeckich” tematów związanych z nowoczesnymi technologiami czy wartościowymi i innowacyjnymi produktami.

Od wielu lat interesuję się zagadnieniem nowych mediów, w tym social media oraz technologiami informatyczno-komunikacyjnymi w służbie ewangelizacji. Staram się dostarczać wartościową i budującą treść. Chętnie zapraszam do trudnych rozmów a także wspólnej modlitwy.

Mój Blog Sacerdos.pl

Prowadzę także vlog i fanpage na facebooku. W najbliższym czasie chciałbym rozwinąć moją działalność związaną z vlogowaniem.


Mój fanpage na Facebooku

 

Jestem zainteresowany promowaniem rzeczy/wydarzeń/pomysłów/produktów/wydawnictw i innych, nie sprzecznych z Dekalogiem i Nauką Kościoła. Aczkolwiek interesują mnie także dobre produkty związane ze światem mediów, podróżami, rozwojem osobistym.

Jeśli będziesz mnie w stanie “zarazić” swoim pomysłem i przekonać chętnie pomogę w jego realizacji. 

Zapraszam do wspierania mnie przez patronite.pl :)
Wsparcie przeznaczam na rozwój osobisty, kształcące podróże, a także działalność charytatywną i szkoleniową.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Beata Bernaś
Beata Bernaś
Próg: 15 zł