W Górę Szlaku

W Patronite od 25.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Cześć, nazywam się Robert i jestem amatorem górskich wycieczek. Lubię też tworzyć, pisać i dzielić się ze światem swoimi przemyśleniami na różne tamty, a góry zawsze skłaniają do refleksji, nie tylko na temat podróżowania.

O Autorze

Wiosną 2020 roku postanowiłem połączyć zamiłowanie do gór z chęcią tworzenia i dzielenia się ze światem swoimy wycieczkami, ale też przemyśleniami na różne tematy.

Kupiłem studyjny mikrofon, nagrałem i zmontowałem swój pierwszy podcast i stworzyłem stronę internetową wgoreszlaku.pl, która niestety obecnie nie jest dostępna. Celem mojej strony było stworzenie nośnika dla mojego bloga, przewodnika, a także pozostałych zawartości multimedialnych. Nagrałem i zmontowałem swoją pierwszą relację, którą możecie zobaczyć poniżej. Wiele chciałbym poprawić, ale ograniczał mnie brak odpowiedniego sprzętu. Miedzy innymi dlatego szukam pomocy w rozwoju mojego pomysłu :)


Nowości!

Zachęcam do oglądania pierwszego odcinka mojego Vloga. Póki co planuję publikować jeden odcinek co dwa tygodnie, może w przyszłosci uda się częściej.

  

W  czerwcu lub lipcu tego roku planuję wycieczki po Alpach Szwajcarskich- termin zależy od sytuacji pandemicznej. Obecnie przebywam we Francji, niedaleko granicy ze Szwajcarią, skąd mam doskonałą bazę wypadową w Alpy. Bardzo chciałbym podzielić się z Wami moimi wrażeniami z tych wypadów.

Długoplanowo chciałbym zrealizować mój pierwotny pomysł na kanał na YT i nowy format, pt "Rozmowy na szczycie". Program ma polegać na spotkaniach i rozmowach z innymi osobami, na początku głównie z ludźmi z "górskiego środowiska"


Jeżeli zdecydujecie się mnie wspierać, to szybko wrócę do tworzenia strony i bloga.

Jeżeli zechcecie mnie wspierać jeszcze bardziej to szybko poprawię audio-wizualną jakość moich materiałów.

Moim kolejnym celem będą Autrackie via ferraty, więc baaaardzo licze na Waszą hojność :)

W ostatnim czasie zrodził się w mojej głowie jeszcze jeden pomysł, który może nie wiąże się bezpośrednio z górami, ale dalej pozostaje w klimacie turystyki i outdoor. Chciałbym w 2022 roku przejechać na rowerze, trasą Euro Velo 6 z francuskiego Montbeliard do Budapesztu... lub dalej ;)

Zachecam do odwiedzania moich mediów społecznościowych. Linki poniżej:

https://www.instagram.com/wgoreszlaku.pl/

https://www.facebook.com/W-G%C3%B3r%C4%99-Szlaku-103123368055205

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem