Avatar użytkownika

W Architekturze

4
patronów
95 
miesięcznie
3 085 
łącznie
4
patronów
95 zł 3 085 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Kawa rozpuszczalna z automatu

Pamiętasz czasy studenckie? Każdy z nas pił rozpuszczalną kawę z automatu po nieprzespanej nocy w czasie sesji.

Próg stworzony specjalnie z myślą o tych, którzy za pośrednictwem naszej grupy znaleźli pracę lub pracownika do swojego biura. Jeśli tylko chcesz, możesz nam w ten sposób podziękować.
5 zł miesięcznie
Espresso

Najprostsze, najszybsze, najmniejsze ale jednak pobudzające. Ta najprostsza kawa towarzyszy wielu z architektów każdego dnia. Szybko ją wypijasz i czujesz energię na cały dzień!

Jesteś członkiem którejkolwiek z naszych grup na Facebook'u? Lubisz to, jaki kontent tworzymy? Wsparcie tą najmniejszą kwotą, będzie dla nas największą motywacją. Symboliczne kwoty potrafią być najlepszym wsparciem.

Z naszej strony ogromne wyrazy wdzięczności i podziękowania za ten skromy datek!

10 zł miesięcznie
Mała czarna

Tyle średnio kosztuje dobra, czarna kawa. Kawa, którą pijesz rano przeglądając jedną z naszych grup. Trudno wyobrazić sobie inny poranek będąc architektem. My, wArchitekturze, tak samo zaczynamy dzień:)

Doceniasz rozwój naszych grup architektonicznych? Możesz nas wesprzeć niewielką kwotą, która będzie miała już wymierny wpływ na dalszy rozwój grup.

•Zyskujesz przynależność do zamkniętej grupy dla Patronów @wArchitekturze - Patronite, w której omawiamy dalszy rozwój grup.
15 zł miesięcznie
Caffe Latte

Taką kwotę można przeznaczyć na przyjemną latte. Jeśli takie pijesz, znaczy, że pracujesz na dobrze płatnej posadzie. Być może pracę znalazłeś właśnie dzięki naszej grupie :)

Albo...

Jesteś właścicielem pracowni. Powoli spijasz spienione mleczko z kawy, dumnie patrząc na zespół, jaki udało Ci się z nami zbudować.

•Zyskujesz przynależność do zamkniętej grupy dla Patronów @wArchitekturze - Patronite, w której omawiamy dalszy rozwój grup.
20 zł miesięcznie
Ice Coffe

W ciepły poranek przybywasz do kawiarni i zamawiasz wykwintną kawę mrożoną. Odwiedzasz nasze grupy przeznaczone dla architektów i niezależnie od dnia tygodnia, możesz czytać nowe, ciekawe wątki. Możesz, bo wybierając ten pakiet, bardzo mocno wspierasz wszystkie nasze cele rozwojowe!

•Zyskujesz przynależność do zamkniętej grupy dla Patronów @wArchitekturze - Patronite, w której omawiamy dalszy rozwój grup.
50 zł miesięcznie
Ekskluzywna kawa z ciastem

Nic nie smakuje lepiej niż przepyszna kawa z mleczną pianką i duży kawałek słodkiego ciasta! Delektujesz się każdym kęsem, podziwiasz panoramę miasta z tarasu widokowego i czytasz ciekawe artykuły od wArchitekturze. Dzięki Tobie, pojawiają się one szybko i często.

•Zyskujesz przynależność do zamkniętej grupy dla Patronów @wArchitekturze - Patronite, w której omawiamy dalszy rozwój grup.
60 zł miesięcznie
Wybierz 60 zł
4 dostępne miejsca
Dodanie postu w grupie 'Praca w architekturze' w formie posta wyróżnionego na 1 miesiąc. Dbając o elitarność tej formy ogłoszenia limit takich postów wynosi 5 szt. Przy wyborze subskrypcji należy wybrać opcję jednomiesięczną.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora W Architekturze w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tworzymy kontent dla architektów z pomocą grup na Facebooku przeznaczonych w 100% dla naszej branży.
@PracawArchitekturze - tu znajdujecie prace i pracowników.
@PrawowArchitekturze - tu otrzymujecie darmowe wsparcie prawne.
@PatologiewArchitekturze - tu rozmawiamy o patologiach naszego zawodu.

wArchitekturzeSkoro czytasz ten tekst, to zapewne jesteś architektem i przynależysz do jednej z naszych grup, jakie prowadzimy na Facebook'u. A można nawet do wszystkich. Grupy prowadzimy od 2016 roku, sukcesywnie rozwijają się. Codziennie angażujemy się w prowadzenie grup PwA dla architektów poszukujących pracy i pracowników oraz mających pytania związane z prawem w architekturze.

Zobaczmy wspólnie, jak daleko i gdzie zajdziemy!@PracawArchitekturze

Grupa powstała w kwietniu 2016 roku z myślą o architektach. To tutaj codziennie możecie przeczytać najnowsze ogłoszenia z ofertami pracy w architekturze. Tutaj znajdujecie wymarzoną pracę w zawodzie oraz najlepszych, wykwalifikowanych pracowników. Każdego dnia akceptujemy kilkanaście nowych postów oraz kilkudziesięciu nowych członków grupy.

To tutaj codziennie wiele z Was znajduje tu pracę lub zlecenie. Codziennie pracodawcy znajdują na grupie pracownika pasującego na oferowane stanowisko. Codziennie zadajecie pytania związane z zawodem.

Jak wyglądają roczne statystyki tej grupy?

Ponad 1200 zmoderowanych postów w tym liczne konwersacje z Wami w celu korekty Waszych ogłoszeń. Drugie tyle postów odrzucone z powodu niezgodności z naszymi standardami grupy lub z powodu zwyczajnego spamu.

Wielokrotnie w grupie prowadziliśmy i moderowaliśmy dyskusje związane z naszym zawodem poruszające najbardziej nurtujące Was pytania.

Grupa to w większości architekci i architekci wnętrz. Jest wśród nas również wiele osób tworzące najwyższej klasy wizualizacje. Znajdziemy tu również inżynierów, konstruktorów i wiele innych branż związanych z architekturą.

Grupa liczy ponad 40.000 osób.
 @PrawowArchitekturze

Grupę rozwijamy od lipca/sierpnia 2018 roku. Od razu zaczęła się dynamicznie rozwijać co pokazało ogromne zapotrzebowanie na rozwiązywanie problemów prawnych związanych z architekturą.

Grupa niemal 20.000 członków codziennie służy pomocą i doświadczeniem.
 @PatologiewArchitekturze

Nasza najnowsza grupa, powstała w kwietniu 2021 roku. Impulsem do jej stworzenia był zwykły spacer, na którym uwagę przykuł baner dewelopera reklamującego nowe mieszkania. Mieszkania z przeskalowanymi meblami.

Od tej pory w grupie poruszane są wszelkie tematy związane z patologiami w architekturze oraz w zawodzie architekta.

W grupie dyskutujemy w niewielkim gronie ponad 4.000 osób.


 

O Twórcach wArchitekturze

Magdalena Sobczyńska:
'Jestem Magda. Lubię jeże. Architektura to mój konik. Taki, który ciągnie mnie po piachu jak z niego spadłam, ale wpadł w szał i galopuje, a ja z twarzą w tym piachu.'

Piotr Szybilski:
'Jestem Piotrek. Jadę w pociągu relacji "Życie - Architektura". Część składu na zwrotnicy wjechała na inny tor, trochę krzywy i wyboisty. Jadę dalej... po dwóch torach jednocześnie.'

 

Cele Autora

Rozwijamy dalej grupy PwA
  • 600 zł miesięcznie
  • 505 zł brakuje
15%
Prężnie rozwijające się i działające grupy na Facebooku to powód do zadowolenia dla ich twórców. Ale też i liczne obowiązki - przeglądanie postów do akceptacji, moderowanie komentarzy i pilnowanie porządku. Zależy nam, by treści publikowane w grupach dla Was, nadal spełniały najwyższe kryteria.

Stawiamy na jakość!
#pytaniewarchitekturze
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 905 zł brakuje
9%
Pamiętasz piątkowe dyskusje opatrzone hasłem #pytaniewarchitekturze?

Chcemy wrócić do tego formatu aktywności w grupie, chcemy rozmawiać z Wami i pragniemy, byście i Wy rozmawiali ze sobą. Dialog w naszej branży jest niezwykle ważny.

Realizacja tego celu pozwoli nam poświęcić kilka godzin na przygotowanie i moderowanie tematu dnia - publikacja na grupie @pracawarchitekturze co piątek!

Tematyka postów będzie ustalana wraz z Patronami na zamkniętej grupie @wArchitekturze - Patronite.
#stawkawarchitekturze
  • 1 400 zł miesięcznie
  • 1 305 zł brakuje
6%
W poniedziałki pojawiała się #stawkawarchitekturze.

To niezwykle ważny temat dla architektów, w końcu każdy chce wiedzieć ile może zarabiać będąc architektem oraz jak wyceniać swoją prace, projekty i inne oferowane usługi.

Realizacja tego celu pozwoli nam poświęcić kilka godzin na przygotowanie i moderowanie tematu dnia - publikacja na grupie @pracawarchitekturze co poniedziałek!*

Tematyka postów będzie ustalana wraz z Patronami na zamkniętej grupie @wArchitekturze - Patronite.

*Jeśli tematy się wyczerpią, wprowadzony zostanie temat zastępczy.
Autorskie artykuły
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 5 905 zł brakuje
1%
Lubimy architekturę, lubimy ją podziwiać i rozmawiać o niej. Chcielibyśmy móc dalej rozwijać stronę www.warchitekturze.pl i zamieszczać na niej dobre, merytoryczne treści.

Realizacja tego celu pozwoli nam na poświęcenie czasu, by samodzielnie pisać ciekawe artykuły na stronę lub by poprosić doświadczonych i znanych architektów o ciekawy tekst. Artykuły mogą również przybrać postać produktów polecanych dla architektów. Sami o tym zdecydujecie!

Tematyka artykułów będzie ustalana wraz z Patronami na zamkniętej grupie @wArchitekturze - Patronite. Ilość artykułów - przynajmniej jeden w miesiącu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora W Architekturze już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jan Stempin
Jan Stempin
60 zł
Bartek Zalewski
Bartek Zalewski
5 zł
Kamil Bocian
Kamil Bocian
20 zł
Tomasz Cudecki
Tomasz Cudecki
10 zł
Jakub Osuch
Jakub Osuch
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.