Wally_Ratmed

W Patronite od 22.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1388

Liczba Patronów: 1423

Zostań Patronem
5 patronów
145 miesięcznie
1 190 łącznie
Cześć! Jestem Wally Może już mnie znasz mnie z filmów na YouTube, lub Instagrama. Jeśli nie, koniecznie sprawdź!

O Autorze

Cześć! 

Jestem Wally, pracuję w Warszawskim Pogotowiu Ratunkowym i jestem zawodowym kierowcą ambulansu od wielu lat, moje podejście do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych jest pionierskie i chciałbym, żeby każdy kierowca uprzywilejowany zwracał uwagę na każdy detal tej pracy.

Chciałbym organizować szkolenia dla kierowców uprzywilejowanych z zakresu jazdy alarmowej, ale mam również plan wdrożyć obowiązkowy zakres materiału do egzaminów na prawo jazdy, dotyczący umożliwiania przejazdu służbą, jadącym na ratunek życia ludzi.

 

Poniżej możesz zobaczyć jak pracuję i jak wiele czynności musi robić kierowca karetki, z jakimi sytuacjami na drodze się spotykamy i jakie umiejętności musimy posiąść.

Naprawdę, to nie jest łatwa praca... :)

 

Chciałbym nagrywać dla Was więcej filmów, w lepszej jakości, z większą ilością różnych ujęć, oraz z komentarzem. 

Jeśli chodzi o wsparcie... Pracuję w Pogotowiu :P Ciężko jest wygospodarować fundusze na zakup dodatkowej kamery, gimbala, czy drona, żeby nagrania były jeszcze lepsze.

Muszę również regularnie opłacać licencję programu do montażu filmów, programu do tworzenia obrazów (np. miniaturek), czy licencji z której biorę legalnie muzykę do swoich filmów.

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, byłbym zobowiązany za wsparcie, bo chciałbym się rozwijać na YouTube i stworzyć pierwszy Polski kanał z prawdziwego zdarzenia z jazdy alarmowej karetką. 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika