Avatar użytkownika

Warming

2
patronów
50 
miesięcznie
1 865 
łącznie
2
patronów
50 zł 1 865 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Zbij piątaka i pochwal się światu, że wspierasz lokalne inicjatywy. My będziemy chwalić się patronami raz w miesiącu!
10 zł miesięcznie
Wrzuć nam dyszkę i odbierz prezent niespodziankę raz w roku. Dyszka miesięcznie nie tylko wesprze nasze działania na rzecz promocji regionalnych twórców. Staniesz się posiadaczem regionalnego, warmińskiego rękodzieła. Prezenty wysyłamy w grudniu.
25 zł miesięcznie
Cena rośnie. A w cenie nie tylko podziękowania i prezent w grudniu! W tej bezcennej dla nas kwocie mieszczą się:
1. Podwójne zaproszenie na wybrane wydarzenie kulturalne.
2. Podwójne zaproszenie na plan kulinarny. Otrzymasz od nas zaproszenie na kulinarny plan raz w roku. Poznasz kulisy naszej pracy, ale także lokalnych producentów żywności, spróbujesz tego, co na Warmii najsmaczniejsze, usiądziemy do wspólnego stołu. Zaproszenie możesz również podarować komuś w formie prezentu. Podwójna radość!
100 zł miesięcznie
100% satysfakcji! Za stówkę wsparcia otrzymasz od nas 1.Prezent niespodziankę raz do roku, w grudniu.
2. Dwa podwójne zaproszenia na jedno z naszych kulturalnych wydarzeń.
3.Zaprosimy Cię na kulinarną podróż - nasz kuchenny plan filmowy. Poznasz lokalnych producentów, produkty i kulisy naszej pracy. Wiejska kuchnia, suto zastawiony stół i uciechy podniebienia. To nie wszystko!
Ta kwota gwarantuje Ci lokalne produkty wysłane na domowy adres raz na kwartał! W ten sposób możesz smakować warmińskie sery, oleje, przetwory, wybrać ulubiony chleb lub naturalny kosmetyk! VOILA!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Warming w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Warming to kieszonkowe ministerstwo kultury. Potrzebujemy wsparcia by kontynuować nasze działania. Warming to ciepło płynące z serca Warmii. To sauna zimą, leśne jezioro latem, koncerty w najmniej oczekiwanych miejscach, spotkania z artystami w wiejskiej galerii sztuki.

Warming to kieszonkowe ministerstwo kultury. Koncerty w wiejskich stodołach, wyprowadzają  kulturę z instytucji i przybliżają dostęp do wydarzeń artystycznych mieszkańcom wsi. Dla gości z miasta jest to okazja do odkrywania niezwykłych miejsc i siedlisk.Na naszej letniej scenie wystąpili m.in. Stanisław Soyka, Buba Kuyateh, Kuba Sojka, Tripulacion Cubana. Wystawy, warsztaty i spotkania w eko osadach. Zimą kolędujemy na koncertach, w których udział wzięli: Stanisław Soyka, Ania Broda, Iwona Sojka, Kuba Sojka. 

Warming to styl życia osobistego. To ludzie i miejsca, które tworzą. To wspierające się społeczności.Artyści zamieszkujący Warmię sprawiają, że ten region staje się najbardziej rozpoznawalnym, pożądanym miejscem na turystycznej mapie wśród osób, które ukochały przyrodę i potrafią barwnie żyć. W sezonie Warmia tętni życiem, muzyką. Kipi energią płynącą z pracowni artystycznych rozsianych po wioskach. Jesienny festiwal Sztuka w Obejściu, to okazja by przekonać się o bogactwie artystycznym tej krainy. Poza sezonem - Warming jest łącznikiem między artystami i widownią odwiedzając z kamerą ich domostwa, pracownie i realizując dokumentalne formy filmowe. 

Warming to kulinarna stolica świata. Konkursy kulinarne odbywają się w przestrzeniach wiejskich i łączą lokalnych producentów żywności z odbiorcami. Koła gospodyń wiejskich, rolnicy, eko-gospodarze i wytwórcy lokalnego dobrodziejstwa łączą się i integrują podczas sezonowych, tematycznych konkursów, w których nagrodami są regionalne produkty. Do tej pory odbyły się: Tomato Cup, Apple Pie, Pumpkin Fest, Chocolate Story, Pączek w Maśle. 

Filmy kulinarne pełne są przepisów wykorzystujących lokalną, ekologiczną żywność, sposoby jej pozyskiwania, przyrządzania. Jakub Kuroń jest naszym głównym szefem kuchni, współpracujemy również z lokalnymi blogerami i autorytetami w sztuce kulinarnej. Odwiedzamy lokalnych gospodarzy, wykorzystujemy wyłącznie lokalne produkty. 


Twórczynią Warmingu jest Joanna Barchetto, a do współpracy zaprosiła przyjaciół, artystów.

Joanna Barchetto - fotografka, producentka, operatorka i montażystka. Działaczka społeczna, organizatorka wydarzeń kulturalnych od A do Z. 

Kuba Sojka - muzyk, lektor. Koordynator, asystent, współorganizator wydarzeń kulturalnych.

Magda Gach - ilustratorka, graficzka.

Jarek Gach - ilustrator, grafik. Twórca logo, ilustracji, rysowanych map.

Marta Janik - fotografka dzikiej natury, koordynatorka wydarzeń artystycznych.

Marcin Zamaria - realizator dźwięku, współorganizator wydarzeń artystycznych.

Anna Grądzka - malarka, kustoszka wiejskiej galerii. Scenografka i gospodyni wydarzeń kulinarnych.

Maciej Krajewski - operator, fotograf, koordynator.

Kamil Dudała - mistrz druku.

Olena Wikiel - Dudała - mentorka kulinarna.

Barbara Gradkowska - mentorka kulinarna.

Iwona Sojka - mentorka kulturalna, gospodyni.

Monika Rumińska - akwarelowa artystka. Twórczyni ilustracji i ilustrowanych czołówek.

Janek Sojka - twórca animowanych czołówek.

Ania Broda - kompozytorka, muzyczka, opowiadaczka warmińskich historii, antropolożka. 

Maria Rumińska - kompozytorka, współtwórczyni muzyki w czołówkach video.

Marcin Rumiński - kompozytor, współtwórca muzyki w czołówkach video. 

Magda Pyzia Szeniawska - koordynatorka akcji Nasz Sklep. 

Cele Autora

LICYTACJA DOBRYCH UCZYNKÓW
  • 500 zł miesięcznie
  • 450 zł brakuje
10%
Ta kwota pomoże nam spełnić czyjeś marzenie. Raz w miesiącu zrobimy coś nieoczekiwanego. Coś, co zaskoczy i uszczęśliwi. I Ty, zostając Patronem, dowiesz się o tym w pierwszej kolejności! Warming to przede wszystkim siła ludzkich serc!
KULTURA
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 950 zł brakuje
5%
Nasze wydarzenia kulturalne zaskakują gości za każdym razem. A to dlatego, że wkładamy całe serce w ich organizację. Zostań naszym Patronem i dokonaj subskrypcji, która gwarantuje Ci podwójne zaproszenie raz do roku. Poza tym - potrafimy okazywać wdzięczność i z pewnością zaskoczymy Cię nie raz!
Jeżeli chcesz zatańczyć salsę przy kubańskich rytmach na żywo w warmińskiej, zabytkowej stodole - zostań Patronem!
Jeżeli chcesz zrelaksować się przy delikatnych dźwiękach kory gambijskiego króla tego instrumentu - zostań Patronem!
Jeżeli chcesz usłyszeć o tym, że "nie ma drugiej takiej ziemi na świecie" - podczas kameralnego koncertu w salonie - zostań Patronem!
WARMING
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 950 zł brakuje
5%
Ta kwota stałego, miesięcznego wsparcia, pozwoli nam rozpocząć nowe formy działalności i utrzymać obecne. Warming to praca wielu osób. To fotografie, filmy, ilustracje malowane pędzlem, ożywione animacje i setki przejechanych kilometrów. Wszystko po to by nieść Wam wieść co na Warmii w trawie piszczy. Warming to praca fotografek, muzyków, lektorów. Dzielimy się z Wami talentami, dajemy nasz czas.
Zostań naszym Patronem i pozwól wierzyć, że to co robimy ma dla Ciebie znaczenie!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Warming już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Maciej Gębicki
Maciej Gębicki
25 zł
Katarzyna Sosińska
Katarzyna Sosińska
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.