Warsaw Sirens

W Patronite od 03.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 653

liczba Patronów: 1022

5 patronów
310 miesięcznie
4 530 łącznie

Dokładacie się do naszej ciężkiej pracy przedsezonowej, dzięki temu jest nam lżej z opłatami za wynajem sal i boisk.

500 zł

miesięcznie

62%

osiągnięto

190 zł

brakuje

Regularne treningi to podstawa odpowiedniego przygotowania do sezonu. W tym celu niezbędne są min. 2 treningi drużynowe w tygodniu. Sale i boiska w Warszawie kosztują nie mało, a taką kwotą opłacacie nam część z nich. Super, że jesteście z nami i nasze przygotowanie sportowe leży Wam na sercu.

Taka kwota pozwoli nam opłacić boisko na 3 mecze domowe w sezonie 2020

1 000 zł

miesięcznie

31%

osiągnięto

690 zł

brakuje

Wynajem boiska na mecz futbolu amerykańskiego to największy koszt przy organizacji tego typu wydarzeń. Oczywiście jest jeszcze wiele wydatków pobocznych jak: sędziowie, karetka, komentator... ale odejmując koszty boiska z pozostałymi jesteśmy w stanie sobie poradzić. 1000 zł miesięcznie to już bardzo duży zastrzyk finansowy, niezbędny do naszego uczestnictwa w regularnych rozgrywkach.

Przy takich wpłatach trenerzy pojadą z nami na mecze zagraniczne, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

1 500 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

1 190 zł

brakuje

Nasi trenerzy są wolontariuszami. Poświęcają swój wolny czas i pieniądze aby przybliżyć nas do spełnienia naszych marzeń i odnoszenia sukcesów sportowych. Nie mamy możliwości wypłacić im honorarium za ich pracę, zależy nam jednak na tym, aby nie musieli dokładać prywatnych pieniędzy do realizacji naszej pasji. Dzięki takim wpłatom zawodniczki nie będą musiały pokrywać kosztów wyjazdów trenerów, a oni również nie zbiednieją pomagając nam :)

Teraz już stać na nas nocleg w hostelu, podczas meczy wyjazdowych.

2 500 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

2 190 zł

brakuje

Mecze zagraniczne mają to do siebie, że aby zagrać 2 godziny musimy wyjechać na 2 dni. Nasi trenerzy już kilka lat temu uznali, że aby móc konkurować z przeciwniczkami na naszym najwyższym poziomie, oprócz odpowiedniego przygotowania przedsezonowego, niezbędny jest również wypoczynek przed meczem. Z tego powodu na miejsce przyjeżdżamy w wieczór poprzedzający mecz, aby móc się zregenerować po podróży.
Osiągając ten cel, nie musimy się martwić o to, czy zawodniczki będzie stać na noclegi w hostelach.

Mamy już pokryty dojazd autokarem na mecze zagraniczne!

4 500 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

4 190 zł

brakuje

Dojazdy na mecze zagraniczne to największy wydatek związany z uczestnictwem w rozgrywkach ligowych. Osiągając ten cel, nie musimy dokładać do ligi więcej niż miesięczna składka członkowska. Dla nas kamień z serca, a dla Was wielka syrenia wdzięczność.

Ta kwota pokrywa wszystkie nasze wydatki związane z ligą, dziękujemy!

6 500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

6 190 zł

brakuje

Osiągając ten cel możemy utrzymać nasze członkostwo w lidze czeskiej, nie dokładając tego pieniędzy ze składek członkowskich, które teraz będziemy mogły spożytkować na zakup dodatkowego sprzętu treningowego, zgrupowanie przedsezonowe i/lub mecz towarzyski a może nowe dresy, w których będziemy się pięknie prezentować na mieście i w przydrożnych McDonaldach podczas wyjazdów ;)

Zagramy w lidze w nowym komplecie jerseyów meczowych!

7 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

6 690 zł

brakuje

Nasze stroje meczowe mają już 5 lat, w przypadku niektórych zawodniczek. Kupiłyśmy je przed naszym pierwszym meczem w 2014 roku, za pieniądze uzbierane podczas zbiórki internetowej. Od tamtego czasu każda nowa zawodniczka musi sama zapłacić za koszulkę meczową, a przy wydatku jaki stanowi cały sprzęt niezbędny do gry w futbol amerykański (min.1000 zł), dodatkowa opłata za strój to naprawdę spory wydatek. Dodatkowo nasz aktualny wzór koszulek nie odpowiada regulacjom czeskim, więc zakup nowych będzie wydatkiem koniecznym już 2021 roku (po przystąpieniu do ligi otrzymałyśmy warunkową akceptację strojów na 2 lata). Dzięki Waszej szczodrości możemy je zakupić już w tym roku.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni