Avatar użytkownika

Warsaw Sirens

13
patronów
970 
miesięcznie
36 020 
łącznie
13
patronów
970 zł 36 020 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci bardzo i zbijamy z Tobą piątkę syrenią płetwą!
Symboliczny piątak gwarantuje naszą dozgonną wdzięczność :)
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
66 dostępnych miejsc
Dzięki, że z nami jesteś!
W nagrodę otrzymasz co najmniej raz w miesiącu zdjęcia lub filmiki z treningów, meczów itp., których nie zobaczysz nigdzie indziej!
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
69 dostępnych miejsc
To już niemała sumka!
Jesteśmy Ci bardzo wdzięczne za Twoje wsparcie. W nagrodę otrzymasz podziękowanie w treści posta na Facebooku oraz co najmniej raz w miesiącu zdjęcia lub filmiki z treningów, meczów itp., których nie zobaczysz nigdzie indziej!
50 zł miesięcznie
Super! To już duże wsparcie! Otrzymujesz od nas wszystkie dostępne przy niższych kwotach dobrodziejstwa oraz podziękowanie w grafice posta na Facebooku!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
15 dostępnych miejsc
Niesamowicie! Jesteś prawdziwym mecenasem naszej syreniej drużyny!
Otrzymujesz od nas wszystkie dostępne przy niższych kwotach dobrodziejstwa oraz możliwość wygrania dostępu do strefy VIP na meczach domowych drużyny!
Strefa VIP będzie zapewniała większy komfort oglądania meczu (na sideline), miejsca do siedzenia, wodę oraz oczywiście darmowy wstęp na mecze!
Do strefy VIP otrzyma dostęp pięciu najbardziej wspierających Patronów!
300 zł miesięcznie
WOW! Jesteś ogromnym wsparciem i duchową syreną! Otrzymujesz od nas wszystkie dostępne przy niższych kwotach dobrodziejstwa oraz DUŻO WIĘKSZA możliwość wygrania dostępu do strefy VIP na meczach domowych drużyny! Strefa VIP będzie zapewniała większy komfort oglądania meczu (na sideline), miejsca do siedzenia, wodę oraz oczywiście darmowy wstęp na mecze! Do strefy VIP otrzyma dostęp pięciu najbardziej wspierających Patronów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Warsaw Sirens w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pierwsza i jedyna kobieca drużyna futbolu amerykańskiego w Polsce. Działamy od 2012 roku, rozgrywając mecze zagraniczne na terenie Europy. W 2019 roku po raz pierwszy rozegrałyśmy cały sezon. Udało się to dzięki dołączeniu do Ligi Czeskiej, której rozgrywki zakończyłyśmy z tytułem vice-mistrza.

Pod koniec 2012 roku w Warszawie, grupa odważnych dziewczyn z zamiłowaniem do futbolu amerykańskiego, dokonała historycznej decyzji. Stworzyły pierwszą w Polsce kobiecą drużynę futbolu amerykańskiego - ponieważ rzecz działa się w Warszawie, zdecydowały, że nazwa drużyny powinna wiązać się z symbolem miasta. Tak narodziły się Warsaw Sirens.

Nieprzerwanie od tamtej pory nasza Drużyna zrzesza kobiety wysokie i szczupłe, niskie i te bardziej krępe, szybkie, silne, odważne i pełne pasji. Czynnie angażujemy się w wydarzenia związane ze sportem, kulturą amerykańską oraz kobiecymi organizacjami.

Przez to, że jesteśmy w tej chwili jedyną aktywną drużyną możemy mieć tylko przeciwników z zagranicy. Za własne pieniądze jeździmy na mecze do Niemiec, Czech, Francji, Włoch i Węgier.

Zwieńczeniem naszej ciężkiej pracy było dołączenie do ligi czeskiej w 2019 roku i zdobycie tytułu Vice Mistrza Czech.

 

Aktualnie Warsaw Sirens tworzy ok 40 zawodniczek, ale mamy nadzieję, że grono entuzjastek futbolu amerykańskiego będzie się stale powiększać, również w innych polskich miastach.

#GOSIRENS

 

 

Cele Autora

Syreni sezon
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 030 zł brakuje
32%
Co tu dużo kryć, syrenia działalność to duży wydatek. Przede wszystkim nasze finanse idą na wynajem boisk, na których możemy trenować. Latem to minimum 100zł za godzinę wynajmu boiska, a zimą nawet 500 zł. Jest to wydatek stały, który musimy ponosić co miesiąc. Wsparcie finansowe jest dla nas cennym odciążeniem. Liczymy na Ciebie!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Warsaw Sirens już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Shawn Langan
Shawn Langan
100 zł
Anna Brzozowska
Anna Brzozowska
10 zł
Celina Bojakowska
Celina Bojakowska
10 zł
Piotr Maliszewski
Piotr Maliszewski
30 zł
Monika Ławnicka
Monika Ławnicka
300 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.