Warsaw Sirens

W Patronite od 03.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 899

Liczba Patronów: 1057

Zostań Patronem
8 patronów
275 miesięcznie
6 460 łącznie

Dokładacie się do naszej ciężkiej pracy przedsezonowej, dzięki temu jest nam lżej z opłatami za wynajem sal i boisk.

500 zł

miesięcznie

55%

osiągnięto

225 zł

brakuje

Regularne treningi to podstawa odpowiedniego przygotowania do sezonu. W tym celu niezbędne są min. 2 treningi drużynowe w tygodniu. Sale i boiska w Warszawie kosztują nie mało, a taką kwotą opłacacie nam część z nich. Super, że jesteście z nami i nasze przygotowanie sportowe leży Wam na sercu.

Taka kwota pozwoli nam opłacić boisko na 3 mecze domowe w sezonie 2021

1 000 zł

miesięcznie

27%

osiągnięto

725 zł

brakuje

Wynajem boiska na mecz futbolu amerykańskiego to największy koszt przy organizacji tego typu wydarzeń. Oczywiście jest jeszcze wiele wydatków pobocznych jak: sędziowie, karetka, komentator... ale odejmując koszty boiska z pozostałymi jesteśmy w stanie sobie poradzić. 1000 zł miesięcznie to już bardzo duży zastrzyk finansowy, niezbędny do naszego uczestnictwa w regularnych rozgrywkach.

Przy takich wpłatach trenerzy pojadą z nami na mecze zagraniczne, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

1 500 zł

miesięcznie

18%

osiągnięto

1 225 zł

brakuje

Nasi trenerzy są wolontariuszami. Poświęcają swój wolny czas i pieniądze aby przybliżyć nas do spełnienia naszych marzeń i odnoszenia sukcesów sportowych. Nie mamy możliwości wypłacić im honorarium za ich pracę, zależy nam jednak na tym, aby nie musieli dokładać prywatnych pieniędzy do realizacji naszej pasji. Dzięki takim wpłatom zawodniczki nie będą musiały pokrywać kosztów wyjazdów trenerów, a oni również nie zbiednieją pomagając nam :)

Teraz już stać na nas nocleg w hostelu, podczas meczów wyjazdowych.

2 500 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

2 225 zł

brakuje

Mecze zagraniczne mają to do siebie, że aby zagrać 2 godziny musimy wyjechać na 2 dni. Nasi trenerzy już kilka lat temu uznali, że aby móc konkurować z przeciwniczkami na naszym najwyższym poziomie, oprócz odpowiedniego przygotowania przedsezonowego, niezbędny jest również wypoczynek przed meczem. Z tego powodu na miejsce przyjeżdżamy w wieczór poprzedzający mecz, aby móc się zregenerować po podróży.
Osiągając ten cel, nie musimy się martwić o to, czy zawodniczki będzie stać na noclegi w hostelach.

Mamy już pokryty dojazd autokarem na mecze zagraniczne!

4 500 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

4 225 zł

brakuje

Dojazdy na mecze zagraniczne to największy wydatek związany z uczestnictwem w rozgrywkach ligowych. Osiągając ten cel, nie musimy dokładać do ligi więcej niż miesięczna składka członkowska. Dla nas kamień z serca, a dla Was wielka syrenia wdzięczność.

Ta kwota pokrywa wszystkie nasze wydatki związane z ligą, dziękujemy!

6 500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

6 225 zł

brakuje

Osiągając ten cel możemy utrzymać nasze członkostwo w lidze czeskiej, nie dokładając tego pieniędzy ze składek członkowskich, które teraz będziemy mogły spożytkować na zakup dodatkowego sprzętu treningowego, zgrupowanie przedsezonowe i/lub mecz towarzyski a może nowe dresy, w których będziemy się pięknie prezentować na mieście i w przydrożnych McDonaldach podczas wyjazdów ;)

Zagramy w lidze w nowym komplecie jerseyów meczowych!

7 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

6 725 zł

brakuje

Stroje meczowe, w których gramy już 6 lat, nie spełniają wymogów specyfikacji Ligi Czeskiej. Po dwuletniej dyspensie na korzystanie z naszych jerseyów, na sezon 2021 KONIECZNY jest zakup nowych kompletów, w dwóch wersjach kolorystycznych.
Pierwsze stroje meczowe zakupiłyśmy w 2014 roku za pieniądze ze zbiórki publicznej, od tamtego czasu nowe zawodniczki musiały same opłacić swoją koszulkę meczową. W tym roku chciałybyśmy zakupić stroje, które pozostaną na lata w posiadaniu drużyny i zawodniczki nie będą musiały ich kupować na własność.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Justyna Ska-ska
Justyna Ska-ska
10 zł miesięcznie
Paulina Furman
Paulina Furman
5 zł miesięcznie
Anna Brzozowska
Anna Brzozowska
10 zł miesięcznie
Karolina Woźniak
Karolina Woźniak
30 zł miesięcznie
Anonimowy patron
10 zł miesięcznie
Anonimowy patron
100 zł miesięcznie