Avatar użytkownika

ważne sprawy

3
patronów
130 
miesięcznie
2 320 
łącznie
3
patronów
130 zł 2 320 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

25 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci pięknie! 💙 Twoje wsparcie wiele dla nas znaczy i swoją wdzięczność wyrazimy na naszej stronie internetowej!
Domyślamy się też, że uwielbiasz dyskutować o ważnych sprawach, dlatego zapraszamy Cię do eksluzywnej społeczności Patronek i Patronów na naszym Discordzie :)
50 zł miesięcznie
To znaczące wsparcie! Poza wszystkim, co w poprzednim progu, chcemy podziękować Ci osobiście, dlatego zapraszamy na spotkania dla Patronów i Patronek w naszym biurze w Warszawie.
Będziemy też regularnie przesyłać Ci newsletter tworzony specjalnie dla Patronów i Patronek. Przeczytasz w nim o aktualnych sprawach społecznych i gospodarczych.
80 zł miesięcznie
Kłaniamy się nisko! Otrzymujesz wszystko co w poprzednich progach + podziękowania, które będziemy (losowo) zamieszczać na końcu naszych postów. Przyleci też do Ciebie nasz oryginalny, absolutnie ekskluzywny merch w postaci eko-torby.
100 zł miesięcznie
To już okrągła suma! W takim budżecie oferujemy dobra luksusowe - możesz współtworzyć nasz podcast proponując pytania, które zadamy naszym gościom i gościniom. A oprócz tego oczywiście wszystko to, co w poprzednich progach.
300 zł miesięcznie
Twoje wsparcie naprawdę robi różnicę! Dlatego oferujemy wyjątkowe podziękowania - poza wszystkim, co w poprzednich progach, zapraszamy Cię na nasze konferencje (i to z osobą towarzyszącą, bez kolejki ani rekrutacji).
500 zł miesięcznie
Taka kwota to wyjątkowa pomoc, dzięki której zrobimy wiele świetnych rzeczy. Otrzymasz wszystko, co w poprzednich progach, ale bardzo chcemy też osobiście podziękować Ci za takie wsparcie! Zgodzisz się wyskoczyć z nami na kolację?
3000 zł miesięcznie
Ten próg to właściwie zaproszenie do rozmowy o współpracy - poza statusem mecenasa / mecenaski podcastu, chętnie indywidualnie uzgodnimy z Tobą, co możemy razem zrobić. Wizja takiej współpracy bardzo nas ekscytuje! ✨

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora ważne sprawy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Od ponad trzech lat walczymy o lepszą debatę publiczną, rozmawiając z Wami o najbardziej palących współczesnych wyzwaniach. Tworzymy kontent online, organizujemy konferencje i szkolenia, prowadzimy panele i dyskusje eksperckie - takie, w jakich sami chcielibyśmy brać udział.

Ważne sprawy to Tomek, Julia, Kaja, Mikołaj i Mateusz. Powstaliśmy żeby wspierać osoby, które chcą lepiej rozumieć otaczający ich świat i bardziej świadomie uczestniczyć w społeczeństwie. Dlatego uczymy rzeczy, których nie poznacie ani w szkole, ani na studiach i mówimy prosto o sprawach, które są ważne, ale skomplikowane.

Działamy online i offline: w social mediach tłumaczymy ważne sprawy i zjawiska społeczne w prosty, rzetelny sposób (w 3 lata napisaliśmy ponad 200 postów o różnych sprawach społecznych!). Rozwijamy też kompetencje młodych osób, zapraszając je na darmowe warsztaty i konferencje prowadzone w duchu edukacji pozaformalnej. Dbamy o dobre doświadczenie i partnerską atmosferę.

Środki, z których do tej pory utrzymujemy fundację, to granty na projekty edukacyjne (głównie finansowane ze środków unijnych i funduszy norweskich). Takie działania kochamy i prowadzimy od lat. Większość z Was zna nas jednak z social mediów, które prowadzimy w wolnym czasie. Tylko że nasze głowy są pełne nowych pomysłów, ręce palą się do pracy, a serca drżą, poruszane ważnymi tematami! Dlatego postanowiliśmy wciągnąć w to Was, nasze czytelniczki, uczestników projektów i serdecznych przyjaciół fundacji. Razem możemy zrobić więcej fajnych rzeczy!

Dzięki wsparciu w ramach Patronite chcemy między innymi:

👉 rozwijać nowe formy kontentu (np. kręcić reelsy),
👉 uruchomić autorski podcast!! (co nas BARDZO ekscytuje)
👉 organizować więcej spotkań i eventów, by móc częściej się z Wami widzieć.

Dodatkowo chcemy dać Wam lepsze miejsce do jakościowych dyskusji i większy wpływ na nasze treści - w końcu one powstają dla Was. Będziemy więc:

👉 rozmawiać z Patronami i Patronkami w specjalnej społeczności na Discordzie,
👉 wysyłać Wam porządny newsletter, w którym zmieścimy jeszcze więcej informacji o najważniejszych sprawach, świeżutkie raporty, dane uzupełniające nasze posty i wszystkie inne sprawy, które wydadzą nam się akurat ważne.

A nasze zasady i wartości od początku zostają niezmienne. Zawsze będziemy dbać o:

💙 naszą partnerską relację,
💙 najwyższą jakość, niezależnie co akurat robimy,
💙 pełną transparentność działań i środków,
💙 wrażliwość społeczną,
💙 odpowiedzialność za każdy nasz komunikat.

Cele Autora

🎙️ Startujemy z podcastem!
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 370 zł brakuje
8%
Ruszamy z autorskim podcastem, w którym będziemy rozmawiać o ważnych sprawach z ciekawymi ludźmi - tak, żeby towarzyszyć Wam w drodze do pracy albo przy gotowaniu obiadu. Dzięki tej sumie będziemy w stanie pokryć koszty związane z jego obsługą.
🚀 Nadchodzą nowe formaty postów
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 3 370 zł brakuje
3%
Poza postami i infografikami, które już znacie, chcemy eksplorować różne nowe formaty, tak by jeszcze ciekawiej opowiadać Wam o ważnych sprawach. Reelsy, vlogi, regularne stories, i wszystko inne, by lepiej tłumaczyć rzeczywistość!
🙌 Największy event w naszej historii
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 870 zł brakuje
1%
Rozwiniemy działalność offline naszej fundacji, żeby rozmawiać z Wami nie tylko w komentarzach, ale też przy kawie. Zorganizujemy wielkie spotkanie poświęcone dyskusjom o aktualnych wyzwaniach i najważniejszych sprawach społecznych. Szczegóły oczywiście ustalimy w porozumieniu z Patronkami i Patronami.
💙 Cykl podcastów live
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 19 870 zł brakuje
0%
To ambitny cel, ale wiemy że realny i wart realizacji - będziemy organizować rozmowy na żywo, otwarte dla widowni, w trakcie których każdy może zabrać głos, komentować i zadawać pytania ekspert(k)om z różnych dziedzin. Spotkania oczywiście będziemy też nagrywać i uploadować do sieci. Cykl podcastów live to długa lista kosztów… ale dzięki Wam może się on wydarzyć!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora ważne sprawy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Alicja Rojan
Alicja Rojan
25 zł
Marcin Zieliński
Marcin Zieliński
25 zł
Hubert Taładaj
Hubert Taładaj
80 zł
Tomasz Niezgoda
Tomasz Niezgoda
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.