Avatar użytkownika

Webkomiksy

4
patronów
70 
miesięcznie
1 470 
łącznie
4
patronów
70 zł 1 470 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Rzuć cegiełkę adminowi (tylko nie cegłą). Dzięki twojemu wsparciu możemy tworzyć społeczność i promować stronę. Będziemy częściej widoczni na festiwalach, a promocja webkomiksów nabierze rozpędu.
15 zł miesięcznie
Opcja dla tych, którzy chcą wesprzeć nas w naszej idei i dać rozpęd w podboju festiwali komiksowych. Jeżeli czujesz naszą misję, brakuje Ci większej popularności webkomiksu w Polsce, lubisz naszą stronę i chcesz, aby było na niej więcej dobrej treści i lepszych funkcjonalności, ta opcja jest dla Ciebie. Odwdzięczymy się specjalnym statuses na serwerze Discord (no chyba, że wolicie być anonimowymi bohaterami).
25 zł miesięcznie
I ty możesz tworzyć webkomiksy i... nowelki?! Przy dużym wparciu społeczności uda nam się stworzyć coś wielkiego i się ciągle rozwijać. Chcemy promować nowe odmiany komiksu, które mogą być dostępne tylko online, oraz rozszerzyć naszą stronę o dział nowelek. Utwórzmy wspólnie miejsce, gdzie amatorzy i profesjonaliści poczują się jak w domu, dzięki czemu czytelnicy będą mogli zaznać wielu niesamowitych historii.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Webkomiksy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tworzymy platformę do czytania i publikacji polskich komiksów. Działamy non profit. Naszym celem jest umożliwienie wybicia się na rynek mniej znanych autorów, popularyzacja komiksu internetowego oraz tworzenie przyjaznej przestrzeni dla każdego twórcy, nieważne czy profesjonalnego, czy amatorskiego.

W 2020 roku przy wspólnym wysiłku i szaleństwie kilku ludzi, powstał projekt mający na celu wspierać i popularyzować polski komiks. W momencie pisania tego tekstu na naszej stronie znajduje się ich ponad 600.

Utworzyliśmy prężną społeczność polskich webkomiksów, prowadzimy social media i staramy się jeździć na festiwale, by promować komiksy i autorów publikujących na naszej platformie. Kilku z nich, dzięki naszej stronie, odniosło komercyjny sukces. Wśród tytułów możesz znaleźć np. Yaoi Market, WilderNESsWianek. 

Mimo zwiększenia popularności naszej strony i sukcesów naszych autorów chcemy, aby strona działała cały czas na zasadach non profit. Nasza drużyna pokrywa koszty wyjazdów, stoisk, serwerów z własnych kieszeni. Szukamy możliwości dalszego rozwoju platformy, co wiąże się z dodatkowymi wydatkami.

Poszukujemy źródeł, które sfinansują reklamy w social media, druk ulotek, organizację konkursów, co jak mamy nadzieję, przyciągnie do nas większą ilość autorów oraz czytelników. Pragniemy też wspierać sprzedaż komiksów przez naszych twórców, wprowadzić opcje nowelek, czytniki dopasowane do typu komiksu, a w przyszłości być może organizować warsztaty dla aspirujących autorów i może wiele innych udogodnień.

Zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony i szukania nas na festiwalach!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Webkomiksy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Grzegorz Stanek
Grzegorz Stanek
15 zł
Bruno Ss
Bruno Ss
25 zł
Anonimowy patron
15 zł
Aleška Satakieli
Aleška Satakieli
15 zł
inlaru
inlaru
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.