Avatar użytkownika

Wegaństwo - podcast

5
patronów
153 
miesięcznie
1 809 
łącznie
5
patronów
153 zł 1 809 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dzisiaj za dychę to ciężko dostać gofra, ale można wesprzeć Wegaństwo! To kwota, której braku w portfelu nawet nie poczujesz. Poczujesz za to satysfakcję, ze dokładasz cegiełkę do podcastu!
20 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Chcesz usłyszeć swoje imię w wejściówce Wegaństwa? Masz to jak w banku! Dorzuć się do podcastu i bądź częścią wege rewolucji.
49 zł miesięcznie
Uderzamy w poważny kaliber - za te niecałe 5 dych podziękuję Ci w wejściówce odcinka, podeślę kilka wegańskich wlep i…. [werble] poznasz tematy odcinków jeszcze przed ich nagraniem!
100 zł miesięcznie
Łałałiła! Jesteś teraz częścią zespołu! Będziesz poznawać tematy odcinków przed ich nagraniem i otrzymasz możliwość wglądu w pytania, a do tego wymienię Cię w czołówce. I jeszcze jedno - oczywiście dostaniesz ode mnie zestaw wegańskich wlep 😉
250 zł miesięcznie
Tu już robi się grubo. Jeśli zdecydujesz się na ten próg, będę cieszył się jak skowronek, do tego poznasz tematy odcinków i zestawy pytań przed nagraniami, wymienię Cię w czołówce, podeślę unikatowe wegańskie wlepy, co więcej - jeśli będziesz mieć ochotę, spotkamy się na wegańskim posiłku w jednej z trójmiejskich knajp.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wegaństwo - podcast w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Rozmawiam o zwierzętach, kuchni, klimacie, aktywizmie i paru innych sprawach, ale wyłącznie ciekawymi gośćmi. Uwaga - podcast nie tylko dla wegan!

Pomóż tworzyć Wegaństwo - zostań Matronką, zostań Patronem!

Lubisz słuchać rozmów o weganizmie z ciekawymi ludźmi, zależy Ci na tym, by szerzyć roślinny przekaz? Dołóż cegiełkę do Wegaństwa i miej wpływ na kształt podcastu! Zielona zmiana zaczyna się od świadomości, a to właśnie słuchanie wywiadów z inspirującymi osobami - ekspertami, aktywistami, artystami, przedstawicielami biznesów i różnych organizacji, to doskonały sposób na budowanie tej świadomości. Tak się składa, że właśnie tym zajmuje się Wegaństwo (podcast znajdziesz na swojej ulubionej platformie i na społecznościówkach - sprawdź wszystkie linki TUTAJ).

Co ważne - pierwszy próg to zaledwie dychacz, niby niewiele, ale wystarczająco, by móc dalej się rozwijać.

Ale właściwie dlaczego zwracam się do Ciebie o wsparcie? Już tłumaczę. Przygotowanie odcinka od A do Z to około 12-14 h pracy, a jak się pewnie domyślasz, do tego chodzę do standardowej pracy i staram się znaleźć chwilę na odpoczynek. Podcast daje mi wiele radości, to moja forma aktywizmu prozwierzęcego, ale też duże zobowiązanie, któremu czasem trudno sprostać w pojedynkę. Pomożesz mi?

Środki planuję przeznaczyć na elektronikę - marzy mi się dodać wideo do audio i zacząć wreszcie tworzyć wideo podcasty. Jeśli uda się osiągnąć ten cel, to resztę obiecuję spożytkować na najlepsze wegańskie jedzenie, jakie uda mi się znaleźć.

To jak będzie - dołączysz do Wegaństwa?

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Wegaństwo - podcast w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Nowy sprzęt, czyli pierwszy krok do podcastów wideo
  • 5 500 zł
  • 3 691 zł brakuje
32%
Co tu dużo mówić, miło byłoby móc dzielić się nie tylko dźwiękiem, ale i obrazem, a do obróbki godzinnych materiałów, potrzebuję maszyny, która nie wybuchnie przy renderowaniu :)
Kamera i światło, czyli drugi krok
  • 7 000 zł
  • 5 191 zł brakuje
25%
W tym miejscu, będziemy coraz bliżej celu! Sprzed wideo nie musi być fancy, ale musi być wystarczająco dobry. Mam pomysł jak to ograć w tej kwocie :)
Wygodniejsze oprogramowanie, czyli trzeci krok
  • 8 500 zł
  • 6 691 zł brakuje
21%
Są dobre programy i lepsze programy, za które trzeba więcej płacić. To już krok ułatwiający pracę, żeby audio i wideo ładnie i prawie samo się składało.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wegaństwo - podcast już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Wojciech Wojtasinski
Wojciech Wojtasinski
25 zł
Wiktor Bernatowicz
Wiktor Bernatowicz
49 zł
Anonimowy patron
10 zł
Damian Balicki
Damian Balicki
49 zł
Jakub B
Jakub B
49 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.