Avatar użytkownika

Wegaństwo - podcast

5
patronów
177 
miesięcznie
187 
łącznie
5
patronów
177 zł 187 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dzisiaj za dychę to ciężko dostać gofra, ale można wesprzeć Wegaństwo! To kwota, której braku w portfelu nawet nie poczujesz. Poczujesz za to satysfakcję, ze dokładasz cegiełkę do podcastu!
20 zł miesięcznie
To mniej niż 5 dolców - dorzuć się do Wegaństwa, bądź częścią wege rewolucji i proponuj tematy kolejnych odcinków. Obiecuję, że będę brał pod uwagę wszystkie propozycje!
49 zł miesięcznie
Uderzamy w poważny kaliber - za te niecałe 5 dych podziękuję Ci w wejściówce odcinka, możesz też proponować nowe odcinki, a na każdą propozycję odpowiem mailowo.
100 zł miesięcznie
Łałałiła! Jesteś teraz częścią zespołu! Będziesz poznawać tematy odcinków przed ich nagraniem i otrzymasz możliwość proponowania własnych pytań, do tego wymienię Cię w czołówce i w ogóle będzie fajnie. I jeszcze jedno - dostaniesz ode mnie zestaw wegańskich wlep ;)
250 zł miesięcznie
Będę cieszył się jak skowronek, a do tego poznasz tematy odcinków i zestawy pytań przed nagraniami (z możliwością proponowania zmian), wymienię Cię w czołówce, podeślę unikatowe wegańskie wlepy, co więcej - jeśli będziesz mieć ochotę, zaproszę Cię na wegański posiłek w jednej z trójmiejskich knajp!
500 zł miesięcznie
To jest sztosik. Spotkajmy się na obiedzie (mogę nawet dla Ciebie ugotować) i przegadajmy wege sprawy! Do tego dorzucam zestaw wlep, będziesz poznawać tematy odcinków i zarys pytań przed nagraniem, wymienię Cię też w czołówce podcastu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wegaństwo - podcast w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Rozmawiam o zwierzętach, kuchni, klimacie, aktywizmie i paru innych sprawach, ale wyłącznie ciekawymi gośćmi. Uwaga - podcast nie tylko dla wegan!

Pomóż tworzyć Wegaństwo - zostań Matronką, zostań Patronem!

Lubisz słuchać rozmów o weganizmie z ciekawymi ludźmi, zależy Ci na tym, by szerzyć roślinny przekaz? Dołóż cegiełkę do Wegaństwa i miej wpływ na kształt podcastu! Zielona zmiana zaczyna się od świadomości, a to właśnie słuchanie wywiadów z inspirującymi osobami - ekspertami, aktywistami, artystami, przedstawicielami biznesów i różnych organizacji, to doskonały sposób na budowanie tej świadomości. Tak się składa, że właśnie tym zajmuje się Wegaństwo (podcast znajdziesz na swojej ulubionej platformie i na społecznościówkach - sprawdź wszystkie linki TUTAJ).

Co ważne - pierwszy próg to zaledwie dychacz, niby niewiele, ale wystarczająco, by móc dalej się rozwijać.

Ale właściwie dlaczego zwracam się do Ciebie o wsparcie? Już tłumaczę. Przygotowanie odcinka od A do Z to około 12-14 h pracy, przy czym w Wegaństwie staram się publikować odcinek tygodniowo, co w optymistycznym wariancie daje 48 h w miesiącu. Jak się pewnie domyślasz, do tego chodzę do standardowej pracy i staram się znaleźć chwilę na odpoczynek. Podcast daje mi wiele radości, to moja forma aktywizmu prozwierzęcego, ale też duże zobowiązanie, któremu czasem trudno sprostać w pojedynkę. Pomożesz mi?

Środki planuję przeznaczyć na elektronikę - marzy mi się dodać wideo do audio i zacząć wreszcie tworzyć wideo podcasty. Jeśli uda się osiągnąć ten cel, to resztę obiecuję spożytkować na najlepsze wegańskie jedzenie, jakie uda mi się znaleźć.

To jak będzie - dołączysz do Wegaństwa?

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Wegaństwo - podcast w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wegaństwo - podcast już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
49 zł
Anonimowy patron
20 zł
Wiktor Bernatowicz
Wiktor Bernatowicz
49 zł
Artur Markowski
Artur Markowski
49 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.