Avatar użytkownika

White Dog Sails - podróż jachtem poza strefę komfortu

15
patronów
641 
miesięcznie
15
patronów
641 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

13 zł miesięcznie
⛵⛵⛵ fajnie, że z nami jesteś!
Jesteśmy szczęśliwi, że doceniasz naszą twórczość.

⛵ z wdzięcznością zobowiązujemy się wysyłać Ci powiadomienia o naszych nowych przygodach opublikowanych na blogu, zanim jeszcze trafią do szerokiej publiczności.
⛵ zapraszamy Cię na naszą stronę na patronite.pl, gdzie umieszczamy treści zarezerwowane wyłącznie dla Patronów. Namawiamy też do zadawania nam pytań, na które odpowiemy w krótkich filmikach publikowanych tylko na Patronite.pl (tylko dla Patronów).
⛵ udostępnimy Ci też tajny link do naszego sklepu z kolekcją wyłącznie dla naszych Patronów.
⛵ Chętnie spotykamy się ze wszystkimi naszymi Patronami, czy to w Polsce, czy też gdzieś po drodze lub na wodzie! Jeżeli będziesz w naszej okolicy, zapraszamy Cię na pogaduchy w kokpicie naszego jachtu.

1️⃣3️⃣złotych bo: prawie 13 metrów długości ma nasz pływający dom. Waży również pewnie ze 13 ton, a ostatnio do remontu zęz zużyliśmy aż 13 litrów żywicy, nie mówiąc już o 13 tygodniach, które nam pochłonął ten remont!
33 zł miesięcznie
⚓⚓⚓ Cieszymy się, że nasza twórczość jest dla Ciebie na tyle interesująca, że zdecydowałaś/zdecydowałeś się nas wesprzeć! To zaszczyt i przyjemność. Dziękujemy!

⚓ Nasza wdzięczność jest ogromna i chcielibyśmy ją wyrazić. Będziemy szczęśliwi jeśli nasze zdjęcia zdołają poprawić humor, rozgonić deszczowe chmury i rozbudzić marzenia. Z przyjemnością wyślemy Ci wybrane zdjęcie w najwyższej możliwej rozdzielczości.
⚓ Chętnie spotykamy się ze wszystkimi naszymi Patronami, czy to w Polsce, czy też gdzieś po drodze lub na wodzie! Jeżeli będziesz w naszej okolicy, zapraszamy Cię na pogaduchy w kokpicie naszego jachtu.

3️⃣3️⃣ złotych bo: 33 kilogramy ma nasza kotwica, 33 litry pitnej wody na godzinę produkuje nasza odsalarka. Tyleż metrów kwadratowych powierzchni podwodnej naszego kadłuba trzeba wyczyścić raz na miesiąc (Marcin kosi taki mały trawniczek glonów, gąbek i ukwiałów, który wyrasta ochoczo na naszym kadłubie. Od lat próbuje wyeksmitować kraby i homarki, ale te są bardzo uparte i podróżują z nami od Karaibów, pochowane w odpływach). Do innych trzydziestek trójek dorzucamy rekord niezchodzenia na ląd, który należy do Kasi i wynosi właśnie 33 dni. 33 to również największa ilość osób na imprezie na pokładzie White Doga!
60 zł miesięcznie
🐬🐬🐬 Twoje wsparcie to czysta radość.
Dzięki Tobie dojeżdżamy dalej i poznajemy więcej, a wtedy... mamy o czym pisać! Dziękujemy Ci z całego serca!

🐬 Dziękujemy za Twoje hojne wsparcie naszej twórczości, chcielibyśmy odwdzięczyć Ci się należycie. Jeżeli tylko będziesz chciała/chciał się z nami podzielić swoim adresem pocztowym, raz na pół roku wyślemy Ci kartkę z miejsca, w którym jesteśmy (niestety nie możemy zagwarantować kiedy dojdzie. Czasami trwa to miesiącami). Wyślemy Ci natomiast zdjęcie z potwierdzeniem wysłania, czyli my przy skrzynce 😀 Nie oznacza to, że nie możesz sobie wybrać podarunku z poprzednich progów!
🐬 Chętnie spotykamy się ze wszystkimi naszymi Patronami, czy to w Polsce, czy też gdzieś po drodze lub na wodzie! Jeżeli będziesz w naszej okolicy, zapraszamy Cię na pogaduchy w kokpicie naszego jachtu.

6️⃣0️⃣ złotych, bo: Powstało jedynie 60 jachtów tego typu co White Dog. Mamy też 60m łańcucha przy naszej kotwicy, która pozwala nam spokojnie spać w nocy, a 60 dolarów płacimy miesięcznie za Internet, który jest absolutnie konieczny ze względu na szkołę Vincenta no i kontakt z Wami!
119 zł miesięcznie
🐳🐳🐳 Twoje wsparcie pomaga nam nawigować przez kolejne miejsca! Dziękujemy serdecznie!

🐳 W zamian za Twoją szczodrość chcielibyśmy odwdzięczyć się najlepiej jak umiemy. W tym progu dodajemy do listy giftów ekologiczną torbę zakupową z naszym logo lub z wybranym przez Ciebie rysunkiem z naszej podróży dookoła świata. Uwaga! Wszystkie wzory dostępne są w naszym sklepie. Logo White Dog Crew jest dostępne tylko i wyłącznie dla naszych Patronów!!! Nie oznacza to, że nie możesz sobie wybrać podarunku z poprzednich progów!
🐳 Chętnie spotykamy się ze wszystkimi naszymi Patronami, czy to w Polsce, czy też gdzieś po drodze lub na wodzie! Jeżeli będziesz w naszej okolicy, zapraszamy Cię na pogaduchy w kokpicie naszego jachtu.

1️⃣1️⃣9️⃣ złotych bo: tyle mnie więcej sekund trwa nasz prysznic, tyle też metrów kwadratowych żagli maksymalnie możemy postawić powierzchni żagla. Podczas remontu kadłuba zużyliśmy pewnie z 119 tarcz papieru ściernego, a zrzucanie i remont mocowania kila zajął nam w sumie 119 godzin.
227 zł miesięcznie
🐙🐙🐙 Ośmiornica ma trzy serca, Ty chyba masz podobnie, a jeśli masz tylko jedno, to jest ono wielkie! Dzięki!

🐙 Twoje wsparcie jest nieocenione! Twoja hojność wybiega poza granice naszej wyobraźni. Chcielibyśmy żebyś poczuła/poczuł się i przez nas doceniona/doceniony. Raz na rok (*) wybierzemy dla Ciebie ciekawy upominek z miejsca, w którym akurat jesteśmy (jeżeli będzie to możliwe, to również go wyślemy z tego miejsca. Nie zawsze jest to jednak możliwe, bo wpłynęliśmy właśnie w rejony bardzo odludne!). Nie oznacza to, że nie możesz sobie wybrać podarunku z poprzednich progów!
(*) po minimum 3 miesiącach wsparcia
🐙 Chętnie spotykamy się ze wszystkimi naszymi Patronami, czy to w Polsce, czy też gdzieś po drodze lub na wodzie! Jeżeli będziesz w naszej okolicy, zapraszamy Cię na pogaduchy w kokpicie naszego jachtu.

2️⃣2️⃣7️⃣ złotych bo: tyle galonów wody możemy zatankować do naszych wszystkich zbiorników. Zbiornik paliwa natomiast mieści 227 litrów. Każdego roku męczymy naszego syna szkołą przez ok. 227 dni, a na Karaibach byliśmy aż 227 tygodni!
1460 zł miesięcznie
Wybierz 1460 zł
2 dostępne miejsca
Davy Jones 🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️
Wow, jesteś równie legendarna/legendarny jak Davy! To mityczny próg i spotkanie z Tobą to absolutnie magiczne przeżycie! Ten próg jest limitowany do 2, gdyż chcielibyśmy mieć możliwość i czas, żeby z Tobą porozmawiać. Napisz czego potrzebujesz od nas.

🏴‍☠️ udostępnimy Ci nasz bezpośredni numer telefonu i nasz czas (w miarę możliwości i dostępności Internetu, ale wszystko możemy dogadać).
🏴‍☠️ podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Odpowiemy na KAŻDE pytanie dotyczące naszych podróży, życia na jachcie, szkoły, napraw… Zdradzimy ci nasze sposoby na wszystko to na co potrzebowaliśmy znaleźć sposób  (szeptem i na ucho). Jeżeli chciałbyś spróbować takiego życia – tu znajdziesz wszystkie odpowiedzi. Pomożemy Ci spojrzeć na Twój problem z naszej perspektywy.
🏴‍☠️ dla naszych wytrwałych Patronów zorganizujemy indywidualne spotkanie przy naszej następnej wizycie w Polsce! Przywieziemy Ci również oryginalny prezent z podróży, z najdalszych miejsc, wykonany przez lokalnych rzemieślników lub artystów.

1️⃣4️⃣6️⃣0️⃣złotych bo: 1460 Watt energii elektrycznej produkujemy dziennie ze słońca, a to właśnie dzięki energii słonecznej w naszym pływającym domku dzieją się magiczne rzeczy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora White Dog Sails - podróż jachtem poza strefę komfortu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

White Dog Sails to blog podróżniczy a od niedawna również podcast o nazwie White Dog Talks. Opowiadamy o naszej podróży jachtem dookoła świata, która prowadzi nas po mniej lub bardziej uczęszczanych ścieżkach naszej planety i trwa nieprzerwanie od 2018 roku.

Zapraszamy Cię do naszego świata. Do podróży, która jest naszym życiem. Wędrówki, która objawia się w miarę poznawania kolejnych miejsc. Zapraszamy na wyprawę bez terminów, bez bicia rekordów, bez "bazy lądowej". Zapraszamy do poznania życia w pływającym domu oraz wszelkich, często i dla nas zaskakujących, konsekwencji tego wyboru.

Ta podróż to nasze życie. Wszystko co zarabiamy, przeznaczamy na jej kontynuację oraz rozwój bloga i podcastu, czyli dokładniej rzecz biorąc, lepszy sprzęt, karty pamięci, dyski, których nigdy za wiele, bo sprzęt na morzu niszczy się w potwornym tempie, a dyski się zapełniają.

Co tu znajdziesz, a czego nie?

Nie znajdziesz u nas "10 najfajniejszych miejscówek" czy "6 rzeczy, które musisz zrobić w…". Internet jest pełen takich stron i z pewnością znajdziesz je z łatwością. Chcemy Cię zainspirować, a nie namówić do podążania naszym śladem. Świat jest pełen Twoich historii, musisz je tylko napotkać.

Piszemy o miejscach w kontekście naszych przygód - w większości niezaplanowanych. Często prowadzą nas marzenia z dzieciństwa, przyciągają miejsca z książek podróżniczych przeczytanych nocą z latarką pod kołdrą. Podróżujemy do miejsc, zainspirowani informacjami zasłyszanymi po drodze. Szukamy źródeł, grzebiemy w historii. Potrafimy przejechać pół kontynentu, żeby posłuchać muzyki lub zobaczyć artystę przy pracy. Dowiesz się dlaczego Calipso na Trynidadzie było uznane za niebezpieczne, Kolumb tylko ciut mniej śmiertelny niż czarna ospa, a miasto-Pasto kosmiczne.

 

Mieszkamy na jachcie od 5 lat. Odkąd wyruszyliśmy, wszystko zdążyło już się zepsuć lub zgubić. To już nie rejs, ekspedycja, ani wakacje. To życie. Dowiesz się o tym jak sobie z nim radzimy. Jakie są tego konsekwencje w aspekcie zawodowym, ale i społeczno-towarzyskim. W podcastach będziemy również rozmawiać z innymi żeglarzami podróżnikami, których spotykamy po drodze.

Z naszymi Patronami, tymi, którzy chcieliby spróbować takiego życia, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem!

 

White Dog Sails CREW

 

My, czyli... Kasia, Marcin oraz Vincent. Przed 2018 byliśmy całkiem przeciętną rodzinką. Zawodowo, architektka okrętowa, menadżer chaosu i specjalista od klocków Lego. Od 2018 roku mieszkamy, podróżujemy i pracujemy na naszym jachcie o nazwie “White Dog”. Teraz nazywamy się żeglarzami, podróżnikami i też specami od jachtów i żeglowania dalekiego. Naszą przygodę rozpoczęliśmy w Amsterdamie i od tamtej pory powoli przemieszczamy się na zachód, zwiedzając kolejne cudowne miejsca.

Dlaczego to robimy?

Bo zaraziliśmy się od rodziców ciekawością świata i chcemy to przekazać naszemu synowi. Bo... parafrazując mistrza, "nie opłaca się, ale warto".

Reszty dowiesz się z naszego bloga i podcastów...

 


Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj White Dog Sails - podróż jachtem poza strefę komfortu w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora White Dog Sails - podróż jachtem poza strefę komfortu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
119 zł
Ewa Czaja
Ewa Czaja
13 zł
romana Bruzda
romana Bruzda
119 zł
E. Szyszkowska
E. Szyszkowska
33 zł
Władysław Sinica
Władysław Sinica
227 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.