Avatar użytkownika

Whosome.pl

11
patronów
127 
miesięcznie
3 871 
łącznie
11
patronów
127 zł 3 871 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Zatrzymujesz się w klasycznej erze. Super! A raczej, jak powiedziałby Siódmy Doktor: superrrrrr!

💕 Nie omieszkamy ci wylewnie podziękować w naszych kanałach społecznościowych i na stronie.
13 zł miesięcznie
Masz absolutną rację, don't skip Thirteen!

💕 Rozsławimy twe imię / pseudonim na szerokich wodach internetów. A przynajmniej tam, gdzie mamy dostęp. Jeśli kiedyś polecimy w kosmos, wykrzyczymy twoje imię w najpiękniejszą z mgławic!
21 zł miesięcznie
A to celny strzał! Wręcz... mistrzowski.

💕 Podziękowania dla ciebie znajdą się w naszych miejscach w internecie. Opcja z krzyczeniem w przestrzeń też jest aktualna!

🎁 Zadedykujemy też tobie albo komuś, kogo wybierzesz, ustalonego posta z serii #przemiłyponiedziałek lub #smacznejkawusizDavidem. Żeby ci było jak najprzyjemniej!
33 zł miesięcznie
Piękna liczba hobbickiej dorosłości. My się wprawdzie jakoś bardzo dorośle nie czujemy, ale szanujemy twoje życiowe wybory.

💕 Należą ci się piękne podziękowania w naszych internetowych przestrzeniach. W ramach wdzięczności możemy ci też obiecać, że NIE zabierzemy cię w żadną wyprawę, jeśli wolisz zostać w domu!

🎁 Chętnie za to zrecenzujemy twój ulubiony odcinek Doctor Who. Deal?
44 zł miesięcznie
Ale ładnie się przedstawiasz!

💕Oprócz podziękowań w naszych miejscach w internecie możemy ci zaoferować wrzucenie najbardziej znienawidzonej przez ciebie lektury szkolnej do czarnej dziury przy pierwszej nadarzającej się okazji.

🎁 Poza tym zrobimy specjalnie dla ciebie najzabawniejszego mema ever. Możesz nam podrzucić pomysł lub temat albo całkowicie zdać się na naszą kreatywność.
101 zł miesięcznie
Wybierz 101 zł
3 dostępne miejsca
Ile dalmatyńczyków zmieści się do TARDIS? Pewnie więcej, ale bez przesady! Jesteśmy onieśmieleni twoją szczodrością.

💕 Obowiązują oczywiście gorące podziękowania w odmętach internetów. Dostaniesz nawet własną graficzkę (jeśli zechcesz, oczywiście). Poza tym w przypadku podróży w kosmos wyryjemy twoje imię na powierzchni napotkanej planetoidy.

🎁 Napiszemy też dla ciebie tekst. Może to być recenzja albo felieton. Rzuć nam wyzwanie w formie trzech słów kluczowych. Zobaczymy, co się stanie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Whosome.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Whosome to portal poświęcony serialowi Doctor Who, ale też szerzej pojętej popkulturze przynoszącej radość naszej redakcji. Piszemy recenzje i felietony, prowadzimy redakcyjne dyskusje, wspieramy fantastyczne wydarzenia, dostarczamy newsy i estetykę w naszych kanałach w mediach społecznościowych.

Kim jesteśmy?

Grupą kilkunastu osób rozsianych po Polsce i nie tylko, które połączył serial Doctor Who. Przez lata przy różnych projektach nauczyliśmy się współpracy, a do tego blisko się przyjaźnimy. W 2020 roku powołaliśmy własny projekt - Whosome, portal o tym, co daje nam radość w świecie fantastyki i popkultury.

Gdzie można nas znaleźć?

Prowadzimy stronę Whosome, jej profile na Facebooku, Instagramie, Twitterze i Tumblrze, a także najaktywniejszą polskojęzyczną grupę o Doctor Who na Facebooku (Whosome - fandom Doctor Who).

Co robimy?

Projektując Whosome, postanowiliśmy, że będzie miejscem do pisania o tym, co nas cieszy - to jedyny klucz doboru treści, choć staramy się zawężać je do fantastyki i popkultury. Każda z osób w redakcji podrzuca swoje kamyczki do tej przedziwnej, kolorowej lawiny. Od popularnych seriali, przez fińską popkulturę, po polską literaturę fantastyczną - ale tylko tę Fajną! #FajnaPolskaFantastyka - znajdziecie u nas różnorodność i bardzo dużo entuzjazmu.

Osią pozostaje łączący nas serial Doctor Who, ale tak jak on jest różnorodny i zmienny, tak i my staramy się poszerzać swoje zainteresowania i wędrujemy, gdzie tylko nas poniesie, ciągle odkrywając coś nowego.

Staramy się wspierać różne inicjatywy, także poza internetem. Uczestniczymy w konwentach i innych wydarzeniach, wspierając je matronatami i współtworzeniem programu. Jesteśmy otwarci na propozycje i różne formy współpracy!

Cele Autora

Bieżące rozrabianie
  • 30 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Tyle nam wystarczy, by utrzymać stronę, a nawet czasami opłacić jakiegoś posta na Facebooku, żeby NA PEWNO do ciebie dotarł.
It gets interesting!
  • 50 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Poza bieżącym utrzymaniem jesteśmy w stanie zrobić czasami coś ekstra. Na przykład kupić cukierki do rozdawania na konwencie. Albo zwrócić komuś za dojazd. Albo nakarmić ptinga.
Ciepło, cieplej!
  • 100 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Przy tym progu już całkiem poważnie podejdziemy do krążącego nam nad głową pomysłu i uruchomimy podcast. Zapewne nie będzie regularny, ale gdy pojawi się ekscytujący temat, zgromadzimy się, by go obgadać i zarazić was entuzjazmem.
Doktor ze spawarką
  • 200 zł miesięcznie
  • 73 zł brakuje
63%
Mamy sporo pomysłów, jak rozwijać naszą stronę, niektóre z nich jednak wymagają wsparcia prawdziwych specjalistów. Taka kwota pozwoli nam podejść do tego na poważnie!
OMG
  • 300 zł miesięcznie
  • 173 zł brakuje
42%
Co zrobić z takim stosem banknotów? Zainwestujemy ten olśniewający kapitał w plan... zrobienia czegoś offline. Tak, wiecie, NIE w internecie. What a concept!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Whosome.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Patrycja Gratka <Zielona Małpa>
Patrycja Gratka <Zielona Małpa>
13 zł
Anonimowy patron
7 zł
Karolina Kuran
Karolina Kuran
13 zł
Kacper Jurkiewicz
Kacper Jurkiewicz
13 zł
Yuka
Yuka
13 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.