Avatar użytkownika

Marcin Burski Wieści Gminne Jaworzyna Śląska

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie mojej pracy, bardzo doceniam ten gest. Kwota ta gwarantuje dostarczenie numeru gazety na wyłączność z dedykacją
30 zł miesięcznie
Dziękuj ę za wsparcie mojej pracy, bardzo doceniam ten gest. Kwota ta gwarantuje dostarczenie, lub wysłanie gazety z dedykacją na wyłączność.
50 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie mojej pracy, bardzo doceniam ten gest. Kwota ta gwarantuje dostarczenie numeru gazety z dedykacją, a także wymienianie jako patrona na łamach numeru
70 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie mojej pracy, bardzo doceniam ten gest. Kwota ta gwarantuje dostarczenie, lub wysłanie gazety z dedykacją, wymienienie jako patrona na łamach numeru, a także specjalne dedykowany tekst na temat aktualnej pracy nad portalem i gazetą
100 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie mojej pracy, bardzo doceniam ten gest. Kwota ta gwarantuje dostarczenie numeru gazety z dedykacją, wymienienie jako patrona na łamach numeru, a także specjalnie dedykowany tekst na temat aktualnej pracy nad portalem i gazetą.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marcin Burski Wieści Gminne Jaworzyna Śląska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Niezależna gazeta i portal lokalny, wydawane od czterech lat. Poruszane są tu kwestie samorządu, historii "małej ojczyzny", szeroko rozumianej publicystyki ważnej dla lokalnej społeczności. Inicjatywa realizowana jest w sposób bezpłatny dla czytelnika.

Witam, nazywam się Marcin Burski. Pochodzę z małej, dziesięciotysięcznej gminy Jaworzyna Śląska na Dolnym Śląsku. Od czterech lat prowadzę portal internetowy Wieści Gminne Jaworzyna Śląska. Po dwóch latach rozpocząłem  również wydawanie gazety lokalnej pod tym samym tytułem, która jest bardzo ważnym ośrodkiem informacyjnym dla mieszkańców mojej gminy. Zawsze była to praca bezpłatna w poczuciu odpowiedzialności za lokalną wspólnotę. Potrzebne są jednak finanse, aby można pokryć koszt druku gazety. Do tej pory tytuł wydawany był w cyklach dwumiesięcznych. Aby mógł być wydawany dalej potrzebne są wspomniane fundusze. 

Podczas mojej pracy udało mi się również pozyskać wielu piszących autorów, którzy od czasu do czasu uaktywniają się, kiedy "mają coś do powiedzenia". 

Do tej pory udało wydać się trzynaście numerów gazety, która cieszyła się dużą popularnością. Zależy mi jednak na wsparciu zewnętrznym, aby być całkowicie niezależnym w swojej pracy.

Każdy, kto chciałby zapoznać się z moją pracą na portalu może zrobić na stronie wiescijaworzyna.pl. Można znaleźć tam również archiwalne numery gazety wersji PDF.

Zachęcam do wsparcia wydawania gazety w wersji papierowej, aby moja praca mogła dotrzeć do większej liczby odbiorców

Cele Autora

Druk gazety w wersji papierowej
  • 300 zł miesięcznie
  • 300 zł brakuje
0%
Kwota pozwoli na druk gazety w cyklu dwumiesięcznym w nakładzie wystarczającym na dystrybucję na terenie gminy. Gazeta jest bezpłatna i będzie dostępna dla każdego w wyznaczonych punktach sklepowych na terenie gminy Jaworzyna Śląska. Patroni z poza terenu gminy dostaną swój egzemplarz za pomocą wysyłki.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marcin Burski Wieści Gminne Jaworzyna Śląska już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.