Wilczycą Być

W Patronite od 03.10.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3269

Liczba Patronów: 3151

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
10 miesięcznie
1 480 łącznie
Jestem autorką, inspiratorką, poszukiwaczem prawdy. Wspieram osoby w leczeniu i transformowaniu ran zadanych przez nieświadomych rodziców oraz doświadczonych w toksycznych relacjach.

O Autorze

Nazywam się Justyna Czekaj, jednak zdecydowana większość osób zna mnie jako autorkę bloga „Wilczycą Być”.

Jestem także inspiratorką i poszukiwaczem prawdy. Wspieram kobiety w leczeniu i transformowaniu ran zadanych przez nieświadomych rodziców oraz skrzywdzonych w toksycznych relacjach.

We wrześniu 2016 roku postanowiłam uruchomić swój kanał na YouTube, by dotrzeć do jeszcze większej liczby osób, szukających pomocy.  Obecnie subskrybuje go ponad 14 000 osób.

 

Za pośrednictwem tych mediów przekazuję zgromadzoną przez lata wiedzę i doświadczenia dotyczące destrukcyjnego wpływu toksycznych relacji na jakość naszego życia.

Pomagam innym zobaczyć programowanie z dzieciństwa, schematy myślowe i przekonania, które skutkują niekończącym się przyciąganiem toksycznych ludzi, którzy oplatają i niszczą. Inspiruję i służę pomocą w odnalezieniu własnej drogi do wewnętrznej równowagi i harmonii.Od pewnego czasu staram się także przekazywać swoją wiedzę za pośrednictwem warsztatów i spotkań autorskich, które organizuję w różnych miejscach w Polsce.

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli wesprzesz moją pracę za pośrednictwem Patronite.

Ze swej strony obiecuję, że dalej będę Tworzyć bloga oraz materiały na YouTube z pełnym zaangażowaniem i pasją. A jeśli wszystko pójdzie dobrze, zrealizuję jeden z najważniejszych celów - napiszę książkę o tym w jaki sposób radzić sobie z toksycznymi relacjami i wydam ją w formie drukowanej.

Pamiętaj proszę, że nawet minimalne wsparcie z Twojej strony, ma dla mnie znaczenie :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika