Wilczycą Być

W Patronite od 03.10.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 980

liczba Patronów: 1207

2 patronów
55 zł miesięcznie
240 zł łącznie
Jestem autorką, inspiratorką, poszukiwaczem prawdy. Wspieram osoby w leczeniu i transformowaniu ran zadanych przez nieświadomych rodziców oraz doświadczonych w toksycznych relacjach.

O Autorze

Nazywam się Justyna Czekaj, jednak zdecydowana większość osób zna mnie jako autorkę bloga „Wilczycą Być”.

Jestem także inspiratorką i poszukiwaczem prawdy. Wspieram kobiety w leczeniu i transformowaniu ran zadanych przez nieświadomych rodziców oraz skrzywdzonych w toksycznych relacjach.

We wrześniu 2016 roku postanowiłam uruchomić swój kanał na YouTube, by dotrzeć do jeszcze większej liczby osób, szukających pomocy.  Obecnie subskrybuje go ponad 14 000 osób.

 

Za pośrednictwem tych mediów przekazuję zgromadzoną przez lata wiedzę i doświadczenia dotyczące destrukcyjnego wpływu toksycznych relacji na jakość naszego życia.

Pomagam innym zobaczyć programowanie z dzieciństwa, schematy myślowe i przekonania, które skutkują niekończącym się przyciąganiem toksycznych ludzi, którzy oplatają i niszczą. Inspiruję i służę pomocą w odnalezieniu własnej drogi do wewnętrznej równowagi i harmonii.Od pewnego czasu staram się także przekazywać swoją wiedzę za pośrednictwem warsztatów i spotkań autorskich, które organizuję w różnych miejscach w Polsce.

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli wesprzesz moją pracę za pośrednictwem Patronite.

Ze swej strony obiecuję, że dalej będę Tworzyć bloga oraz materiały na YouTube z pełnym zaangażowaniem i pasją. A jeśli wszystko pójdzie dobrze, zrealizuję jeden z najważniejszych celów - napiszę książkę o tym w jaki sposób radzić sobie z toksycznymi relacjami i wydam ją w formie drukowanej.

Pamiętaj proszę, że nawet minimalne wsparcie z Twojej strony, ma dla mnie znaczenie :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni