Will Bowmaker

W Patronite od 18.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1322

Liczba Patronów: 1275

Zostań Patronem
6 patronów
155 miesięcznie
1 800 łącznie

Praca nad kanałem na pół etatu

2 500 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

2 345 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego celu mógłbym zbalansować czas poświęcany na pracę zarobkową i kręcenie filmów. Pozwoliłoby mi to zająć się na poważnie tworzeniem łuczniczych poradników oraz ciekawych materiałów o średniowiecznej broni. Dzięki temu mógłbym się rozwijać i porządkować swoją wiedzę, jednocześnie dzieląc się nią z Wami.

Póki co mój czas jest poważnie ograniczony, ale gdy osiągnę ten cel, gwarantuję, że na moim kanale będą się pojawiać przynajmniej dwa merytoryczne filmy w miesiącu (nie licząc krótkich prezentacji łuków oraz sporadycznych Q&A).

Testy wybranych łuków

3 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

2 845 zł

brakuje

Gdy zostanie osiągnięty ten próg, jako moi Patroni będziecie mogli raz w miesiącu wybrać dostępny na rynku łuk do specjalnych testów, które będą obejmować również wytrzymałość, co wiąże się z ryzykiem uszkodzenia takiego łuku, więc pożyczanie sprzętu odpada. W im większym stopniu próg zostanie przekroczony, tym droższe łuki będą mogły być testowane.

Zaawansowane projekty łuków

6 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

5 845 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu pozwoliłoby mi szybciej rozwijać się pod kątem technologii wykonywanych przeze mnie łuków. Mógłbym eksperymentować z droższymi materiałami, realizować więcej projektów. Obecnie tworzę teoretyczne modele obliczeniowe, których rzeczywiste wykonanie wymaga niemałych nakładów finansowych. Moim marzeniem jest stworzenie najszybszego łuku na świecie. Nie mogę zagwarantować, że to się uda, ale będę do tego dążył. Próg ten pozwoli mi również rozwijać temat łuków flight – przeznaczonych do strzelania na jak największą odległość. Swoje postępy będę przedstawiał m.in. na YouTube.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Łukasz Szymonowicz
Łukasz Szymonowicz
Próg: 20 zł
Marek Tynenski
Marek Tynenski
Próg: 20 zł
Paweł
Paweł
Próg: 10 zł
Piotr Tesarski
Piotr Tesarski
Próg: 20 zł
Michał Pietrzak
Michał Pietrzak
Próg: 5 zł
Jarek Kwiecień
Jarek Kwiecień
Próg: 100 zł