Will Bowmaker

W Patronite od 18.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1049

Liczba Patronów: 1085

Zostań Patronem
7 patronów
200 miesięcznie
560 łącznie

Praca nad kanałem na pół etatu

2 500 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

2 300 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego celu mógłbym zbalansować czas poświęcany na pracę zarobkową i kręcenie filmów. Pozwoliłoby mi to zająć się na poważnie tworzeniem łuczniczych poradników oraz ciekawych materiałów o średniowiecznej broni. Dzięki temu mógłbym się rozwijać i porządkować swoją wiedzę, jednocześnie dzieląc się nią z Wami.

Póki co mój czas jest poważnie ograniczony, ale gdy osiągnę ten cel, gwarantuję, że na moim kanale będą się pojawiać przynajmniej dwa merytoryczne filmy w miesiącu (nie licząc krótkich prezentacji łuków oraz sporadycznych Q&A).

Testy wybranych łuków

3 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

2 800 zł

brakuje

Gdy zostanie osiągnięty ten próg, jako moi Patroni będziecie mogli raz w miesiącu wybrać dostępny na rynku łuk do specjalnych testów, które będą obejmować również wytrzymałość, co wiąże się z ryzykiem uszkodzenia takiego łuku, więc pożyczanie sprzętu odpada. W im większym stopniu próg zostanie przekroczony, tym droższe łuki będą mogły być testowane.

Zaawansowane projekty łuków

6 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

5 800 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu pozwoliłoby mi szybciej rozwijać się pod kątem technologii wykonywanych przeze mnie łuków. Mógłbym eksperymentować z droższymi materiałami, realizować więcej projektów. Obecnie tworzę teoretyczne modele obliczeniowe, których rzeczywiste wykonanie wymaga niemałych nakładów finansowych. Moim marzeniem jest stworzenie najszybszego łuku na świecie. Nie mogę zagwarantować, że to się uda, ale będę do tego dążył. Próg ten pozwoli mi również rozwijać temat łuków flight – przeznaczonych do strzelania na jak największą odległość. Swoje postępy będę przedstawiał m.in. na YouTube.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Jarek Kwiecień
Jarek Kwiecień
800 zł jednorazowo
Grzegorz Pietras
Grzegorz Pietras
10 zł miesięcznie
Marek Tynenski
Marek Tynenski
20 zł miesięcznie
Łukasz Szymonowicz
Łukasz Szymonowicz
20 zł miesięcznie
Paweł
Paweł
10 zł miesięcznie
Piotr Tesarski
Piotr Tesarski
20 zł miesięcznie