Wioska Kobiet

W Patronite od 18.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 817

Liczba Patronów: 861

Zostań Patronem
12 patronów
345 miesięcznie
2 008 łącznie
Jestem pielęgniarką, doradczynią chustonoszenia, laktacyjną i doulą. Pomogę Ci w urodzić zgodzie ze sobą i odnaleźć się w medycznej stronie porodu, nauczę prawidłowej pielęgnacji dziecka i handlingu, wesprę na początku karmienia piersią lub butelką i uwolnię Twoje ręce pokazując jak zamotać dziecko

O Autorze

Nazywam się Joanna Siewko i jestem mgr pielęgniarstwa, doulą, doradcą chustonoszenia oraz doradcą laktacyjnym. Uwielbiam pracę z ludźmi i nigdy nie pracowałam inaczej. Wspieranie innych tak, by czuli się komfortowo i wzrastali to jest sens mojej pracy. Robię to bez spiny, z dystansem, z wiarą w wasze kompetencje tak, by świeżo upieczeni rodzice mogli odnaleźć się w świecie sprzecznych zaleceń i informacji.

 

 

Codziennie pracuję też jako doradca chustonoszenia i spotykam się z wieloma rodzicami, którzy chcą uwolnić swoje ręce i zadbać o swój komfort, ale też budować niesamowitą, bliską relację z dzieckiem. Noszenie dziecka w chuście jest wsparciem dla całej rodziny również z problemach podczas kolek, ząbkowania czy występowania gorączki.

Jako doula wspieram kobiety w przygotowaniach do porodu, by był bardziej świadomy i na własnych zasadach. Istotne dla mnie jest to, by wiedza na ten temat, którą Wam przekazuję była oparta na dowodach naukowych.
Towarzyszę również w samych porodach zapewniając wparcie psychiczne. Mając wiedzę medyczną zapewniam zrozumienie wielu procesów, które zachodzą w samym szpitalu. Uważam, że poszerzanie perspektywy i większa świadomość jest bardzo ważna dla spokojnego, bez poczucia osamotnienia, wejścia w macierzyństwo.

Jestem również doradcą laktacyjnym i pomagam przygotować się do karmienia piersią jak również staram się wspierać Was podczas problemów, które na tej drodze występują.

 

 

Chcę rozwijać swoją działalność, by materiały, które tworze mogły być też ogólnodostępne, ale i DOBREJ jakości. Chcę tworzyć je cyklicznie, by treści z których można skorzystać rosły na bieżąco. Potrzebuję wsparcia, by stworzyć zespół, który będzie mógł dla Was działać.

Merytoryczne wpisy na blogu, współpraca z innymi specjalistami, jak fizjoterapeuci dziecięcy, uroginekologiczni, położne... Filmy z różnymi wiązaniami chusty, wskazówki, by w laktację wejść gładko i z wiedzą... Z tego wszystkiego będzie mógł korzystać każdy, kto po prostu tego potrzebuje.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Klaudia
Klaudia
Próg: 28 zł
OxxAn
OxxAn
Próg: 120 zł
Filiżanka Empatii
Filiżanka Empatii
Próg: 15 zł
Sylwia Szuder
Sylwia Szuder
Próg: 15 zł
Joanna Slomiak
Joanna Slomiak
Próg: 50 zł