Witaj Słońce

W Patronite od 06.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1939

Liczba Patronów: 2451

Zostań Patronem
1 patron
30 miesięcznie
590 łącznie

REALIZACJA KURSÓW ONLINE

2 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 970 zł

brakuje

Przekazuję na Twoje ręce wspaniałą wiedzę z zakresu psychologii i duchowości, która zmieniła moje życie na lepsze i może zmienić też Twoje. To dziesiątki godzin moich praktyk, wglądów, nauki i samodoskonalenia. Tworzę kursy online, dzięki którym więcej ludzi może doświadczyć pozytywnej zmiany; rozwiązać swoje problemy z kochaniem i rozumieniem siebie, odnalezieniem życiowej misji, stworzeniem wymarzonego związku, nadaniem swojemu życiu barw, smaku i sensu.

Dzięki Twojemu wsparciu, mam cały czas i przestrzeń, aby poświęcić się tworzeniu kursów, bez obaw, czy za chwilę nie zginę przytłoczona stertą niezapłaconych rachunków. Materiały które powstają, są dzięki temu lepszej jakości, pisane i nagrywane w luźniejszej i swobodniejszej energii, ku korzyści nas wszystkich :) A Ty, już od najniższej kwoty wsparcia, masz zagwarantowaną super zniżkową cenę na udział w nich wszystkich. Lub też - przy wyższej kwocie wsparcia - otrzymujesz do nich bezpłatny dostęp.

Pierwszym z nich będzie kurs o uzdrowieniu emocjonalnym, gdzie dzięki pracy z podświadomością i praktyce uważności, nawiążesz ze sobą bliski kontakt oparty na miłości i zaufaniu, nauczysz się odczytywać i uwalniać swoje emocje i dzięki ich transformacji, uzdrowisz swoje życie od wewnątrz. Pomożesz mi go zrealizować?

WYDANA KSIĄŻKA

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 970 zł

brakuje

Kiedy pytano się mnie w dzieciństwie, kim chcę być gdy dorosnę, odpowiadałam zdecydowanie: "pisarką". Odkąd piszę bloga, otrzymuję regularnie pytania, kiedy napiszę książkę. Na tym etapie jestem w stanie spełnić to marzenie i wydać własną książkę, na własnych zasadach, według mojej autorskiej wizji. Trzymanie w swoich dłoniach własnej papierowej książki, pachnącej farbą drukarską, przepełnionej tekstem pisanym sercem i pięknymi ilustracjami, dla Twojej przyjemności czytania i doświadczania - ta wizja budzi we mnie wielką radość.

Już teraz mam częściowo ukończony rękopis mojej pierwszej książki - osobistej podróży przez świat emocji i transformacji. Książka ta stanowi zapis pewnego procesu, w którym możesz się przejrzeć, lepiej zobaczyć i zrozumieć siebie i to, przez co przechodzisz. Dzięki Twojemu wsparciu moja książka realnie może ujrzeć światło dzienne, a zawarta w niej wartość zmienić czyjeś życie, pomóc przejść przez trudny okres lub choćby poprawić nastrój w pochmurny dzień.

A co później? Kolejna książka. W końcu zawód: pisarka - zobowiązuje. :)

PROFESJONALNY KANAŁ YOUTUBE

8 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 970 zł

brakuje

Marzą mi się piękne filmy video, gdzie nie tylko treść, ale i forma wizualna cieszyłaby dusze i serca widzów, tak, by dotrzeć do tych, którzy oglądają filmy na YouTube nie tylko dla wiedzy, ale po prostu dla frajdy. Choć dziś mój kanał YouTube dopiero się rozkręca, już teraz nie brakuje na nim filmów o ważnej, potrzebnej tematyce.

Widzę, jak do tego dochodzi jeszcze rozmach porządnej produkcji, na dobrej klasy sprzęcie, i już przebieram nogami na myśl o tym, jaką radość sprawiłoby to i mnie, i Wam. Tym bardziej, że nie znam w tym momencie takiego polskojęzycznego kanału poświęconego duchowości i psychologii, który zapewniałby i edukację, i rozrywkę, i wysoki poziom produkcji filmowej.

Pomyśl, jak wiele dobra można by uczynić oferując ludziom taki popularny, wysokowibracyjny kanał youtube, który przedstawia tematykę samopoznania, miłości do siebie, życiowego spełnienia i duchowego przebudzenia, w atrakcyjnej, przystępnej formie. Na takim etapie mogę sobie pozwolić na profesjonalny sprzęt umożliwiający tworzenie filmów i zdjęć o bajecznej jakości. Mogę też zapewnić wynagrodzenia ekipie twórców, którzy pracowaliby nad nimi razem ze mną.

Dzięki Tobie ta piękna wizja może się przejawić!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni