Witaj Słońce

W Patronite od 06.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
770 łącznie

ROZWINIĘCIE SKRZYDEŁ i POWIĘKSZENIE EKIPY

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Kocham moją pracę i poświęcam jej wielką część swojej energii. Żeby dawała mi taką radość i satysfakcję, jakiej potrzebuję, musi być w niej różnorodność. Dlatego działam na wielu polach, nie znoszę ograniczeń. Ale jestem tylko jedna, a zadań wiele.

Osiągając ten próg, wbrew pozorom nie wydałabym tego wszystkiego na ciuchy ani nawet na podróże (choć do jednego i drugiego mam słabość), ale na wynagrodzenie dla nieznanej mi jeszcze cudownej osoby, która zdejmie ze mnie część powtarzalnych obowiązków, a mnie zostawi nieskrępowaną twórczość i obecność w sieci dla Was.

Co wtedy? Będzie więcej materiałów. Więcej tworzenia. Będzie webinar masterclass co miesiąc. Będzie więcej filmów z jogą i medytacją, i płatnych, i bezpłatnych. Więcej wartościowych treści na blogu, i tych rozwojowych, i tych artystycznych, karmiących duszę. Powstanie być może nawet przestrzeń na pisanie nowych książek, a może i kolejnych szalonych i pięknych projektów, od których chce się żyć. I mnie, i Wam.

A do tego ktoś będzie miał fajną pracę. Bo to jest fajna praca. :)

PRZESTRZEŃ ŻYCIOWA i WARSZTATOWA

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Marzy mi się wspólna przestrzeń dla mnie i dla Was na spotkania i warsztaty w realu: wielki namiot lub (oh yeah!) jurta, z możliwością wspólnego bycia w kręgu, śpiewania, medytowania, dzielenia się doświadczeniami, wspólnego wzrastania i celebrowania…

Przestrzeń w ogrodzie na jogę, ceremonie, praktyki duchowe, ale też zwyczajne, plemienne bycie razem; poznawanie i łączenie bratnich dusz, wspólne biesiadowanie i muzykowanie, dużo śmiechu i zabawy.

Miejsce blisko natury, lecz pod dużym miastem, abyś mogła, mógł dołączyć na spotkanie gdy tylko będzie okazja. Abyśmy zgromadzeni wspólnie, przy ogniu, pod gwiazdami, mogli znaleźć się bliżej Siebie, Ziemi i Kosmosu. I po prostu fajnie pobyć, tak po ludzku.

Mam taką możliwość! Mam nawet taki plan. Zamierzam stworzyć zupełnie od nowa takie miejsce dla siebie i dla Was. Wraz z tym miejscem, które stanie się moim nowym domem, powstaną nowe inspiracje i nowe możliwości - ponieważ obecnie mieszkam w kawalerce z partnerem, dzieckiem i psem i wszyscy, łącznie z psem, sądzimy że już wystarczy.

Owszem, wymaga to środków finansowych - i to nie byle jakich, a do tego w miarę stabilnych. Ale kto, jak nie ja ;) Marzenia są po to, by je spełniać - i te małe, i te wielkie. Dorzucisz się?

PROFESJONALNA PRODUKCJA FILMOWA

8 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

8 000 zł

brakuje

Kocham język filmu, jest wyrazisty i to prawda, że jeden obraz może być wart więcej niż tysiąc słów. Tworzenie każdego nowego filmu to dla mnie wciągająca przygoda, od której trudno mi się oderwać, a gdy uda się sprawić, że efekt końcowy przyprawia o ciarki - wtedy czuję całą sobą, że znalazłam wielką pasję. Ale jest to też ogrom pracy. Tak naprawdę wystarczyłoby tej pracy dla całego zespołu. I tego właśnie potrzebuję: zespołu!

Docelowo widzę Witaj Słońce jako portal, na którym znajdziesz multimedialne materiały prowadzące Cię od A do Z ścieżką rozwoju i transformacji, w stronę prawdziwej wolności i przyjemności istnienia. Piękne i emocjonujące filmy, atrakcyjnie podaną wiedzę, materiały do samodzielnej praktyki, dające Ci wartościowe osobiste doświadczenie.

I grupę wspaniałych ludzi zajmujących się tym. Wspólnie ze mną nagrywających i produkujących filmy i różnorodne materiały, łączące nową psychologię, duchowość i po prostu radość bycia. Zorientowałam się już, że to co chcę zrobić, jest zbyt ambitne dla jednej mnie. I że nie tak się to robi. Chcę dać Ci prawdziwą profeskę w zamian za Twój wkład. I zrobię to. :)

W kilka osób można stworzyć nie tylko więcej filmów, ale też po prostu lepsze filmy. Zrobione z większym rozmachem i jeszcze większym sercem. Bez stawania na rzęsach, żeby to wszystko pospinać i wyrobić się z czasem, a potem paść z przemęczenia - zamiast tego z poczuciem, że wspólnie tworzymy coś świetnego. Tak działa wspaniała energia współpracy. Dlatego ja to zamawiam, dla nas wszystkich. I działam.

Jesteś ze mną? Cieszę się! :)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mariusz Urban
Mariusz Urban
Próg: 30 zł
Piotr Micygiewicz
Piotr Micygiewicz
Próg: 10 zł