Avatar użytkownika

Witaj Słońce

0
patronów
0 
miesięcznie
770 
łącznie
0
patronów
0 zł 770 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Przyjmij na swe złote ręce moje wielkie podziękowania! To dla mnie ważne, że kwotę równowartości ulubionego czasopisma postanawiasz zainwestować w czytanie i oglądanie właśnie mnie. Stanę na rzęsach (a już na głowie z całą pewnością - to jedna z moich ulubionych asan) żeby moje treści stały się dla Ciebie właśnie tym, czym jest ulubione czasopismo :)
30 zł miesięcznie
Dziękuję! 30 złotych to kwota, którą można wydać na koncert, krąg kobiet (lub mężczyzn!), lekcję medytacji czy relaks przy misach i gongach. Ty decydujesz przeznaczyć ją na mnie!

+ Otrzymujesz dostęp do cyklicznych pakietów jogi i medytacji (cena regularna jednego pakietu 77 zł). Pakiety są jak magiczne boxy: może to być joga nidra, vinyasa joga, pranajama. W każdym pakiecie dostajesz 4 długie nagrania, stanowiące spójną całość i powiązane tematycznie, abyś znalazła poczucie dobrostanu w konkretnych obszarach Twojego ciała, umysłu i... życia. Idealna porcja na miesiąc praktyki.
50 zł miesięcznie
Dziękuję i doceniam, że decydujesz się wesprzeć mnie sumą już nieco wyższą.

+ Otrzymasz dostęp do cyklicznych webinarów masterclass (cena regularna jednego webinaru 111 zł). Każdy webinar jest zamkniętą całością i dotyczy jednego życiowego tematu, a biorąc w nich udział regularnie, krok po kroku nauczysz się widzieć życie z nowej perspektywy, w której staniesz się mistrzem lub mistrzynią swojego życia. Możesz znaleźć rozwiązania swoich problemów zupełnie gdzie indziej, niż ich dotąd szukałaś.

+ Otrzymasz też bonus z poprzedniego progu (pakiet jogi i medytacji). Pakiety pasują tematycznie do webinarów!
100 zł miesięcznie
Dziękuję z całego serca za niebagatelną pomoc! To dzięki Twojemu wsparciu moja twórczość może dostać realnego, zupełnie namacalnego i mega pozytywnego kopa.

+ Nagram dla Ciebie jedną długą sesję medytacyjnej praktyki jogi nidra, po indywidualnej konsultacji. Taka sesja będzie szyta na miarę, dopasowana dokładnie do Twoich potrzeb. Możesz za jej pomocą na przykład wzmocnić pewność siebie, pokochać siebie, znaleźć swoją pasję, odblokować kreatywność, odnaleźć cel życia, przyciągnąć miłość i obfitość. Każda joga nidra jest głęboko relaksująca i regenerująca. Tę praktykę możesz powtarzać wielokrotnie aż do uzyskania chcianego rezultatu.

+ Otrzymasz też nagrody z poprzednich progów (pakiety jogi i medytacji, dostęp do webinarów masterclass).
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
5 dostępnych miejsc
Ta kwota jest dla Ciebie, jeśli nie wystarczają Ci grupowe praktyki i masz ochotę na pracę indywidualną.

+ Otrzymasz indywidualną comiesięczną godzinną konsultację i nagraną specjalnie dla Ciebie sesję medytacji lub relaksacyjnej jogi nidra (zależnie od potrzeb), która wesprze i poprowadzi cię na twojej drodze, pomoże Ci zmienić myślenie, przeprogramować podświadomość, wzmocnić uważność i pewność siebie. To prawie jakbym została Twoją osobistą trenerką :) Dlatego mam tylko 5 miejsc na tym progu.

+ Otrzymasz też oczywiście nagrody z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Witaj Słońce w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zapraszam Cię we wspaniałą podróż ku wolności, autentyczności i osobistej mocy.

Zapraszam Cię we wspaniałą podróż ku wolności, autentyczności i osobistej mocy. Opowiem Ci, jak kochać siebie i świat; jak sprawić, by życie nabrało głębokiego smaku i sensu. Przejmiesz ster swojego życia i rozwiniesz żagle. Odkryjesz i stworzysz siebie i swoje życie na nowo. Wiem jak to zrobić, przeszłam tę drogę od samego początku.

Kim jestem?

Nazywam się Dorota Wiszniewska, jestem pisarką, blogerką, autorką programów online. Piszę, nagrywam, projektuję i stwarzam świat, w ktorym chcę żyć. Każdego dnia poznaję siebie coraz lepiej i uczę się coraz bardziej ufać Miłości, obecnej we mnie, w moim życiu i w życiu każdego z nas. Trudne doświadczenia nauczyły mnie, jak znaleźć do niej drogę. Pomogę Ci jej szukać :)

W czym mogę Ci pomóc?

Chcę ułatwić Ci znalezienie się w tym miejscu, o którym marzysz – miejscu wewnętrznej wolności, w poczuciu głębokiego sensu i pogodzenia ze światem i sobą, z ciekawością witając każdy nowy dzień.

Nieustannie zdobywam nową wiedzę, dbam i rozwijam moją duchową praktykę, ale jestem też po prostu pilną i świadomą uczennicą w szkole życia, codziennie coraz bliżej siebie, Kosmosu i innych ludzi.

 

Jeśli chcesz bliżej poznać to, co robię, zapraszam Cię:

Fanpage Witaj Słońce - ponad 5 tysięcy obserwujących!

Blog Witaj Słońce - 10 tysięcy odsłon miesięcznie

Kanał Youtube Witaj Słońce (dopiero zaczynam!)

Zbyt często traktujemy życie jako pełną lęku walkę o przetrwanie, godząc się na ułamek naszego potencjału kochania i stwarzania w przekonaniu, że nie podołamy sięgnąć po więcej. Nie znamy i nie widzimy samych siebie, nie rozumiemy tego, co się w nas dzieje, jesteśmy uwikłani w iluzoryczne gry, skupieni na zewnętrznym świecie, tak rzadko dostrzegając nieskończoną Miłość, która chce się poprzez nas przejawić, budować, rozkwitać.

Można to zmienić i odkryć wszystko od nowa :) Chodź ze mną, zapraszam Cię. Już czas zacząć kochać, cieszyć się, świętować i Żyć :)

Cele Autora

ROZWINIĘCIE SKRZYDEŁ i POWIĘKSZENIE EKIPY
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Kocham moją pracę i poświęcam jej wielką część swojej energii. Żeby dawała mi taką radość i satysfakcję, jakiej potrzebuję, musi być w niej różnorodność. Dlatego działam na wielu polach, nie znoszę ograniczeń. Ale jestem tylko jedna, a zadań wiele.

Osiągając ten próg, wbrew pozorom nie wydałabym tego wszystkiego na ciuchy ani nawet na podróże (choć do jednego i drugiego mam słabość), ale na wynagrodzenie dla nieznanej mi jeszcze cudownej osoby, która zdejmie ze mnie część powtarzalnych obowiązków, a mnie zostawi nieskrępowaną twórczość i obecność w sieci dla Was.

Co wtedy? Będzie więcej materiałów. Więcej tworzenia. Będzie webinar masterclass co miesiąc. Będzie więcej filmów z jogą i medytacją, i płatnych, i bezpłatnych. Więcej wartościowych treści na blogu, i tych rozwojowych, i tych artystycznych, karmiących duszę. Powstanie być może nawet przestrzeń na pisanie nowych książek, a może i kolejnych szalonych i pięknych projektów, od których chce się żyć. I mnie, i Wam.

A do tego ktoś będzie miał fajną pracę. Bo to jest fajna praca. :)
PRZESTRZEŃ ŻYCIOWA i WARSZTATOWA
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Marzy mi się wspólna przestrzeń dla mnie i dla Was na spotkania i warsztaty w realu: wielki namiot lub (oh yeah!) jurta, z możliwością wspólnego bycia w kręgu, śpiewania, medytowania, dzielenia się doświadczeniami, wspólnego wzrastania i celebrowania…

Przestrzeń w ogrodzie na jogę, ceremonie, praktyki duchowe, ale też zwyczajne, plemienne bycie razem; poznawanie i łączenie bratnich dusz, wspólne biesiadowanie i muzykowanie, dużo śmiechu i zabawy.

Miejsce blisko natury, lecz pod dużym miastem, abyś mogła, mógł dołączyć na spotkanie gdy tylko będzie okazja. Abyśmy zgromadzeni wspólnie, przy ogniu, pod gwiazdami, mogli znaleźć się bliżej Siebie, Ziemi i Kosmosu. I po prostu fajnie pobyć, tak po ludzku.

Mam taką możliwość! Mam nawet taki plan. Zamierzam stworzyć zupełnie od nowa takie miejsce dla siebie i dla Was. Wraz z tym miejscem, które stanie się moim nowym domem, powstaną nowe inspiracje i nowe możliwości - ponieważ obecnie mieszkam w kawalerce z partnerem, dzieckiem i psem i wszyscy, łącznie z psem, sądzimy że już wystarczy.

Owszem, wymaga to środków finansowych - i to nie byle jakich, a do tego w miarę stabilnych. Ale kto, jak nie ja ;) Marzenia są po to, by je spełniać - i te małe, i te wielkie. Dorzucisz się?
PROFESJONALNA PRODUKCJA FILMOWA
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 8 000 zł brakuje
0%
Kocham język filmu, jest wyrazisty i to prawda, że jeden obraz może być wart więcej niż tysiąc słów. Tworzenie każdego nowego filmu to dla mnie wciągająca przygoda, od której trudno mi się oderwać, a gdy uda się sprawić, że efekt końcowy przyprawia o ciarki - wtedy czuję całą sobą, że znalazłam wielką pasję. Ale jest to też ogrom pracy. Tak naprawdę wystarczyłoby tej pracy dla całego zespołu. I tego właśnie potrzebuję: zespołu!

Docelowo widzę Witaj Słońce jako portal, na którym znajdziesz multimedialne materiały prowadzące Cię od A do Z ścieżką rozwoju i transformacji, w stronę prawdziwej wolności i przyjemności istnienia. Piękne i emocjonujące filmy, atrakcyjnie podaną wiedzę, materiały do samodzielnej praktyki, dające Ci wartościowe osobiste doświadczenie.

I grupę wspaniałych ludzi zajmujących się tym. Wspólnie ze mną nagrywających i produkujących filmy i różnorodne materiały, łączące nową psychologię, duchowość i po prostu radość bycia. Zorientowałam się już, że to co chcę zrobić, jest zbyt ambitne dla jednej mnie. I że nie tak się to robi. Chcę dać Ci prawdziwą profeskę w zamian za Twój wkład. I zrobię to. :)

W kilka osób można stworzyć nie tylko więcej filmów, ale też po prostu lepsze filmy. Zrobione z większym rozmachem i jeszcze większym sercem. Bez stawania na rzęsach, żeby to wszystko pospinać i wyrobić się z czasem, a potem paść z przemęczenia - zamiast tego z poczuciem, że wspólnie tworzymy coś świetnego. Tak działa wspaniała energia współpracy. Dlatego ja to zamawiam, dla nas wszystkich. I działam.

Jesteś ze mną? Cieszę się! :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Witaj Słońce już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mariusz Urban
Mariusz Urban
30 zł
Piotr Micygiewicz
Piotr Micygiewicz
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.