Witaj Słońce

W Patronite od 06.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
770 łącznie
Zapraszam Cię we wspaniałą podróż ku wolności, autentyczności i osobistej mocy.

O Autorze

Zapraszam Cię we wspaniałą podróż ku wolności, autentyczności i osobistej mocy. Opowiem Ci, jak kochać siebie i świat; jak sprawić, by życie nabrało głębokiego smaku i sensu. Przejmiesz ster swojego życia i rozwiniesz żagle. Odkryjesz i stworzysz siebie i swoje życie na nowo. Wiem jak to zrobić, przeszłam tę drogę od samego początku.

Kim jestem?

Nazywam się Dorota Wiszniewska, jestem pisarką, blogerką, autorką programów online. Piszę, nagrywam, projektuję i stwarzam świat, w ktorym chcę żyć. Każdego dnia poznaję siebie coraz lepiej i uczę się coraz bardziej ufać Miłości, obecnej we mnie, w moim życiu i w życiu każdego z nas. Trudne doświadczenia nauczyły mnie, jak znaleźć do niej drogę. Pomogę Ci jej szukać :)

W czym mogę Ci pomóc?

Chcę ułatwić Ci znalezienie się w tym miejscu, o którym marzysz – miejscu wewnętrznej wolności, w poczuciu głębokiego sensu i pogodzenia ze światem i sobą, z ciekawością witając każdy nowy dzień.

Nieustannie zdobywam nową wiedzę, dbam i rozwijam moją duchową praktykę, ale jestem też po prostu pilną i świadomą uczennicą w szkole życia, codziennie coraz bliżej siebie, Kosmosu i innych ludzi.

 

Jeśli chcesz bliżej poznać to, co robię, zapraszam Cię:

Fanpage Witaj Słońce - ponad 5 tysięcy obserwujących!

Blog Witaj Słońce - 10 tysięcy odsłon miesięcznie

Kanał Youtube Witaj Słońce (dopiero zaczynam!)

Zbyt często traktujemy życie jako pełną lęku walkę o przetrwanie, godząc się na ułamek naszego potencjału kochania i stwarzania w przekonaniu, że nie podołamy sięgnąć po więcej. Nie znamy i nie widzimy samych siebie, nie rozumiemy tego, co się w nas dzieje, jesteśmy uwikłani w iluzoryczne gry, skupieni na zewnętrznym świecie, tak rzadko dostrzegając nieskończoną Miłość, która chce się poprzez nas przejawić, budować, rozkwitać.

Można to zmienić i odkryć wszystko od nowa :) Chodź ze mną, zapraszam Cię. Już czas zacząć kochać, cieszyć się, świętować i Żyć :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mariusz Urban
Mariusz Urban
Próg: 30 zł
Piotr Micygiewicz
Piotr Micygiewicz
Próg: 10 zł