Małgorzata Szafrańska

W Patronite od 28.06.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1360

liczba Patronów: 1362

1 patron
15 zł miesięcznie
905 zł łącznie

Dotarcie do większej ilości kobiet poprzez reklamę na mediach społecznościowych.

1 000 zł

90%

osiągnięto

95 zł

brakuje

Blog prowadzę od ponad roku. Dotychczas moje własne wydatki to rząd 1000 złotych miesięcznie. Pragnę docierać do nowych kobiet. Wiem, że to co robię ma sens. Otrzymuje wiadomości od kobiet, które przeglądały facebooka i nawet nie wiedziały kiedy- czytały moje teksty, które zmieniły ich światopogląd i sprawiły, ze dziś są szczęśliwymi kobietami.

Skończyły mi się prywatne zasoby ale misja dalej trwa. Dzięki wsparciu będę mogła ją kontynuować!

1 500 zł

60%

osiągnięto

595 zł

brakuje

Rozpoczęłam nowy projekt - Kampania społeczna - Jestem dość dobra! By nagłośnić temat, potrzebuje finansów na reklamę, ulotki, plakaty! Pomóż dotrzeć mi do kobiet, które niepotrzebnie czują się nie dość dobre by zawojować swój świat!

Więcej czasu na pisanie

3 500 zł

25%

osiągnięto

2 595 zł

brakuje

Obecnie pracuje w dwóch miejscach. Pierwszy to etat w biurze. Drugi to prowadzenie własnej działalności - uczę języka angielskiego dorosłych. Większe zasoby finansowe pozwolą mi zrezygnować z moich zajęć i poświęcić się pisaniu co jest moim marzeniem. Więcej czasu to więcej pomysłów, projektów . To więcej inspiracji!

Artykuły dedykowane w magazynach

5 000 zł

18%

osiągnięto

4 095 zł

brakuje

Poprzez publikację w innych miejscach, jak magazyny kobiece i poczytne portale internetowe będę mogła dotrzeć z Mistrzynią do większej ilości kobiet. Zwierciadło przesłało mi ofertę na taką publikację. To 5 tysięcy złotych umożliwi mi dotarcie do nawet 20 tysięcy kobiet!

Samodzielne wydanie drugiej książki!

6 000 zł

15%

osiągnięto

5 095 zł

brakuje

Mistrzyni jest już faktem. Możecie ją kupić w większości księgarni internetowych jak i u mnie. Miesiące ciężkiej pracy, determinacji i chęci, zaowocowały. Czas na druga książkę. Alfabet kobiecości ma się ukazać 30 września! Będzie to 27 cudownych opowieści kobiet, które przetrwały, które pomimo trudności, powstały jak feniks z popiołów. Tak naprawdę każda z nas może być Mistrzynią Własnego życia. Koszty wydania są spore, jednak ograniczone ze względu na to, że wiele zrobię samodzielnie. Dołącz do mnie w mojej misji!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni