Wolna Mata Podcast

W Patronite od 18.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1196

liczba Patronów: 865

5 patronów
50 zł miesięcznie
100 zł łącznie
"Siemanko, z tej strony Luke - Łukasz Truskolawski - to jest Wolna Mata Podcast". W marcu 2018 roku zrealizowałem swój mały projekt o którym marzyłem przez długi czas. Wśród gości mojego podcastu możecie poznać bliżej osoby związane z Brazylijskim Jiu Jitsu w Polsce.

O Autorze

O mnie 

Łukasz Truskolawski, rocznik 1988. Szczęśliwe dziecko lat 90-ych, zajawkowicz od zawsze. Do klasy wniosłem pierwsze kasety Wzgórza Ya-Pa 3 i szerokie spodnie. Późniejsze lata to dalszy okres poszukiwań czyli kilka dobrych lat na deskorolce i skubania pestek na osiedlowych miejscówkach. W roku 2008 wybrałem się na pierwszy trening Brazylijskiego Jiu Jitsu co ostatecznie wypełniło moje życie po brzegi. 

Na codzień jestem trenerem w białostockim Urban Jiu Jitsu, nauczycielem w technikum i generalnie robię niewiele więcej poza Jiu-Jitsu. Mam za sobą kilka lat pracy w redakcji portalu GrapplerINFO, gdzie miałem okazję szlifować warsztat piśmienny (dziennikarski to za dużo powiedziane) i gdzie właściwie zacząłem odnajdywać się w roli, która później poprowadziła mnie do realizacji projektu jakim jest Wolna Mata Podcast. 

Tak poza tym to lubię w kolejności - wyspać się, smacznie zjeść i karmić się dobrą muzyką, książką lub Netflixem. Lubię też jak wszystko mnie boli po treningach, bo wtedy czuje że żyje no i jest powód, żeby się wyspać. Repeat.  

Wolna Mata Podcast 

To projekt, który wszedł na antenę w marcu 2018 roku. Słuchałem wtedy dużo The Joe Rogan Experience i zacząłem tak naprawdę rozumieć jak istotną rolę w dzisiejszych czasach odgrywają takie źródła przekazu jak podcasty. Na swojej treningowej drodze miałem okazję poznać wiele ciekawych i inspirujących postaci. Jeżeli zatem dwa mikrofony i spotkanie przy kawie mogło być okazją do jeszcze większej eksploracji ich punktu widzenia i przekazania go w świat to nie było się nad czym zastanawiać. Kupiłem sprzęt i ruszyłem w podróż, która liczy już ponad 30 odcinków i spełnia swoją misję. 

Wśród moich gości znajdują się postacie ze środowiska Brazylijskiego Jiu Jitsu w Polsce wśród których są także wyjątkowi goście jak Przemysław Kossakowski (znany z programów telewizyjnych TTV) oraz podwójny mistrz organizacji KSW Mateusz Gamrot. 

Wszystkie odcinki Wolnej Maty możecie znaleźć na portalu YouTube oraz na platformie SoundCloud.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!