Wojciech Siryk

W Patronite od 07.11.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 367

liczba Patronów: 344

14 patronów
304 zł miesięcznie

Stworzenie kolejnej serii programu „Ten Świat Jest Nasz” (jesień 2020)

4 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

3 696 zł

brakuje

Drodzy Widzowie!

Pozwólcie, że bardzo szczegółowo wyjaśnię, na co przeznaczę pieniądze, które od Was otrzymam.

Moim marzeniem jest, by program „Ten Świat Jest Nasz” był emitowany w trybie rokrocznym - każdej jesieni premiera nowej serii. To bardzo trudne i przede wszystkim kosztowne zadanie. Trudne, ponieważ wymaga nieustannych podróży. Kosztowne, ponieważ realizacja odcinków w jednym państwie, to wydatek minimum 10 000 zł (w Europie) lub 20 000 zł (poza Europą). Mowa wyłącznie o kosztach - od podróży (transport, hotele, wyżywienie), po postprodukcję (muzyka, montaż). Zdjęcia zamierzamy realizować w sile minimum 3 osób (ja + dwóch operatorów kamer), ponieważ to najefektywniejszy układ. Z autopsji wiemy, że lepiej polecieć na 4 dni zdjęciowe w sile 3 osób, niż na 7 dni zdjęciowych w sile 2 osób. Także te 10-20 tysięcy złotych to naprawdę minimalna cena samej realizacji i nie zawiera ona w sobie mojego wynagrodzenia, nie mówiąc już o pieniądzach na lepszy sprzęt.

Stali Widzowie na pewno pamiętają, że czasami posiłkuję się wsparciem w postaci dużych, jednorazowych akcji crowdfundingowych. W taki sposób zebrałem środki na zdjęcia na Tajwanie i w Botswanie. Niestety takich akcji nie mogę organizować co roku, ponieważ właściwie nigdy by się one nie kończyły...

Jednorazowej, dużej zbiórki finansowej na serię, którą zamierzam wyemitować jesienią 2020 NIE BĘDZIE!

Po to jest mój profil w serwisie Patronite. Jeżeli chcesz, żeby jesienią 2020 roku pojawiła się kolejna seria programu „Ten Świat Jest Nasz” - zapraszam do wsparcia.

Jakie miejsca mamy na celowniku? Rozważamy m.in. Maltę, Irlandię, Islandię, Andorę i Gibraltar. Gdyby wsparcie było naprawdę spore, to być może Singapur.

Im wyższe wsparcie - tym więcej odcinków jesienią 2020 roku.

A co z jesienią 2021 roku? Mamy pewne plany. Bardzo ambitne! Ogłosimy je w stosownym momencie. Tymczasem skupmy się na jesieni 2020 ;-)

Dziękuję za zaufanie!
Zostań Patronem