Wojciech Siryk

W Patronite od 07.11.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1080

Liczba Patronów: 929

Zostań Patronem
Kup na prezent
16 patronów
400 miesięcznie

Realizacja kolejnej serii programu „Ten Świat Jest Nasz” (jesień 2022)

1 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Drodzy Widzowie!

Moim marzeniem jest, by program „Ten Świat Jest Nasz” był emitowany w trybie rokrocznym - każdej jesieni premiera nowej serii. To bardzo trudne i przede wszystkim kosztowne zadanie. Trudne, ponieważ wymaga nieustannych podróży. Kosztowne, ponieważ na realizację odcinka (lub odcinków) w jednym państwie trzeba wydać z reguły minimum 10 000 złotych. Mowa o samych wydatkach - od podróży (transport, hotele, wyżywienie), po postprodukcję (muzyka, montaż).

Zdjęcia zamierzamy realizować w sile minimum 3 osób (ja + dwóch operatorów kamer), ponieważ to najefektywniejszy układ. Z autopsji wiemy, że lepiej polecieć na 4 dni zdjęciowe w sile 3 osób, niż na 7 dni zdjęciowych w sile 2 osób. Tym samym te 10 tysięcy złotych to naprawdę minimalna cena samej realizacji i nie zawiera ona w sobie naszego wynagrodzenia, nie mówiąc już o pieniądzach na lepszy sprzęt.

Stali Widzowie na pewno pamiętają, że czasami posiłkuję się wsparciem w postaci dużych, jednorazowych akcji crowdfundingowych. W taki sposób zebrałem środki na zdjęcia na Tajwanie i w Botswanie. Niestety takich akcji nie mogę organizować co roku, ponieważ właściwie nigdy by się one nie kończyły.

Jednorazowej, dużej zbiórki na serię, którą zamierzam wyemitować jesienią 2022 roku nie będzie.

Właśnie po to powstał mój profil w serwisie Patronite. Jeżeli chcesz pomóc w zrealizowaniu kolejnej serii programu „Ten Świat Jest Nasz” - zapraszam do wsparcia.

Im wyższe wsparcie - tym więcej odcinków w kolejnym sezonie.

Dziękuję za zaufanie!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Piotr Jedzura
Piotr Jedzura
Próg: 20 zł
Jacek kachel
Jacek kachel
Próg: 20 zł
Michał Tukaj
Michał Tukaj
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł