Wojciech Siryk

W Patronite od 07.11.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 758

Liczba Patronów: 579

Zostań Patronem
24 patronów
435 miesięcznie

Realizacja kolejnej serii programu „Ten Świat Jest Nasz” (jesień 2020)

1 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Drodzy Widzowie!

Moim marzeniem jest, by program „Ten Świat Jest Nasz” był emitowany w trybie rokrocznym - każdej jesieni premiera nowej serii. To bardzo trudne i przede wszystkim kosztowne zadanie. Trudne, ponieważ wymaga nieustannych podróży. Kosztowne, ponieważ na realizację odcinka (lub odcinków) w jednym państwie trzeba wydać z reguły minimum 10 000 złotych. Mowa o samych wydatkach - od podróży (transport, hotele, wyżywienie), po postprodukcję (muzyka, montaż).

Zdjęcia zamierzamy realizować w sile minimum 3 osób (ja + dwóch operatorów kamer), ponieważ to najefektywniejszy układ. Z autopsji wiemy, że lepiej polecieć na 4 dni zdjęciowe w sile 3 osób, niż na 7 dni zdjęciowych w sile 2 osób. Tym samym te 10 tysięcy złotych to naprawdę minimalna cena samej realizacji i nie zawiera ona w sobie naszego wynagrodzenia, nie mówiąc już o pieniądzach na lepszy sprzęt.

Stali Widzowie na pewno pamiętają, że czasami posiłkuję się wsparciem w postaci dużych, jednorazowych akcji crowdfundingowych. W taki sposób zebrałem środki na zdjęcia na Tajwanie i w Botswanie. Niestety takich akcji nie mogę organizować co roku, ponieważ właściwie nigdy by się one nie kończyły...

Jednorazowej, dużej zbiórki finansowej na serię, którą zamierzam wyemitować jesienią 2020* NIE BĘDZIE!

Właśnie po to powstał mój profil w serwisie Patronite. Jeżeli chcesz pomóc w zrealizowaniu kolejnej serii programu „Ten Świat Jest Nasz” - zapraszam do wsparcia.

Jakie miejsca mamy na celowniku? Plan zakłada: Irlandię, Maltę, Andorę, Belgię, Holandię, Luksemburg.

Im wyższe wsparcie - tym więcej odcinków w kolejnym sezonie.

Dziękuję za zaufanie!


* AKTUALIZACJA (WRZESIEŃ 2020). Jak wiadomo koronawirus skutecznie utrudnił podróżowanie. Najprawdopodobniej jesienią nie pojawi się nowa seria TŚJN. Celujemy w zimę/wiosnę.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Emilian Nowak
Emilian Nowak
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Mateusz Wasilewski
Mateusz Wasilewski
Próg: 10 zł
Tomasz Poradzewski
Tomasz Poradzewski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
X X
X X
Próg: 10 zł