Wojciech Siryk

W Patronite od 07.11.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 314

liczba Patronów: 242

40 patronów
731 zł miesięcznie

Realizacja kolejnej serii programu „Ten Świat Jest Nasz” (jesień 2020)

1 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Drodzy Widzowie!

Moim marzeniem jest, by program „Ten Świat Jest Nasz” był emitowany w trybie rokrocznym - każdej jesieni premiera nowej serii. To bardzo trudne i przede wszystkim kosztowne zadanie. Trudne, ponieważ wymaga nieustannych podróży. Kosztowne, ponieważ na realizację odcinka (lub odcinków) w jednym państwie trzeba wydać z reguły minimum 10 000 złotych. Mowa o samych wydatkach - od podróży (transport, hotele, wyżywienie), po postprodukcję (muzyka, montaż).

Zdjęcia zamierzamy realizować w sile minimum 3 osób (ja + dwóch operatorów kamer), ponieważ to najefektywniejszy układ. Z autopsji wiemy, że lepiej polecieć na 4 dni zdjęciowe w sile 3 osób, niż na 7 dni zdjęciowych w sile 2 osób. Tym samym te 10 tysięcy złotych to naprawdę minimalna cena samej realizacji i nie zawiera ona w sobie mojego wynagrodzenia, nie mówiąc już o pieniądzach na lepszy sprzęt.

Stali Widzowie na pewno pamiętają, że czasami posiłkuję się wsparciem w postaci dużych, jednorazowych akcji crowdfundingowych. W taki sposób zebrałem środki na zdjęcia na Tajwanie i w Botswanie. Niestety takich akcji nie mogę organizować co roku, ponieważ właściwie nigdy by się one nie kończyły...

Jednorazowej, dużej zbiórki finansowej na serię, którą zamierzam wyemitować jesienią 2020 NIE BĘDZIE!

Właśnie po to jest mój profil w serwisie Patronite. Jeżeli chcesz, żeby jesienią 2020 roku pojawiła się kolejna seria programu „Ten Świat Jest Nasz” - zapraszam do wsparcia.

Jakie miejsca mamy na celowniku? Plan zakłada: Irlandię, Maltę, Andorę, Belgię, Holandię, Luksemburg.

Im wyższe wsparcie - tym więcej odcinków jesienią 2020 roku.

A co z jesienią 2021 roku? Mamy pewne plany. Bardzo ambitne! Ogłosimy je w stosownym momencie. Tymczasem skupmy się na jesieni 2020 ;-)

Dziękuję za zaufanie!
Zostań Patronem