Wojciech Siryk

W Patronite od 07.11.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 728

Liczba Patronów: 594

Zostań Patronem
Kup na prezent
26 patronów
554 miesięcznie
TEN ŚWIAT JEST NASZ, czyli program podróżniczy o najbogatszych miejscach na świecie. Historia, gospodarka, społeczeństwo.

O Autorze

Tematy, które jako dziennikarza interesują mnie najbardziej, to przede wszystkim te związane z gospodarką, ekonomią i biznesem. W ramach mojej publicznej działalności zajmuję się realizacją programu podróżniczego „Ten Świat Jest Nasz”. Skupiam się na najbogatszych i najszybciej bogacących się miejscach na świecie. Staram się je analizować i opisywać możliwie najszerzej. Sięgam po tematykę historyczną, gospodarczą i społeczną. Poniżej pierwszy sezon TŚJN.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Maciej Grabowski
Maciej Grabowski
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Piotr Boruta
Piotr Boruta
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Piotrek Dragan
Piotrek Dragan
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł