Szymon Pękala

W Patronite od 20.10.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 36

Liczba Patronów: 19

Zostań Patronem
694 patronów
10 155 miesięcznie

Więcej ambitnej kultury!

30 000 zł

miesięcznie

33%

osiągnięto

19 845 zł

brakuje

Wspierając realnie przyczyniasz się do nie tylko do rozbudowywania kanałów, ale i do popularyzowania wartościowych idei, zadawania trudnych pytań i budowania przestrzeni do prawdziwego dialogu. Jeśli te wartości są Ci bliskie, jeśli chcesz, by w Internecie było dla nich coraz więcej miejsca - wspieraj!

Od niedawna na naszym kanale pojawiają się też prowokujące do myślenia i zadające ambitne pytania teksty kultury, w formie ilustrowanych opowiadań, takich jak Wielki Inkwizytor, czy Harrison Bergeron. Osiągniecie tego progu pozwoli nam tworzyć takie materiały częściej i bardziej profesjonalnie, a także sięgać po nowe, wymagające większych kosztów formy, takie jak animacja. Wyniesie to nasz projekt na nowy, lepszy poziom i umożliwi jeszcze skuteczniejsze promowanie wartościowych treści.

Rozbudowanie zespołu i rozszerzenie działalności

10 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Przez ostatnie lata projekt ten prowadziłem zasadniczo jednoosobowo (+ grafik od miniatur), co jednak wyraźnie ogranicza działalność. Osiągnięcie tego progu pozwoli na rozbudowanie zespołu Wojny Idei i zlecenie części pracy dodatkowym osobom. Pozwoli to na lepsze dopracowanie materiałów oraz bardziej kompleksowe poruszanie złożonych i kontrowersyjnych tematów. Ułatwi to też rozszerzenie działalności na inne platformy, dotarcie do większej ilości osób i zabezpieczenie się przed "nieprzewidzianymi zdarzeniami", które dotykają ostatnio youtuberów. Wszystko to pozwoli wynieść nasz projekt na nowy, lepszy poziom i jeszcze skuteczniej promować wartościowe treści.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Marek Januszewski
Marek Januszewski
Próg: 100 zł
Juras Szostek
Juras Szostek
Próg: 7 zł
Jakub Citko
Jakub Citko
Próg: 7 zł
Emil Gryglewski
Emil Gryglewski
Próg: 3 zł
Marek Żarnowski
Marek Żarnowski
Próg: 14 zł