Avatar użytkownika

Anna Antoniak

1
patron
10 
miesięcznie
435 
łącznie
1
patron
10 zł 435 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Witaj Przyjacielu ! Jest mi szalenie miło, że jesteś w moim gronie i wspierasz moje działania. To dla mnie naprawdę wiele znaczy. Każde 5 zł będę chciała zagospodarować jak najlepiej tworząc więcej wartościowej treści.
„Dawajcie a będzie Wam dane” - wierzę, że tak właśnie to działa !
10 zł miesięcznie
Nietuzinkowy Przyjacielu ! Dziękuje !

Zapraszam Cię do mojej zamkniętej grupy na Telegram, gdzie dzielę się z Tobą wiadomościami z mojej twórczości, działań, życia osobistego, oraz podsyłam wartościowe informacje, które udostępniam moim znajomym i przyjaciołom, a Ty właśnie dołączyłeś do tego zacnego grona.

Wspaniale, że Jesteś!
20 zł miesięcznie
Witaj Przyjacielu! na Medal !
„Dawajcie a będzie Wam dane”
Twoje imię i nazwisko zostanie wpisane na moich stronach w zakładce Aleja Przyjaciela, gdzie każdy będzie mógł zobaczyć, że wspierasz dobry rozwój i społeczną inicjatywę do tworzenia lepszego świata. Otrzymujesz również nagrodę z poziomu 10.
40 zł miesięcznie
Witaj Drogi Przyjacielu! Dziękuję, że dostrzegasz wartość w tym co robię. Ma to dla mnie ogromnie znaczenie, a Twoje wsparcie daje mi chęć do tworzenia wartościowych treści jeszcze bardziej.
„Dawajcie a będzie Wam dane”
W ramach podziękowania otrzymujesz ode mnie Kurs Online na swoją skrzynkę mailową - „ Czas działania” , który pomaga dobrze wykorzystywać swój czas. Zawiera wiele cennych narzędzi i wskazówek do budowaniu dobrego i wartościowego życia. Otrzymujesz również prezenty z poziomu 10 i 20.
70 zł miesięcznie
Witaj Niesamowity Przyjacielu! Po stokroć Dziękuję! To dla mnie bardzo wiele znaczy, że JESTEŚ. Pragnę dawać więcej siebie światu i zmieniać go na lepsze z Bożą pomocą.
„Dawajcie a będzie Wam dane”
Z wdzięcznością za Twoje wsparcie daję Tobie moje prawie 6 godzinne szkolenie online „UWIERZ, ŻE MOŻESZ”, które może wnieść wiele dobra w Twoim życiu. Otrzymujesz je na podany adres mailowy. Oczywiście dla Ciebie są również prezenty z poziomu 10, 20 i 40.
100 zł miesięcznie
Witaj Wspaniały Przyjacielu! Serce moje się raduje, kiedy wiem, że są tacy ludzie jak TY, a że jesteś dla mnie ważny mój Przyjacielu, będę chciała zasięgnąć Twojej opinii i rady przy każdej mojej kolejnej publikacji.
„Dawajcie a będzie Wam dane”
Dodatkowo otrzymujesz ode mnie moją najnowszą książkę „Koniec Odkładania - Czas Działania” z dedykacją! Oczywiście prezenty z poziomu 10, 20, 40, 70 również należą do Ciebie.
200 zł miesięcznie
Witaj przyjacielu w Wielkim Stylu! To niezwykłe co robisz i jak hojny JESTEŚ!
„Dawajcie a będzie Wam dane”
W ramach mojej wdzięczności umieszczę Twoje imię i nazwisko
w mojej kolejnej publikacji na szczególnym miejscu za Twój szczery wkład i pomoc w realizacji kolejnych przedsięwzięć. Dodatkowo otrzymujesz ode mnie w pierwszej kolejności każdą nową książkę z dedykacją. Prezenty z poziomów 10, 20, 40, 70 i 100 również należą do Ciebie!
500 zł miesięcznie
Witaj Przyjacielu od Serca! Twoja hojność jest Wielka, a moje serce jest pełne wdzięczności i radości.
„Dawajcie a będzie Wam dane”
Każda moja kolejna publikacja w pierwszej kolejności jest wysyłana do Ciebie w 3 egzemplarzach, by dzieło do którego przyłożyłeś serce mogło być również prezentem dla kogoś w Twoim bliskim otoczeniu. Pragnę również pomóc Tobie w aspektach rozwojowych i duchowych w których działam, dlatego raz w miesiącu spotykamy się na sesji online, gdzie wspólnie możemy porozmawiać o życiu, działaniach, możliwościach, problemach i wyzwaniach w życiu. Prezenty z poziomów 10, 20, 40, 70, 100, 200 również należą do Ciebie.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
5 dostępnych miejsc
Jesteś Wielki Przyjacielu, a Twoje serce jest napełnione dobrem! To niesamowite, że możesz mnie w taki sposób wspierać.
„Dawajcie a będzie Wam dane”
To dla mnie przywilej, że będę mogła zrobić coś dla Ciebie!
Każda moja kolejna książka w pierwszej kolejności jest wysyłana do Ciebie w 5 egzemplarzach. . Pragnę pomóc Tobie w aspektach, które są ważne w Twoim życiu osobistym, zawodowym i duchowym. Dodatkowo masz moje comiesięczne jedno spotkanie online, dostęp do mojego numeru telefonu, jak również bardzo chętnie spotkam się z Tobą osobiście na cały dzień, byśmy mogli razem porozmawiać o życiu, rozwoju, możliwościach i tym, co jest Ważne w Twoim Życiu!

Do zobaczenia :-)

Otrzymujesz również prezenty z poziomu 5, 10, 40, 70, 100, 200, 500 zł.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Anna Antoniak w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pragnę docierać do tysięcy osób, by wspierać ich, motywować, pomagać i dawać narzędzia, które pomogę zmienić ich życie na lepsze. Odkąd poznałam żywego Boga, moje życie wywróciło się pozytywnie do góry nogami. Dzielę się z innymi wartościową treścią poprzez filmy, podcasty i książki.

Drodzy Patroni, 

Wierzę, że każda złotówka dana  od Ciebie na ten cel przyniesie zarówno Tobie jak i światu ogromną wartość i podwójny zwrot, o czym mówi piękny cytat z Ga 6:7 - " ... Albowiem co człowiek sieje to i żąć będzie".

Pragnę rozwijać się mocno w duchowy sposób i docierać do szerokiej grupy ludzi. W dzisiejszym świecie brakuje dobrego słowa, miłości braterskiej i narzędzi dostępnych dla osób, które tego potrzebują, by wyjść  z duchowych pułapek, bólu i cierpienia. Nie wiedziałam dlaczego przez kilka lat budowałam ogromną społeczność na Facebooku - Ludzie Sukcesu. Dziś wiem, że było to po to, by głosić ludziom prawdę o Bożym świecie, Jego wartościach, miłości i zbawieniu. 

Mam wiele doświadczenia w pracy z ludźmi, jak również z trudną młodzieżą. Pomagam innym uwierzyć w siebie, rozwinąć swoje pasje i realizować marzenia. 

Psychologia i rozwój połączone z duchowością pozwalają mi znaleźć rozwiązania w sferach życia osobistego i problemach życiowych, czym pragnę się dzielić na szeroką skalę. 

Depresja i stany lękowe, które się nasilają w obecnych czasach jaki i coraz więcej samobójstw wśród młodzieży i osób dorosłych sprawiły, iż pragnę pomagać z Boża mocą wszystkim, którzy szukają ukojenia. 

Zebrane fundusze chcę przeznaczyć na mocny rozwój kanału YouTube, na wydanie w tym roku 2 albo i 3 książek, których cena będzie dostępna dla każdego. Pragnę by moje publikacje  były w Bibliotekach publicznych w większych miastach, by każdy mógł z nich skorzystać. Dodatkowo moim zamierzeniem jest  prowadzić  darmowe szkolenia online, a jeśli sytuacja  gospodarczo - ekonomiczna pozwoli na robienie stacjonarnych szkoleń i warsztatów, na które czekam z niecierpliwością. W ramach rozwoju, moim zamierzeniem jest robić wywiady z ludźmi, którzy dzięki Bożej mocy zmienili swoje życie, finanse, zdrowie, relacje. 

Od kilku lat w moim sercu jest również "Niestandardowa Szkoła" dla dzieci. Taka, w której każde dziecko jest szanowane i kochane. Ma możliwość poznania innego sposobu nauczania, niż tylko ławka i książki. Szkoła, gdzie nabywa  Bożych wartości i prawd życiowych, tak by młody człowiek mógł stać się w dorosłym życiu  wartościowym  i prawym mężczyzną/ kobietą. 

 

 

 

Cele Autora

Wydanie do końca roku 3 inspirujących książek
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 990 zł brakuje
0%
Kochani mam w swoim sercu wydanie w tym roku 3 inspirująco - motywujących książek, które pokazują zależności między naszym umysłem, sercem, duchowością, dzieciństwem, a tym w jaki sposób żyjemy. Pragnę by książki te miały charakter rozwojowy, napędzały ludzi do zmiany swojego życia na lepsze. Tak wiele dziś osób potrzebuje duchowego wsparcia, innych rozwiązań i wskazówek , oraz odpowiedzi na pytanie - JAK ? Żyć szczęśliwiej, pełniej z wiarą w lepsze jutro? Łącząc rozwój z duchowością mam możliwość pokazać jak wielkim arcydziełem jest Biblia która zawiera w sobie ogromne pokłady wiedzy i mądrości, Takim sposobem mogę docierać do szerszej rzeszy ludzi i opowiadać o Bożej prawdzie. Wierzę, że to zrobię i dziękuje za Twoje wsparcie :-) Potrzebuję na wszystkie aspekty związane ze stworzeniem książki ( skład, łamanie, okładka, wydruk) plus odpowiednia reklama i marketing.
Profesjonalny kanał na YouTube
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 990 zł brakuje
0%
Profesjonalne filmy i kanał, który działa pełną parą - to jest mój kolejny cel. Nie mogę zajmować się wszystkim, dlatego potrzebuje innych ,by mogli w profesjonalny sposób działać i poszerzać mój kanał na YouTube. Dobrej jakości filmy, ich obróbka i skład wiąże się z kosztami, dlatego jest to dla mnie ważne bym mogla poświęcać czas na tworzenie więcej wartościowych treści i pisanie. Dziękuje za Twoje wsparcie !

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Anna Antoniak już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Iwona  Grabowska
Iwona Grabowska
10 zł
Lilla Utrata
Lilla Utrata
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.