Avatar użytkownika

Wojtek Kiełbasa

7
patronów
205 
miesięcznie
15 085 
łącznie
7
patronów
205 zł 15 085 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję, że jesteś! Granie na ulicy pokazało mi jak dużą wartość potrafi mieć niewielka kwota pomnożona przez setki dobrych serc!
W zamian za wsparcie zostaniesz dodany do tajnej Facebookowej grupy, gdzie będziemy mieli możliwość nawiązania wspólnego dialogu o muzyce, życiu i nie tylko!
10 zł miesięcznie
Gratuluję! Oficjalnie stajesz się obywatelem na naszej Kiełbasianej Planecie.
W zamian za Twoje wsparcie otrzymasz ode mnie zredagowaną osobiście pocztówkę, dostęp do grupy oraz znajdziesz się w comiesięcznym zestawieniu Patronów na mojej Facebookowej stronie.
20 zł miesięcznie
Wow! Oficjalnie stajesz się Prezesem na naszej muzycznej Planecie a to już do czegoś zobowiązuje!
Takie wsparcie to nie przelewki, dlatego zadzwonię do Ciebie w podziękowaniu za Twój wkład oraz na ustalonym wspólnie koncercie (na żywo lub online) zadedykuję Ci utwór.
*Obowiązują oczywiście nagrody z poprzedniego progu!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
20 dostępnych miejsc
Z całego serca Ci dziękuję!
Zaszliśmy wspólnie bardzo daleko i najwyraźniej bliska musi być dla Ciebie moja twórczość, dlatego na tym poziomie wsparcia otrzymujesz odznakę Honorowego Patrona!
Jest to spersonalizowane podziękowanie, które dostarczę drogą pocztową.
Oprócz tego zostaniesz wymieniony w opisie każdego kolejnego filmu na moim YouTube .
*Otrzymujesz oczywiście dostęp do wszystkich poprzednich nagród
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
9 dostępnych miejsc
Nie mam słów, żeby wyrazić swoją wdzięczność! Jesteś teraz Mecenasem marki!
Oprócz wszystkich poprzednich profitów, na tym poziomie wsparcia z radością wyślę Ci kolejną wydaną przeze mnie płytę wraz z dedykacją!
*Specjalną nagrodą jest dodatkowe unikalne nagranie wideo, gdzie gram dla Ciebie wybrany wspólnie utwór!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wojtek Kiełbasa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Muzyk, twórca, artysta uliczny z zamiłowania :)

Wojtek Kiełbasa to sceniczny żywioł, pełen charyzmy i uwielbienia dla swojej publiczności. Wybuchowa mieszanka łącząca miłość do akustycznych dźwięków i scenicznego szaleństwa.

Cześć! Powiem Wam kilka słów o sobie.

     Nazywam się Wojtek Kiełbasa i jestem niezależnym artystą, którego miłość do muzyki zaprowadziła do momentu, kiedy jest ona moim sposobem na życie już od 6 lat. W swoim dorobku mam trzy płyty  – „Relacje”, „Kolory” i "w Kalejdoskopie", w których muzyka oraz teksty są mojego autorstwa.

     Wszystko zaczęło się w 2009 roku, kiedy korzystając z ogromnych możliwości portalu YouTube zacząłem szukać materiałów, które mogłyby mi pomóc w nauce gry na gitarze. Wcześniej jedynie odtwarzałem ze słuchu zasłyszane melodie na moim małym cyfrowym pianinie. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że w lipcu tamtego roku, wszystko zaczęło się na poważnie.

     Tak bardzo pokochałem grę na gitarze i muzykę samą w sobie, że stała się już nieodłącznym elementem mojego życia. Pierwszymi muzycznymi fascynacjami były grupy takie jak: Guns'n'Roses, Slash, Metallica, Red Hot Chili Peppers, Eric Clapton oraz kilku internetowych gitarzystów, którzy wtedy na YouTube mieli swój zdecydowany wzrost popularności. Wszystko to złożyło się na fakt, że bardzo mocno chciałem zostać gitarowym wirtuozem. W tamtym okresie, czyli w latach 2009 do 2013, najwięcej uwagi poświęcałem właśnie rozwojowi gitarowych umiejętności. Zbiegło się to również z okresem działalności naszego młodzieżowego zespołu Wrzask, z którym wydaliśmy jedną autorską płytę.

     Rok 2014 był początkiem kolejnego ważnego etapu na mojej muzycznej drodze.  Wyjechałem wtedy bez oszczędności nad morze, żeby spróbować swoich sił jako uliczny artysta. Była to miłość od „pierwszego wejrzenia” a zarazem chrzest bojowy. Szczególnym wspomnieniem jest sytuacja, w której miejsce gdzie stacjonowałem zostało okradzione i ostatniego dnia pobytu z gitarą i kilkoma ocalałymi przedmiotami grałem, żeby zarobić na bilet powrotny do domu. Wyprawa ta silnie zapisała się w mojej świadomości i doskonale wiedziałem, że uliczne koncerty staną się nieodłączną częścią mojej muzycznej ścieżki.  (poniższe zdjęcie z 2020 roku)

     Tego samego roku, czyli w 2014, zainteresowałem się nieco bardziej połączeniem gitary z wokalem – co jednocześnie było początkiem Wojtka Kiełbasy jakiego dziś możecie słuchać. Artyści jak Coldplay, Ed Sheeran, John Mayer, The Paper Kites jak również Ben Howard oraz masa innych muzyków nadali szkic mojej obecnej osobowości muzycznej.

     W styczniu 2017 roku światło dzienne ujrzała moja pierwsza autorska płyta "Relacje", która zawiera cztery utwory i jest niejako wstępem do mojego muzycznego świata. Nagrałem ją w całości przy użyciu gitary akustycznej i wokalu z niewielkim dodatkiem technik produkcji. 

     Marzec 2019 – to miesiąc, w którym wydałem kolejną płytę – "Kolory". Płyta zawiera siedem utworów mojego autorstwa, które charakterem odbiegają nieco od pierwszej płyty. Główną zmianą jest fakt, że została nagrana z całym zespołem, co zabiera słuchacza w inne miejsca. We Wrocławskim klubie Vertigo Jazz Club & Restaurant odbył się koncert premierowy, który był pierwszym w pełni autorskim koncertem w moim wykonaniu i na pewno na długo pozostanie w moim sercu.

     Przez cały okres muzycznej podróży zagrałem ponad 800 koncertów, z czego nieco ponad 200 to występy uliczne. Jestem wdzięczny za każdy dzień mojej muzycznej działalności oraz za każdą chwilę Waszego cennego czasu, którą poświęcacie na to, żeby do tego świata wejść. 

     Moim największym marzeniem jest, żeby wyprzedać solowy koncert na Stadionie Narodowym, ale muzyka sama w sobie oraz granie dla Was stanowi dla mnie tak dużą wartość, że tam gdzie Wy - będę grał i ja! 

Zapraszam! 

Cele Autora

Marketing
 • 20 000 zł
 • 4 915 zł brakuje
75%
Wszystko, co uda się uzbierać ponad podstawowe koszty przeznaczę na promocję materiału i muzyczny rozwój!
Realizacja nagrań
 • 2 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Przy osiągnięciu takiej kwoty możliwe będzie wynajęcie profesjonalnego studia nagrań w celu zarejestrowania pomysłów na nową płytę.
Piękna okładka i potrzebne sesje zdjęciowe
 • 4 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Przy kwocie 4000zł z powodzeniem uda się profesjonalnie zarejestrować pomysły, ale również zadbać o szatę graficzną nowego projektu a jest to niezbędny element całej układanki!
Obróbka audio
 • 7 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Z obróbką audio jest jak z przygotowywaniem ulubionej potrawy przez szefa kuchni. Jest to jeden z kluczowych etapów projektu.
Tak jak kucharz obrabia i przyprawia składniki, tak realizator w studio mając dostępne nagrania musi wydobyć z nich najlepsze szczegóły - to jest właśnie miksowanie audio.
Przy założeniu, że nowa płyta będzie miała od 5 do 8 utworów kwota 3000 zł pozwoli z powodzeniem pokryć ten etap produkcji.
Na tym poziomie mamy zatem wszystkie nagrania oraz szatę graficzną płyty i przygotowane media społecznościowe!
Teledysk
 • 10 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Możemy teraz rozpocząć promowanie materiału teledyskiem do wybranego utworu!
Fizyczne egzemplarze płyt
 • 13 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Nieodłączna część wydawania płyty, czyli fizyczne egzemplarze.
Na tym poziomie budżetu możemy sobie pozwolić na wytłoczenie od 500 do 1000 płyt, które w przyszłości do Was powędrują!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wojtek Kiełbasa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ola Lewicka
Ola Lewicka
10 zł
Joanna Ryba
Joanna Ryba
20 zł
OrzechMC
OrzechMC
10 zł
Marek Ludwig
Marek Ludwig
5 zł
Michał Stępień
Michał Stępień
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.